3. lapa no 3 PirmāPirmā 123
Rādīt rezultātus 21 līdz 27 no 27

Raksts: S2 beidzās....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja grinch Apskatīt aptauju
    Vispaar jau barbari vareeja saakt ar to,kaa noorganizeeja uzbrukumu reunited WW un tad gaidiit paskaidrojumus no citiem,par godiigu speeli,ne?
    Toms solīja rakstīt, tāpēc vēl gaidām...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja 4mm Apskatīt aptauju
    Toms solīja rakstīt, tāpēc vēl gaidām...
    Es teicu par serveri uzrakstīšu nevis par ko citu.
    Bet pa lielo ņemot vienīgais ko gribu izdarīt ir uzrakstīt ally biedriem aprakstu par spēles gaitu un stratēģiju, lai tie kas turpina spēlēt un kam tas ir interesanti, varētu kadu kripatu informācijas izmantot savā spēles stilā. Bet par pārējo man dziļi vienalga ko jūs domājat un spriežat.
    Kā jau teicu uzvarēja Barbari un sabiedrotie, visi pārējie zaudēja. Un uzvarēja nevis zux, bet gan visi tie kas servera vidū nenobijās no palikšanas mazākumā un dziļā aizsardzība, visi tie kas uzcītīgi darbojās alianses labā.
    Kā saka vsjo ***, vsjem spasjiba, vsje svabodni!
    Atā visiem.
    Last edited by Alga; 12-20-2009 at 01:27 AM. Iemesls: bez lamuvārdiem!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Vecs 12-17-2009, 09:42 PM
    tomick
    Nu jums neapnīk?

Manā skatījumā Reunited izveidosanās bija stratēģiska NS un NS vadītāja kļudā. Būtu atļāvis viņiem celt savu WW, viņi nebūtu atdalījušies.

Un ja neesat ievērojuši, tad es jau pusi endgames sargāju būvplānu un atrodos rozetes ww ally, tā kā varēju aiziet jau sen.

Rītā uzrakstīšu ko vairāk.
    Es domāju par šo, kad solīji uzrakstīt ko vairak pēc reunited brīnuma katošanas.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tomick Apskatīt aptauju
    Es teicu par serveri uzrakstīšu nevis par ko citu.
    Bet pa lielo ņemot vienīgais ko gribu izdarīt ir uzrakstīt ally biedriem aprakstu par spēles gaitu un stratēģiju, lai tie kas turpina spēlēt un kam tas ir interesanti, varētu kadu kripatu informācijas izmantot savā spēles stilā. Bet par pārējo man dziļi vienalga ko jūs domājat un spriežat.
    Kā jau teicu uzvarēja Barbari un sabiedrotie, visi pārējie zaudēja. Un uzvarēja nevis zux, bet gan visi tie kas servera vidū nenobijās no palikšanas mazākumā un dziļā aizsardzība, visi tie kas uzcītīgi darbojās alianses labā.
    Kā saka vsjo ***, vsjem spasjiba, vsje svabodni!
    Atā visiem.
    Ha,ha,ha! Taa jau domaaju... Kad citiem aciis skabarga jaameklee,tad esi pirmais,bet kad pashiem,tad uzreiz atmazkas... Nez kaapeec noliegt to,kas visiem jau sen ir skaidrs??
    Un ja jau taa,tad te buus atbildes uz Taviem jautaajumiem!
    1. Panjem rokaa!
    2. Iebaaz mutee!
    3. Prasi veel!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Nezinu, kas ir grinch, bet nu nožēlojami(( Vai tiešām te jārunā tik zemā līmenī?

Atbildot tomikam uz jautājumiem. Neesmu Kurbads, nevaru atbildēt viņa vietā, bet tā kā WW celšanas laikā biju arī WW cēlājos, tad šo to zinu. Personīgi es epēlēju godīgu spēli un neredzēju kaut kādas darbības, kas veicinātu mūsu uzvaru negodīgiem līdzekļiem ( te domāju NS puses).

Par uzbrukumiem - protams, nevaru apgalvot, bet nu, spēlējot ilgāk šo spēli, izstrādājas zināma taktiskā intuīcija. Un, karojot ar Kurbadu kopš servera sākuma, zinu, ka viņam tāda piemīt. Nobanoti tika visu ally spēlētāji, tā kā nezinu, vai to var minēt kā kaut kādu argumentu.

Atbildot uz 3.jautājumu - par mērķu izvēli. Acīmredzot WW c''elām pēc līdzīgas taktikas, pārsvarā ar parastajām noliktavām. Tāpēc tāda izvēle.

Ruuuta

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja patria Apskatīt aptauju
    Vēl par dziļo piezīme - var jau apsveikt ar top vietām, tikai pastāsti, kā tu tās ieguvis, kamēr kāds cits nav izstāstījis)
    Ar šitādīem tituliem jau būtu kauns lepoties
    r.
    dzilais peedeejos ofa punktus ieguva nositot manu ofu no kura vairs nebij jeegas. lai ietu pa barbaru ww bij tas ofs pa mazu-sienas tik noskraapeetu. centos noliet pa INQ gp,bet arii tur nesanaaca. tad arii dzima ideja,ka var uzkaccat varoni/ofa punktus
    visus paareejos ofa punktus dzillais ir ieguvis uzbruukot citiem. ja nemaldos tad 1x arii pa kurbada gp bij gaajis

reaali pirmaa vieta pienaaktos kurbadam. tas kas ir tagad-ir tikai statistika.
    izskataas,ka par sso gaajienu arii pats kurbads ir apvainojies uz mani/radz.

kaa mierinaajumam varu pateikt,ka peec nedeellas vairs neviens neatcereesies taadu kaa audiaan un dzillais,peec meenessa neviens neatcereesies taadu zux(barbaru uzvaru s2),bet esmu paarliecinaats,ka par kurbadu runaas veel kaadu labu laiku-TAS IR FAKTS
    domaaju,ka juus man piekritiisiet.
    Last edited by audiaan; 12-20-2009 at 02:31 PM.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    dzilais peedeejos ofa punktus ieguva nositot manu ofu no kura vairs nebij jeegas. lai ietu pa barbaru ww bij tas ofs pa mazu-sienas tik noskraapeetu. centos noliet pa INQ gp,bet arii tur nesanaaca. tad arii dzima ideja,ka var uzkaccat varoni/ofa punktus
    visus paareejos ofa punktus dzillais ir ieguvis uzbruukot citiem. ja nemaldos tad 1x arii pa kurbada gp bij gaajis

reaali pirmaa vieta pienaaktos kurbadam. tas kas ir tagad-ir tikai statistika.
    izskataas,ka par sso gaajienu arii pats kurbads ir apvainojies uz mani/radz.

kaa mierinaajumam varu pateikt,ka peec nedeellas vairs neviens neatcereesies taadu kaa audiaan un dzillais,peec meenessa neviens neatcereesies taadu zux(barbaru uzvaru s2),bet esmu paarliecinaats,ka par kurbadu runaas veel kaadu labu laiku-TAS IR FAKTS
    domaaju,ka juus man piekritiisiet.
    stipri apshaubu
    Revolution Rock

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •