6. lapa no 7 PirmāPirmā ... 4567 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 51 līdz 60 no 61

Raksts: Jaunā Speed servera atvēršana..

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Patents pieder NS aliansei s2 un Kurbadam kā līderim. Tas tiešām bija absolūti skaidrs, kurš bija labākais tajā serverī. Nu intrigu pēc WW nesanāca bet NS un Kurbadu atceras, kamēr Barbarus jau visi ir aizmirsuši. Tieši tā arī ir, atceras tos kas ir bijuši labākie, nevis tos kas beigās kaut kā izmanās to termītu māju pirmie pabeigt
    Piedod atvaino, bet patents pieder Legionam s1...

un jaa s2 ari klokji ielika Zux NS aliancei kas bija mans biedrs ar ko kopaa uzbuuveejaam impeeriju ieksh s1... s2 vinjsh speeleeja kopaa ar pretiniekiem no s1, kas neapshaubaami bij speeciigaaki arii ieksh s1...
    tagad tie pashi ieliks klokji arii s3 proti FFH...

bet nu paslaveejat savu dievu, kursh vienmeer ir liels un speeciigas ar haljavno gold un uzpildiitaam noliktavaam, par ko tad arii shis topiks aizsaakaas... aizsuutat vinju uz comx un jau peec iesaaceja aizsardziibas kljuus par fermu!

P.S. deelj shaadiem postiem kaa taveejie tieshi mums arii ir Fun speeleet, jo taas emocijas kas valda kad skype shuupojaas no juusu aforismiem nav 100lvl pica...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Ja tu vēl nenojaut, tad bez dieva ir arī kaudze eņģeļu kas dara melno darbu ....
    Un bez eņģeļiem dievs ir kā bez rokām. Toties otrādi nav teikts ka pasākums izgāzīsies.
    Pietiekami daudz pieredzējušu spēlētāju var iztikt arī bez Dieva (kā arī jau iztika visu serveri, jo Dievs spēlēja tiešām pats savu spēli). Vai Tev ir pietiekami daudz šo eņģeļu?
    Viss izklausās skaisti, bet Tu tā arī neatbildēji uz manu jautājumu. Tad kurā brīdī Tu meloji, vai kurā brīdī Tevi uzmeta?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Patents pieder NS aliansei s2 un Kurbadam kā līderim. Tas tiešām bija absolūti skaidrs, kurš bija labākais tajā serverī. Nu intrigu pēc WW nesanāca bet NS un Kurbadu atceras, kamēr Barbarus jau visi ir aizmirsuši. Tieši tā arī ir, atceras tos kas ir bijuši labākie, nevis tos kas beigās kaut kā izmanās to termītu māju pirmie pabeigt
    tulit barbari tev oponees!!!
    bet taisniba tev ir-ssaubos vai veelreiz lv serveros bus taada kaa NS team

p.s-vecci,jums te bik offtopiks iet-rit ALGA lekas te ar dzessgumiju!

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Ja tu vēl nenojaut, tad bez dieva ir arī kaudze eņģeļu kas dara melno darbu ....
    Un bez eņģeļiem dievs ir kā bez rokām. Toties otrādi nav teikts ka pasākums izgāzīsies.
    Pietiekami daudz pieredzējušu spēlētāju var iztikt arī bez Dieva (kā arī jau iztika visu serveri, jo Dievs spēlēja tiešām pats savu spēli). Vai Tev ir pietiekami daudz šo eņģeļu?
    Viss izklausās skaisti, bet Tu tā arī neatbildēji uz manu jautājumu. Tad kurā brīdī Tu meloji, vai kurā brīdī Tevi uzmeta?
    es nemeloju nevienaa briidii un tieshaam gribeeju speeleet ar VL kopaa..., VL kluseeshana no muusu skatu punkta noveda pie likumsakariiga iznaakuma, no muusu puses protams veel papildfaktors groms un citi zveeri, liidz ar to abpuseeja kkaada nesadraudzeeshanaas...

un jaa varat teikt ka es saakumaa uzmetu hotus, tad uzmetu juus... domaajat ko gribat, man pietiek ar to ko domaa tie kas ir mana komanda!

Un engjelju mums nav, taapeec tagad piemetaamies atpakalj pie hotiem, jo pashi par shvaku esam!
    kaa redzi tad hoti ir ljoti izpaliidziigi, paliidz ar natariem tikt galaa utt...

P.S. taapat neticeesi...
    Last edited by Faz; 04-17-2010 at 03:08 AM.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    Piedod atvaino, bet patents pieder Legionam s1...
    Izskataas,ka tu maz zini par pirmo s1...
    Un vispaar peec parasta kraana staipiitaaja izskaties,kas veel pie tam,ir abizhojies uz visiem...
    Driizaak jau visi uzjautrinaas par to,kaa tu te izmisiigi meegjini visiem uzspiest to,ka tu kaut kas esi,bet visi tik smejas.... Nemaz to tavu skype nevajag!

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja grinch Apskatīt aptauju
    Izskataas,ka tu maz zini par pirmo s1...
    Un vispaar peec parasta kraana staipiitaaja izskaties,kas veel pie tam,ir abizhojies uz visiem...
    Driizaak jau visi uzjautrinaas par to,kaa tu te izmisiigi meegjini visiem uzspiest to,ka tu kaut kas esi,bet visi tik smejas.... Nemaz to tavu skype nevajag!
    nu bet tad ko njemaas? aizmirstat par mani un viss buus ok!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Jā, Faz, ja pareizi atceros, tad 1s Leģions nevinnēja tieši intrigu dēļ, pie kuru vērpšanas arī tev bija liela loma.
    Un speedā tev bija mērķis uzvarēt, kā tas ir jebkuram spēlētājam stratēģiskajā spēlē. uzvarēt var dažādi - gan uzceļot to muļķīgo pūzni uz 100lvl, gan arī vienkārši sitot visus visa servera garumā.
    Jā, protams, komanda, tai ir liela nozīme. Kas no tā visa ir tev?
    Par 2s var teikt, ka NS nejutās kā zaudētāji, jo viss gads tika pavadīts ļoti saistošs atšķirībā no citām ally, kas tikai gatavojās beigām. Par F-team nezinu, vai to varētu teikt?

VL kodols ir labi pazīstami cilvēki, kas spēlē kopā jau vairāk kā gadu un var viens uz otru paļauties.
    Domāju, ka esam piepildījuši šo spēli jau tagad, protams centīsimies arī uzcelt WW. Bet, lai nu kā, intrigas neesam pinuši. Neīstenojām tavus plānus un ieceres, jo mums bija savas. Tev nesanāca būt galvenajam, tāpēc ka par daudz uz to centrējies.

P.S. Protams, man var neticēt, bet 2s beigu posmā pieskatīju WW celšanu un slavenā Kurbada kontu - noliktavas pildījās un armija auga tieši tāpat kā visiem mirstīgajiem.
    Nu nav viņš Dievs ar milzīgiem mistiskiem bonusiem

Tās tādas pārdomas par šo spamu...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja patria Apskatīt aptauju
    Jā, Faz, ja pareizi atceros, tad 1s Leģions nevinnēja tieši intrigu dēļ, pie kuru vērpšanas arī tev bija liela loma.
    Un speedā tev bija mērķis uzvarēt, kā tas ir jebkuram spēlētājam stratēģiskajā spēlē. uzvarēt var dažādi - gan uzceļot to muļķīgo pūzni uz 100lvl, gan arī vienkārši sitot visus visa servera garumā.
    Jā, protams, komanda, tai ir liela nozīme. Kas no tā visa ir tev?
    Par 2s var teikt, ka NS nejutās kā zaudētāji, jo viss gads tika pavadīts ļoti saistošs atšķirībā no citām ally, kas tikai gatavojās beigām. Par F-team nezinu, vai to varētu teikt?

VL kodols ir labi pazīstami cilvēki, kas spēlē kopā jau vairāk kā gadu un var viens uz otru paļauties.
    Domāju, ka esam piepildījuši šo spēli jau tagad, protams centīsimies arī uzcelt WW. Bet, lai nu kā, intrigas neesam pinuši. Neīstenojām tavus plānus un ieceres, jo mums bija savas. Tev nesanāca būt galvenajam, tāpēc ka par daudz uz to centrējies.

P.S. Protams, man var neticēt, bet 2s beigu posmā pieskatīju WW celšanu un slavenā Kurbada kontu - noliktavas pildījās un armija auga tieši tāpat kā visiem mirstīgajiem.
    Nu nav viņš Dievs ar milzīgiem mistiskiem bonusiem

Tās tādas pārdomas par šo spamu...
    nu es jau nesaku ka taa nav, jaa un loma man bij s1... un pats daudz ko veel nezinu par s1 kaa teica grinch... btw manos plaanos bij liidz zinaamam briidim buuveet kopaa ar VL, bet cik saprotu tad VL tas nebij vajadziigs un man nesanaaca nostiprinaat sabiedroto attieciibas...
    un jaa nevajag uztvert ka mees un konkreeti es nekljuudamies, es piemeeram veel dziivoju starp travian versijaam... dazhas lietas nezinaaju, kko paarreikjinaajos, taapat arii paarreikjinaajaamies ar WW vajadzeeja njemt tikai 1gab uz abaam ally un miers..., jo arii hotiem iisti meerkjis nebij WW..., bet nekas dariisim ko vareesim un rezultaats buus, leenaa garaa piipeejot...

kas attiecas par mani tad par mani buus 2 viedoklji citaadaak nevar buut...

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Paskatījos Faz katošanu, kaut kādi nīkulīgi tur tie offi priekš speed un vēl pa 2 mērķiem sit, ko lai saka, laikam jau lv serveros nav īsti jēgas spēlēt, vienīgi, ja dikti izcelties gribās.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •