2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 20

Raksts: s2 serveris

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Takabroo Apskatīt aptauju
    Vārdu sakot esmu pieredzējis spēlētājs, tribe ar kuru būtībā esmu spēlējis tikai kā teutons, to laikam latviskoti sauc teutoņi šeit.. Pieredze ir tikai com serverī, kur jāteic, top 500 ir tikai PRO spēlētāji, so iemācījies izdzīvot esmu.. Svarīgu likumu, kā populācijai nav nozīmes esmu apguvis ideāli, vārdu sakot meklēju pēc spēcīgas ally un siteriem, jo vēlos dual acc sev, tiem kas nezina,tad acc 24/7, lai darbojas, protams, šeit to grūti izdarīt, jo visi esam +2GMT laika joslā..

Bet par tribe vēl domāšu, jo liekas, ka LV serverī noteikti nespēlē 20k spēlētāju, kas nozīmē tālu viens no otra, un zinot cik teutoņi ir lēni tas var neatmaksāties!

Priekšlaicīgi, vēstules ar tekstiem beidz uzbrukt ignorēju, jābūt diplomātijai un sakarīgam iemeslam kpc beigt, iemesls es tevi nositīšu neder, tikai vairo prieku uzbrukt!

tātad, ally un siteri (-;-) rajonā..

spēlē, jaunus ciemus manā 10x10 rajonā necelt un visas crop oāzes ir manas, vai fermošu jūs līdz servera beigām, lai arī ko tas prasītu, esmu uzbrukuma tipa spēlētājs, LV vārdu nesu travian pasaulē, kā top 100 uzbrucējs s8.com serverī, ticiet man, tas ir augstu un ļooti rada gadnarījuma sajūtu, tpc šobrīd vsm, kmr neesmu saskāries ar patiesību, tad lv uztveru par bērnu spēli, lieciet man to pārdomāt.

pdls par uzmanību, cerams forums ir kcik aktīvs.
    Nu, Latvijas vārda nesēj pasaulē! Pasaki savu niku, lai var redzēt Tavu varēšanu (nevarēšanu)

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

to laikam latviskoti sauc teutoņi šeit

Psc, var jau būt cirvis
    Latviskoti tos šeit sauc par ģermāņiem

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Miciks Apskatīt aptauju
    to laikam latviskoti sauc teutoņi šeit

Psc, var jau būt cirvis
    Latviskoti tos šeit sauc par ģermāņiem
    Laikam mūsu "varonis" apdir...

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Pasaki savu niku ar ko tu spēlē s2. Tad arī redzēsim tavu varēšanu. Baigais muldoņa esi. Man uzreiz tu neatīc.

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    14

Pamata šausmas

OMG! Kur shitadi kadri rodas? laikam ka ierakstijis consolee /god
    Es kautkaa nepiefikseju vai vins mineja savu niku. tad sanak ka VISAS -/- oazes ir vinas jo nav zinams kur vins tieshi atrodas. aaxts...

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Nuubu iebiedēšana (viņš ir tas nūbs), viņa rakstītais pašu biedē!

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    14

Pamata

Ta ta iebiedeeshana... puika vienkarshi gribeja paradit to cik ir varens un tadejadi panakot to, ka neviens vinu neaizstiks. vismaz taa es to sapratu.

kaadel te tads ka politisks panikums? nekadi interesanti notikumi, neviens neko pa s2 neraksta... te tik platizeris notizlojas un viss..

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Visiem laikam pašiem sava dzīve un velta tai.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Takabroo Apskatīt aptauju
    Vārdu sakot esmu pieredzējis spēlētājs, tribe ar kuru būtībā esmu spēlējis tikai kā teutons, to laikam latviskoti sauc teutoņi šeit.. Pieredze ir tikai com serverī, kur jāteic, top 500 ir tikai PRO spēlētāji, so iemācījies izdzīvot esmu.. Svarīgu likumu, kā populācijai nav nozīmes esmu apguvis ideāli, vārdu sakot meklēju pēc spēcīgas ally un siteriem, jo vēlos dual acc sev, tiem kas nezina,tad acc 24/7, lai darbojas, protams, šeit to grūti izdarīt, jo visi esam +2GMT laika joslā..

Bet par tribe vēl domāšu, jo liekas, ka LV serverī noteikti nespēlē 20k spēlētāju, kas nozīmē tālu viens no otra, un zinot cik teutoņi ir lēni tas var neatmaksāties!

Priekšlaicīgi, vēstules ar tekstiem beidz uzbrukt ignorēju, jābūt diplomātijai un sakarīgam iemeslam kpc beigt, iemesls es tevi nositīšu neder, tikai vairo prieku uzbrukt!

tātad, ally un siteri (-;-) rajonā..

spēlē, jaunus ciemus manā 10x10 rajonā necelt un visas crop oāzes ir manas, vai fermošu jūs līdz servera beigām, lai arī ko tas prasītu, esmu uzbrukuma tipa spēlētājs, LV vārdu nesu travian pasaulē, kā top 100 uzbrucējs s8.com serverī, ticiet man, tas ir augstu un ļooti rada gadnarījuma sajūtu, tpc šobrīd vsm, kmr neesmu saskāries ar patiesību, tad lv uztveru par bērnu spēli, lieciet man to pārdomāt.

pdls par uzmanību, cerams forums ir kcik aktīvs.
    Kkā daudz te serverī parādījušies '''Dievi'', kas no spēles maz ko sajēdz... takabroo viens no tiem... pablato un nozūd
    Last edited by martinass; 02-25-2010 at 12:20 PM.

Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Lielu garlaicību šajā serverī
    PFtF - Poland First to Fight - we're a brethren of Polish warriors.
    We fight together, we drink together, we die together.

No retreat. No surrender.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •