1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 59

Raksts: Jaunā Speed servera atvēršana..

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata Jaunā Speed servera atvēršana..

Nu ko, ilgi gaidītais mirklis ir klāt un tieši uz ZiemasSvētkiem!

Izskatās, ka tomēr mūsu, spēlētāju, domas tiek ņemtas vērā, par ko man prieks...

Atceries: Šajā serverī nebūs iespējams nekavejoties atsūtīt kareivjus atpkaļ (šāds lēmums tika ņemts no Jūsu balsojuma aptaujā)

Dāvana Jums ziemassvētkos
    Jājautā, kuri no lielajiem grendiem, kas te forumā mēdz viesoties, domā piedalīties LvX? Gribētos zināt, kāda konkurence būs sagaidāma

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Tā kā es sevi par grandu neuzskatu, tad laikam mans viedoklis nav nopietns, bet es pieturos pie klasiskajām vērtībām. Un, protams, lai speed normāli rautu, vajag noteikti dual ar kādu, kas dzīvo kaut kur Kamčatkā
    Last edited by korkpleesis; 12-16-2009 at 02:39 AM.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

nav tik traki ja negribi buut pirmajaas vietaas... bet vajag loti labu online

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    21

Pamata

vajag gan labu online, lai pa nakti 10x nenokato

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Nu ja, tur jau tas skaistums Speed serveriem, trīs reiz lielāka uzmanība jāvelta.. Var daudz ātrāk izaugt un var daudz ātrāk iznīkt.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

T3.6 versijas izmaiņas:

* Mītiņa vietas ierobežojums: tikai 5 karaspēka kustības (uzbrukumi, reidi un papildspēki) par ēku līmeni (tikai jaunos serveros)
    * Statusa ikonas ziņojumos, lai identificētu viegli uzbrukumu, bez zaudējumiem, tirdzniecību u.c.
    * Pētniecības cikla sistēma uz bruņu un ieroču kaltuvi
    * Enough resources at.... and "capacity" after raids shown without PLUS (and for academy, armory and blacksmith)
    * Tieša saikne ar NPC tirdzniecību
    * Tieša saikne ar Pabeigt būvēšanu un pētījumus šajā ciemā uzreiz.
    * 10% off un def bonus noņemts (tikai jauniem serveriem)
    * PLUS konts izmaksas samazinātas no 15 uz 10 (tikai jauniem serveriem)
    * Grafikas priekš artefaktiem un resursu laukiem
    * Village and link panel can be collapsed

Mani interesē ko jūs domājat par, manuprāt, būtiskākām izmaiņām šajā versijā - Mītiņa vietas ierobežojums, kas palasot com forumā ir izsaucis daudz neapmierinātības no pieredzējušu spēlētāju puses

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

es teiktu, ka kontu uzlauzshanas un ofu galshanas ir pirma mizelibas pakape
    visu speli speletaji kuri vinjus ir katojushi, shaubos vai baidamies ka fermas
    ta teikt ko nevar ka parsti, to ka mak.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    es teiktu, ka kontu uzlauzshanas un ofu galshanas ir pirma mizelibas pakape
    visu speli speletaji kuri vinjus ir katojushi, shaubos vai baidamies ka fermas
    ta teikt ko nevar ka parsti, to ka mak.
    Taisniba jau tev ir par kontu laushanu, arii par MH ir taisniiba, bet nu pieraadiit to nevar ka taa 100% bij, un citi ka taa 100% nebij... rodas spams forumaa...

nu pasties, es esmu KMS sarunaajis lai nobano, es esu gandriiz VL WW nobanojis, veel es esmu nosaukts par kretiinu un dauni utt... nu a ko man dariit? es ta pats zinu ko es redzu un ko meegjina pateikt ka es redzu... neieshu no bikseem lekt aaraa lai pieraadiitu preteejo...

interesanti kaapeec tad es OBM neaiztieku ar MH paliidziibu? tie man arii ir konkurenti un iespeejams ka taktiski pat gudraaki nekaa VL, jo skaidri zinu ka vinju strateegjija pagaidiit kad F-Team ar VL salies viens pret otru offus un OBM nebuus vairs ar ko katot - bet tik viegli iespeejams tas nebuus...

protams saapiigi ir taas izjuutas kad MH pret tevi speelee, cik atceros arii ieksh s1 taadas piiles gaaja briizhos kad peekshnji kkas mistiski notika, bet lai es teiktu ka s1 man MH trauceeja buuveet vai banoja!? nee - nevienu reizi nepieseejaas... bet piiles peldeeja...
    Last edited by Faz; 04-16-2010 at 10:43 PM.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Nu Faz... Nav jau neviens tik dumjš lai par hotiem aizmirstu. Es jau saprotu ka gribi novērst uzmanību no viņiem, bet nu ne jau tik uzkrītoši. Ipaši pēc tam kad viņi tev WW ciemu izsita. Nebaidies, gan VL gan OBM par viņiem nav aizmirsuši. Tā ka reāli ir 2 pret 2. Un hotos ir spēlētāji kurus es tiešām cienu no iepriekšējiem serveriem. Tā ka ja jūsu nometnē ir favorīts, tad tie drīzāk ir viņi.
    Atvaino, ja sajaucu plānus

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Nu Faz... Nav jau neviens tik dumjš lai par hotiem aizmirstu. Es jau saprotu ka gribi novērst uzmanību no viņiem, bet nu ne jau tik uzkrītoši. Ipaši pēc tam kad viņi tev WW ciemu izsita. Nebaidies, gan VL gan OBM par viņiem nav aizmirsuši. Tā ka reāli ir 2 pret 2. Un hotos ir spēlētāji kurus es tiešām cienu no iepriekšējiem serveriem. Tā ka ja jūsu nometnē ir favorīts, tad tie drīzāk ir viņi.
    Atvaino, ja sajaucu plānus
    jaa atvainojos... hotus nepiemineeju...
    bet tas nebij uzmaniibas noveershanas vajadziibaam...

redz juus jau baidaties un pieejat visam ko es saku taa itkaa man jau buutu gatava konspiraacijas teorija... es pat veel kko tamliidziigu nebiju paspeejis izdomaat...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •