1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 18

Raksts: Alianse {LORD}

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata Alianse {LORD}

Jā, šķiet viena otra alianse ir parādījusi savu seju.
    Tā vietā lai darboto gudri un ar prātu, nem uz masu. Šķiet, pirmā vieta viņai nodrošina tikai daudzais spēlētāju skaits. Eh, žēl, sarūgtināja mani.... un vēl latvieši.
    Alianses pievinošanās noteikumos rakstīs, pieņem ar pop virs 200. Kārtējasi apliecinājums ka vajag tikai populāciju, alianses reitingam.
    Un atteiksme arī ir pilnīgi skaidra, uz vēstulēm atbildēt ar karaspēku ) Lai veicas.

Laikam jau pareizi vien ir - NS ir labākā, jo spēj apvienot arī citādāk runājošos.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Kāda doma ir rakstītajam? Ko vēlējies ar to panākt?

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Šī tak ir sadaļa, politika un diplomātija.
    Vēlējos aprunāties ar doto aliansi. Jo uz vēstulēm pa tiešo, atbildē tiek sūtīts karaspēks.
    Man ir izdevies gan ar Zāģi, gan ar NS vienoties par noteikumiem, par citām nemaz nerunāsim, tik šī alianse ir izvēlējusies tādu dīvainu atbildes veidu.
    Last edited by VaiVilks; 01-26-2009 at 05:36 PM.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Manuprāt, ir bezjēdzīgi runāt par šo aliansi. Viņu taktika ir atrast vienu upuri un visiem pēc kārtas, kas tuvumā, uzbrukt. Vai forši katru dienu atjaunot savu karaspēku, kas ir bezjēgā nodauzīts, jo resursus iegūt nav iespējams, tapēc atriebjas iznīcinot karaspēku? Ne nav forši, bet tas laikam nav pret noteikumiem.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    21

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja VaiVilks Apskatīt aptauju
    Laikam jau pareizi vien ir - NS ir labākā, jo spēj apvienot arī citādāk runājošos.

NS izvietojums ir visai dīvains, var būt patreiz viņi jauki dominē top 10 statistikas un reido katrs savu sektoru. Un vispār ko nozīmē > "labākā alianse". Tas, ka alianse sastāv no visiem tiem kuri ir top 10 vai top 30? Atceramies, ka spēli neuzvar ar populāciju, bet gan ar kareivju daudzumu un taktikām. Patreiz tāpat nevienai aliansei nav masveidā saražotas katapultas lai spētu kooperēties un slanīt baigos kačakus. Iedod serverim vēl laiku un tad redzēs kura ir spējīgākā alianse, patreiz uz NS lielas cerības nav, jo kā jau minēju - izvietojums rocks! Kad tālākos mērķus sākt dauzīt, ko tad? Pēkšņi no cita reģiona kratīsies ar defu? Nuu, neies tā krastā. Kā arī ļoti grūti sadarboties ja visi ir ļoti tālu viens no otra.

p.s nē, es nespēlēju LORD alianses sastāvā vai NS sastāvā vai vispār kādā citā sastāvā, es tikai kritizēju! Un jā, LORD jau nu čist nebūs NEKAD, NEKAD, NEKAD noteicēji jo līderis viņiem ir hmm... nu kā, laikam, kas līdzīgs bandas līderiem no s1, ne? Paprasīs entos bampus lai attīstītos un beigās tāpat izdzēsīsies.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

A vot es domāju uzprasītgies LORD lai paņem mani savā aliansē Moš nemočīs vairs

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Pa sho alianci nav veerts runaat, jo aiz vinjiem staav MH. Tikko vinji juut, ka var zaudeet strateegjisko 15ci, taa blakus esoshais speeleetaajs tiek nobanots. Ir aizdomas, ka tiek manipuleets ar servera laiku, jo ir pazudushas atskaites par 18.01., kur uzbruka Kurbads.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja VaiVilks Apskatīt aptauju
    Alianses pievinošanās noteikumos rakstīs, pieņem ar pop virs 200. Kārtējasi apliecinājums ka vajag tikai populāciju, alianses reitingam.

vau, kads buutu labums no 50-100 populaciju lieliem speletajiem?
    virs 200 ir tapec ka pienemam speletajus kas ir atiistijusies, nejau tikai alianses populacijas deel...

un starpcitu tagat pats aizstaavot NS varu teikt tikai to ka viniem jau arii ir noteikumi lai pievienotos tikai tas ir pateikts savadakaa veidaa

Pievienošanās nosacījumi:

-pop = mūsu vidējais

tatad var pievienoties no 452 populacijas...
    un pietiks muldeet

Citāts Oriģināli rakstīja cezars Apskatīt aptauju
    Pa sho alianci nav veerts runaat, jo aiz vinjiem staav MH. Tikko vinji juut, ka var zaudeet strateegjisko 15ci, taa blakus esoshais speeleetaajs tiek nobanots. Ir aizdomas, ka tiek manipuleets ar servera laiku, jo ir pazudushas atskaites par 18.01., kur uzbruka Kurbads.
    ja ir banots tad ne bez pamata, ar mums seit nesadarbojas neviens mh, driizaak pret mums... un kaadas tev atskaites vajag no 18.01???
    un pec manaam domaa taas ir tikai tavas aizdomas kuras tu izsaki.

Citāts Oriģināli rakstīja Ironija Apskatīt aptauju
    Manuprāt, ir bezjēdzīgi runāt par šo aliansi. Viņu taktika ir atrast vienu upuri un visiem pēc kārtas, kas tuvumā, uzbrukt. Vai forši katru dienu atjaunot savu karaspēku, kas ir bezjēgā nodauzīts, jo resursus iegūt nav iespējams, tapēc atriebjas iznīcinot karaspēku? Ne nav forši, bet tas laikam nav pret noteikumiem.
    taa ir speele, gribi spelet savaa simcity bez uzbrukumiem lai tava armija brivi pastaigajas pa tavu ciemu? jaa, taa ir taktika, bet tas nenozimee ka mees esam kautkadi idioti kas taa dara, aizej uzspelee kada lielakaa serverii, redzeesi ka tur viss notiek, visa aliance uz vienu, un pa vienam nones stipraakaas! ja negribi nespeelee, tu izvelejies registreeties, taisiit ciemu, taisiit armiju! kad esi zaudeejis tev vajag macet no taa visa ateikties nevis saakt raudaat!
    Last edited by Ardzeiks; 01-31-2009 at 11:48 AM.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Cienītais Ardzeiks

nevajag jau tā uzvilkties. Neviens te nav raudajis. Runāt gribi par lielākiem serveriem? Šī nav vienīgā spēle, ko es spēlēju un zin - šī ir stratēģiskā spēle.
    Tu man tādai glupai tāds gudrs pasaki - kāda jēga uzbrukt, ja neko nevari iegūt? Resursu nav, uzbrukums vienmēr ir iebrukums, jēga? Nekāda Izskatās, ka tu esi tāds pats bez stratēģijas spēlētājs, kas vienkāŗsi močī nesaprotot ko, tāpēc laikam uzkāpu uz varžacs dikti, atvainojos, noņemšu savu spico papēdi nost

Un ja kas - es neesmu zaudējusi es tikai augu, tev un līdzīgiem par spīti! Man lieks, vecīt, ka tu baigi šito spēli ņem pie sirds, tu zin - arī ārpus neta ir dzīve

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Es arī visus tīrīju ap saviem ciemiem. Ja kapāt, tad kapāt pēc pilnas programmas, lai gan pareizāk ir slaukt jūs mazos rakarus un izmantot, lai celtu aizvien lielāku armiju, ar ko jūs kādā jaukā dienā iznest. =)

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •