1. lapa no 3 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 27

Raksts: S2 beidzās....

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    2

Pamata S2 beidzās....

Sveiki,
    Gribēju uzrakstīt mazliet par s2 un ww.
    Pirmkārt vēlos pateikties visiem par atbalstu. Es nekādu WW neuzbuvēju, es tikai spiedu būvēties ēkas Pats galvenais bij alianse kas spēja nodrošināt mūsu uzvaru.
    WW būvētāji: tomick, regulāri ļoti vēlu gāja gulēt.
    panaceja, bieži vien ļoti agri cēlās.
    vanadzins, darija visu pārējo.

tālaak, 10 lielākie crop piegādātāji:
    name crop
    Rikx 70817533
    JANVARIS 41412006
    zero 37399459
    Janciigais 37221805
    panaceja 34608596
    Gatello 27785209
    zuls 25096406
    3.14.... 24728223
    Ambiorix 22836709

Atmiņa man ir īsa, tapēc neko īpaši par pašu serveri visā garumā pastāstīt nevarēšu. Brīžiem bij interesanti, brīžiem tā ne pārāk, beigās tā WW būvēšana apnika, nogurdinoši tomēr.

Par pašu būvēšanos, izplānots mums viss tiešām bij no paša sākuma un bij tikai viens ieberziens. Mēs visā nopietnībā būvējām ēkas jau iepriekš domājot par to kuras no viņām mums nokatos pilnīgi noteikti un kuras varbūt. Un protams, bij izplānots ko buvēsim nokatoto vietā. Ieberziens bij kad pēc NS uzbrukuma neviena ēka nebij nojaukta uz 0 nācās pašiem vienu jaukt nost.

Pašās beigās tomick vel izdomaja nojaukt tirgu un uzlikt rindā pēc lvl 100 brīnuma varoņu māju. Tā gan neuzbūvējās, bet stāv iesākta iekš ww ciema. Jo panaceja takš forumā teica ka mēs būvējam varoņmāju, lai paņemtu labības oāzi.... Takā nebrīnaties kapēc tur nav tirgus.

Visiem kas vēlas apskatīt pabeigtu WW:
    nick: zux
    parole: abukadnecars

(cerams ka tas nav nekas neatļauts?)

Manuprāt barbari šo serveri nospēlēja ļoti lieliski, jau no paša sākuma viņiem bij konkrēt mērķis un uz to viņi visu serveri arī gāja. Nepakļāvās provokācijām un intrigām, tai pat laikā nekad nesprēgāja augstāk kā varēja un nekad nenokrita pārāk zemu. Ja NS uzskata ka ww uzbūvēt nav svarīgakais, tad viņiem protams ir tādas tiesības, bet es palieku pie viedokļa ka serveri uzvarēja barbari un pārējie zaudēja.

PS. kārlītis.... sākumā to kontu forumā pieregoju es, tad iekš s2 foruma dažreiz ar viņu sāka rakstīt cits cilvēks. Pēc tam kad viņš ieguva zināmu popularitāti es ar kārlīti vairs forumā negāju
    Last edited by Alga; 12-18-2009 at 09:24 PM. Iemesls: labak redzams

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Nu ko viss ir beidzies...tagad varam mierīgi gaidīt un nosvinēt X-mas, Jauno gadu...

Apsveicu ar uzvaru un veiksmi turpmāk!

Apsveicu arī Dziļo ar izcīnītajiem tituliem

P.S. Vēl gaidām Tomika stāstus par to reunited (ko vakar solīja)

P.P.S. Paskatījos statistiku, izskatās, ka barbari lielāko pienesumu devuši un pārējie kapeikas.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

visi laikam peeta pasaules briinumu ka neko neraksta...
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Smile

Apsveicu Barbarus ar s2 uzvaru

Apsveicu arī visus pārējos,ka beidzot serveris ir galā un varēs visi mierīgi baudīt svētkus bez Traviana

LIELS PALDIES visiem INQ spēlētājiem,man prieks ,ka varēju spēlēt kopā ar tik lieliskiem cilvēkiem ( ne tikai spēlētājiem ) Vislielākais paldies Kontam,Pukai,Jodo,Ridziniekam ,Montix un Purcim,kuri palīdzēja visiem,kā vien varēja un bija ne tikai kā lieliski spēlētāji,bet arī kā draugi Un Inesītei liels paldies par visāda veida atbalstu :*

VISIEM Priecīgus Ziemassvētkus un Jauno gadu labāku un veiksmīgāku,kā visus iepriekšējos

Attā
    Last edited by Maza raganina; 12-18-2009 at 06:21 PM. Iemesls: .

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

TOMĒR POP IR SPĒKS

P.S. Apsveicu Barbarus

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    2

Pamata

Ja kādam nav slinkums un ir idejas kā, tad visi laipni lūgti apkopot statistiku, cik kurš deff ir iesutijis

Un tas jautrītis kurš aizsūtija kurbadam vēstuli "mīlu tevi zaķīt " varētu velreiz pārdomāt kapēc es publicēju paroli.

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    7

Pamata

P.P.S. Paskatījos statistiku, izskatās, ka barbari lielāko pienesumu devuši un pārējie kapeikas.

negribētu piekrist šom viedoklim, jāskatās pēc ali spēlētāju skaita, ja ali mazāka tikai loģiski, ka nevar tik daudz maizītes dot cik lielas
    Uzzīmē sauli uz sienas, lai tā nekad nepazūd !!!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kuraats Apskatīt aptauju

negribētu piekrist šom viedoklim, jāskatās pēc ali spēlētāju skaita, ja ali mazāka tikai loģiski, ka nevar tik daudz maizītes dot cik lielas
    Tad paskaties kaut vai inq ally...tur ir mazs pop?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja 4mm Apskatīt aptauju
    Čīksti pie diplomātijas,nevis te atkal sākt bezjēdzīgo spamošanu

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    7

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja 4mm Apskatīt aptauju
    es jau gan runaju par savejiem - IS
    Uzzīmē sauli uz sienas, lai tā nekad nepazūd !!!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •