1. lapa no 7 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 61

Raksts: Jaunā Speed servera atvēršana..

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata Jaunā Speed servera atvēršana..

Nu ko, ilgi gaidītais mirklis ir klāt un tieši uz ZiemasSvētkiem!

Izskatās, ka tomēr mūsu, spēlētāju, domas tiek ņemtas vērā, par ko man prieks...

Atceries: Šajā serverī nebūs iespējams nekavejoties atsūtīt kareivjus atpkaļ (šāds lēmums tika ņemts no Jūsu balsojuma aptaujā)

Dāvana Jums ziemassvētkos
    Jājautā, kuri no lielajiem grendiem, kas te forumā mēdz viesoties, domā piedalīties LvX? Gribētos zināt, kāda konkurence būs sagaidāma

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Tā kā es sevi par grandu neuzskatu, tad laikam mans viedoklis nav nopietns, bet es pieturos pie klasiskajām vērtībām. Un, protams, lai speed normāli rautu, vajag noteikti dual ar kādu, kas dzīvo kaut kur Kamčatkā
    Last edited by korkpleesis; 12-16-2009 at 02:39 AM.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

nav tik traki ja negribi buut pirmajaas vietaas... bet vajag loti labu online

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    21

Pamata

vajag gan labu online, lai pa nakti 10x nenokato

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Nu ja, tur jau tas skaistums Speed serveriem, trīs reiz lielāka uzmanība jāvelta.. Var daudz ātrāk izaugt un var daudz ātrāk iznīkt.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

T3.6 versijas izmaiņas:

* Mītiņa vietas ierobežojums: tikai 5 karaspēka kustības (uzbrukumi, reidi un papildspēki) par ēku līmeni (tikai jaunos serveros)
    * Statusa ikonas ziņojumos, lai identificētu viegli uzbrukumu, bez zaudējumiem, tirdzniecību u.c.
    * Pētniecības cikla sistēma uz bruņu un ieroču kaltuvi
    * Enough resources at.... and "capacity" after raids shown without PLUS (and for academy, armory and blacksmith)
    * Tieša saikne ar NPC tirdzniecību
    * Tieša saikne ar Pabeigt būvēšanu un pētījumus šajā ciemā uzreiz.
    * 10% off un def bonus noņemts (tikai jauniem serveriem)
    * PLUS konts izmaksas samazinātas no 15 uz 10 (tikai jauniem serveriem)
    * Grafikas priekš artefaktiem un resursu laukiem
    * Village and link panel can be collapsed

Mani interesē ko jūs domājat par, manuprāt, būtiskākām izmaiņām šajā versijā - Mītiņa vietas ierobežojums, kas palasot com forumā ir izsaucis daudz neapmierinātības no pieredzējušu spēlētāju puses

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Sanāk ar lvl20 Mītiņa vietu var palaist tikai 100 uzbrukumus. Tas tiešām nav normāli. Nesanāk pat normāla vairāku ciemu feikošana.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    taksh tiesho saitni var arii pats malaa uztaisiit ar npc tirgotaaju ar plus kontu. iekopee tirgotaaja lapas id un aiziet.

bet miitinja vietas ierobezjojums ir sviests, un skaidroju , kaapeec:

1. papildspeeki - uzbrukumu gadiijumos ienaak vairaak pa 20 papildspeeki, it iipashi, ja iet runa pa speeles saakumu un vidu. vai arii, kad esi aizsuutiijis visus karaviirus prom, fermojot, uzbruukot vai feikojot diezgan pataalu no tevis, tev kaads uzbruuk no sava 7x7, nevari atlikusho offu aizsuutiit prom.
    tieshaa saite noziimee ka spiezhot no kaadas konkreetas eekas, ieksh npc automaatiski aizpildaas resursi vajadziigajas attieciibaa lai uzbuuveetu eeku.

stipri apshaubu ka papildspeeki skaitaas tajaa pashaa skaitaa, tb manupraat tas attiecas tikai uz no tava ciema izdariitajaam darbiibaam.
    cik zinu, tad itkaa tas tika ieviests lai ciiniitos pret botiem, bet man shkjiet ka rezultaats buus tieshi otraadaaks.jo ja piemeeram man ir liela armija, es ienaaku ik pa laikam un palaizhu 100 uzbrukumus, a ja es katot nevienu vel netaisos, man pulc vieta ir lvl 5 piemeeram (lai resursu lieki neteereetu) tad man visu laiku jaaseezh online lai laistu uzbrukumus. protams ka tur paraadaas lielaaka ieintereseetiiba peec bota kas to dara manaa vietaa.

bet vai shitas ir iistais topiks kur par to runaat?
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    jau tagad aizpildaas vajadziigajaa proporcijaa resursi s.1 taa starp citu,kad spied no eekas pa taisno. (tik liekas, ka tas ir zelta kluba priekshrociiba. pasuutiiju uzreiz, kaa paraadiijaas, taa kaa bez zelta nezinu)
    tā ir zelta kluba priekšrocība, un zelta klubs ir 3.6 jauninājums. dalju fiichas vinji jau tagad ir ieviesushi.
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Kurbads Apskatīt aptauju
    T3.6 versijas izmaiņas:

* Mītiņa vietas ierobežojums: tikai 5 karaspēka kustības (uzbrukumi, reidi un papildspēki) par ēku līmeni (tikai jaunos serveros)
    * Statusa ikonas ziņojumos, lai identificētu viegli uzbrukumu, bez zaudējumiem, tirdzniecību u.c.
    * Pētniecības cikla sistēma uz bruņu un ieroču kaltuvi
    * Enough resources at.... and "capacity" after raids shown without PLUS (and for academy, armory and blacksmith)
    * Tieša saikne ar NPC tirdzniecību
    * Tieša saikne ar Pabeigt būvēšanu un pētījumus šajā ciemā uzreiz.
    * 10% off un def bonus noņemts (tikai jauniem serveriem)
    * PLUS konts izmaksas samazinātas no 15 uz 10 (tikai jauniem serveriem)
    * Grafikas priekš artefaktiem un resursu laukiem
    * Village and link panel can be collapsed

Mani interesē ko jūs domājat par, manuprāt, būtiskākām izmaiņām šajā versijā - Mītiņa vietas ierobežojums, kas palasot com forumā ir izsaucis daudz neapmierinātības no pieredzējušu spēlētāju puses
    skatos superigie latvieshi atkal aplami visu iztulkojushi.... kad beidzot nebus shitrie murgi jalasa.
    travian administracija strada uz godu...!!! lasot musu skaidrojumus un pamacibas, esmu dazreiz sev tik sacjakarejis atistibu, taka katram pasham iesaku pastities ru, vai com servereos ka ta isti ir
    un par mitinju vietas ierobezjojumiem ir ok, izlidzinas daudzmaz sakumu vismaz, un ja gribi fermot ka traks, naksies visur celt armijas, lidz ar to beigt savu atistibu kopaa.
    A un vel kas, ko jus te cjikast par to mitinju, pimrkart ir mazks skaits atljauto uzbrukumu, neka jus domajat, otrkart paradiet man ar pirkstu uz to, kuram izejoshie ir 80 uzbrukumi uzreiz no viena ciema... jo skaita tur tikai darbibas no tava ciema, tev var vienlaicigi but 80 izejoshas darbibas, vienalga defu kadam suti vai fermot kadu ej
    Last edited by Elf_RE; 12-16-2009 at 04:26 PM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •