1. lapa no 3 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 22

Raksts: Kur var pazust?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    18

Pamata Kur var pazust?

Kur var pazust pus tukstotis kajinieku??? Nekur nav ne sutiti ne bez labibas palikusi, vienkarsi izgaisa. Vai tikai nedara kads kam vara ir servera apkalposana, citiem zelts zud. Es serveri saku spelet ar 2 minusu kavejumu, zeltu izmantoju max, bet ka var pop. menesa laika pacelt no 600 lidz 3000, nesaprotu, ciemi bija 2, pec menesa 8, kas godigs vairs nav.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    14

Pamata

Par pazušanu es īsti tev nevaru pateikt, iespējams meklē atbildi prastot to sitteriem, varbūt kāds dikti neveiksmīgs uzbrukums sanācis, paskaties vai nav lamatās, skaties vai nav aizsūtīts reinforcements.. Pēti to rally point, nez kā latviski būs

Tālāk par pop ātro augšanu, tas ir elementāri, es to vēl neesmu mēģinājis, bet pamēģini iztērējot 20 eirikus tu vari novilkt progu tips for travian, tur ir perfekti parādīts kā jāspēlē un tpc arī aug tik ūber nenormāli ātri.. Šādas tādas gudrības samacījos spēlētjot ārzemju serveros..

Un, ja acc tev darbojas 24/7, tad tas ir vēl vieglāk iespējams, aaa, un spēles noslēpums ir REIDOŠANA, tici man, te kāds pārgudrelis teica, ka nav gudri ražot karavīrus pie mazas pop, no sākuma audz un tad, tā ir kļūda!! Karavīrus jāceļ no pirmās dienas, jāsūta visu laiku, ja uzcel barakas, tad arī tur visu laiku kkas ir jāražo savādāk tā ir laika un resursu izniekošana, ja karavīri sēž ciemā arī laika izniekošana, visu laiku jāņem no pretiniekiem, tā tikai tu vari augt ātrāk, labīpas produkcija ir tikai norm, ja ir mīnusos, tas viss piederas pie lietas..

Ieraksti google tips 4 travian, izmetīs tev vienu makasas pakalpojumu, kas strādā.. Tas ir vairāk nevis, kā proga, kas darīs tavā vietā, bet vairāk kā grāmata, un nopietni, lasot un darot katru dienu kā tur teikts tu augsi nejēdzīgi ātri! Es to lietu neizmantoju, tpc man pop nekad nav bijusi augsta, vairāk varu lepoties ar savu stāvokli karavīru ziņā

Ceru mazliet palīdzēja šis te

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Elementāri - gramatiski pareizi fermojot (tādējādi savācot daudz resursu), kuri nepaŗtraukti arī tiek izmantoti - armijas audzēšanai, mājiņu būvniecībai, resursu laukiem... Ja izmanto zeltu - viss ir vēl vienkārāršāk - var ātrāk pabeigt būvniecību.
    Ciemiem svarīgs ir arī CP - kultūrpunkti. Safermotos resursus iegrūž arī svinību rīkošanā rātsnamā - tas dod relatīvi daudz CP, vismaz - sākumā... Vēlāk, kad ir sabūvēts daudz mājiņu - rīkot svinības vairs tik ļoti neatmaksājas.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Takabroo Apskatīt aptauju
    Par pazušanu es īsti tev nevaru pateikt, iespējams meklē atbildi prastot to sitteriem, varbūt kāds dikti neveiksmīgs uzbrukums sanācis, paskaties vai nav lamatās, skaties vai nav aizsūtīts reinforcements.. Pēti to rally point, nez kā latviski būs

Tālāk par pop ātro augšanu, tas ir elementāri, es to vēl neesmu mēģinājis, bet pamēģini iztērējot 20 eirikus tu vari novilkt progu tips for travian, tur ir perfekti parādīts kā jāspēlē un tpc arī aug tik ūber nenormāli ātri.. Šādas tādas gudrības samacījos spēlētjot ārzemju serveros..

Un, ja acc tev darbojas 24/7, tad tas ir vēl vieglāk iespējams, aaa, un spēles noslēpums ir REIDOŠANA, tici man, te kāds pārgudrelis teica, ka nav gudri ražot karavīrus pie mazas pop, no sākuma audz un tad, tā ir kļūda!! Karavīrus jāceļ no pirmās dienas, jāsūta visu laiku, ja uzcel barakas, tad arī tur visu laiku kkas ir jāražo savādāk tā ir laika un resursu izniekošana, ja karavīri sēž ciemā arī laika izniekošana, visu laiku jāņem no pretiniekiem, tā tikai tu vari augt ātrāk, labīpas produkcija ir tikai norm, ja ir mīnusos, tas viss piederas pie lietas..

Ieraksti google tips 4 travian, izmetīs tev vienu makasas pakalpojumu, kas strādā.. Tas ir vairāk nevis, kā proga, kas darīs tavā vietā, bet vairāk kā grāmata, un nopietni, lasot un darot katru dienu kā tur teikts tu augsi nejēdzīgi ātri! Es to lietu neizmantoju, tpc man pop nekad nav bijusi augsta, vairāk varu lepoties ar savu stāvokli karavīru ziņā

Ceru mazliet palīdzēja šis te
    Pilnīgi aplamas pamācības! Tāpēc arī tādus pārgudrniekus paklausot, arī vairums nejēdz spēlēt... Rasēm būtiski atšķiras attīstības stratēģija: spēles sākumā ģermānis var tiešām celt armiju un attīstīties uz reidu rēķina (fermām), taču nedrīkst aizmirst attīstību (ress ražotne, kas protams dod pop) + aktīvi fermotāji jānodarbina... romieši, galli var arī nedaudz fermot, bet uzsvars jāliek uz ress ražotnes, attīstības celšanu pirmkārt! ...jo būs grūti attīstīties tikai uz fermām, kur lauvas tiesu novāks ģermāņi! Tātad jādara viss sabalansēti, bet katrai ciltij atšķirīgi! Redzams, ka komentāra rakstītājs tēlo pāvu, kurš no spēles maz ko sajēdz... un jutīsies kruts, reidojot pirmos 2-3 mēnešus, pēc tam būs ferma citiem un dzēsīsies. Mani arī tādi "pāvi" mācija un paši fermoja, safermoto iegulda jaunā armijā, un saka: pop nav nozīmes, svarīga army (ieteica man simcity spēlēt)... un attīstība stāv, bet atduroties 1x uz deff saak bimbot, ally ress prasīt, jo atjaunoties nespēj... pagāja 3.mēneši un krutie "pāvi" (spēlēju s1 un esmu top off 6.vietā, kaut sevišķi neeju uz top) man prasa: no kurienes Tev tāda army (10 000+)??? Bet kā tad nebūs, ja mani 10 ciemi saražo stipri virs 2.milj. dienā un armija jau sen ražojas nonstopā??? Bet šitie gudrinieki to nespēj aptvert: reido tik ar savu, nu jau "sū..." armiju un safermo nedēļā tik, cik man saražojas dažās stundās! Tāpēc tas megakrutais com līderis un LV nesējs pasaulē ir tikai kauna nesējs... nekas vairāk par apaļu NULLI

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    49

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja martinass Apskatīt aptauju
    Pilnīgi aplamas pamācības! Tāpēc arī tādus pārgudrniekus paklausot, arī vairums nejēdz spēlēt... Rasēm būtiski atšķiras attīstības stratēģija: spēles sākumā ģermānis var tiešām celt armiju un attīstīties uz reidu rēķina (fermām), taču nedrīkst aizmirst attīstību (ress ražotne, kas protams dod pop) + aktīvi fermotāji jānodarbina... romieši, galli var arī nedaudz fermot, bet uzsvars jāliek uz ress ražotnes, attīstības celšanu pirmkārt! ...jo būs grūti attīstīties tikai uz fermām, kur lauvas tiesu novāks ģermāņi! Tātad jādara viss sabalansēti, bet katrai ciltij atšķirīgi! Redzams, ka komentāra rakstītājs tēlo pāvu, kurš no spēles maz ko sajēdz... un jutīsies kruts, reidojot pirmos 2-3 mēnešus, pēc tam būs ferma citiem un dzēsīsies. Mani arī tādi "pāvi" mācija un paši fermoja, safermoto iegulda jaunā armijā, un saka: pop nav nozīmes, svarīga army (ieteica man simcity spēlēt)... un attīstība stāv, bet atduroties 1x uz deff saak bimbot, ally ress prasīt, jo atjaunoties nespēj... pagāja 3.mēneši un krutie "pāvi" (spēlēju s1 un esmu top off 6.vietā, kaut sevišķi neeju uz top) man prasa: no kurienes Tev tāda army (10 000+)??? Bet kā tad nebūs, ja mani 10 ciemi saražo stipri virs 2.milj. dienā un armija jau sen ražojas nonstopā??? Bet šitie gudrinieki to nespēj aptvert: reido tik ar savu, nu jau "sū..." armiju un safermo nedēļā tik, cik man saražojas dažās stundās! Tāpēc tas megakrutais com līderis un LV nesējs pasaulē ir tikai kauna nesējs... nekas vairāk par apaļu NULLI
    Pilnīgu piekrītu-beidzot kāds kauko sakarīgu arī pasaka.
    ...

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Martinass - neviens jau neteica, ka nevajag celt resursu laukus...
    Tu gribi teikt, ka pie pop 300, ja resursi ir normāli attīstīti, nevis viss pop ir sagrūsts akadēmijā, ieroču kaltuvēs un kazarmās, jau nevajadzētu būt vismaz 100 leģionāriem vai dažiem zobenbrāļiem, kas skraida apkārt un vāc reusrsus pa mazām drupatām, ko ir atstājuši ģermāņi?
    Es pats esmu ģermānis, bet - pirmais, ko es daru dibinot jaunu ciemu, ir uzcelt visus resursu laukus uz 10 lvl, un tikai tad attīstu armiju (sens paradums no spēlēšanas ar romieti).
    Un - ja nav ko fermot tuvākajā apkārtnē - vienmēr var sūtīt armiju uz nomali, sadalot grupās pa 10-20 uz mazajiem jaunajiem ciemiem.

Visās Takabroo minētajās pamācībās ir sadalījums attīstības stratēģijai - romieši/galli/ģermāņi. Tiesa gan - esmu lasījis tikai bezmaksas versiju.
    Ir arī pamācības, kā jauniem ciemiem visātrāk un efektīvāk izveidot resursu apgādi un tāmlīdzīgi.

CIlvēks par to arī uztraucās (ja neskaita 500 unitu izgaisšanu) - kā var tik ātri attīstīties, nevis - kā sasniegt kvalitatīvu attīstību. Jo - laiks travā atī ir ļoti vētīgs resurss

Un - tu taču negribi teikt, ka tava pirmā ciema 7x7 ir pilnīgi tukšs (atskaitot tavu ciemu) tikai tādēļ, ka tu tos neizfermoji pirmos
    Last edited by Drunken_sailor; 01-29-2010 at 07:11 PM.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja martinass Apskatīt aptauju
    tu nu gan kruts, aemija nejedzigi liela un resi daudz nak.... man biki mazak pa tavui skaitli gp sarazjo

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    tu nu gan kruts, aemija nejedzigi liela un resi daudz nak.... man biki mazak pa tavui skaitli gp sarazjo
    Elfiņ, domāju gan, ka mazāk nu gan neienāk Tev par mani... + saki ka gp vien to ciparu saražo! Tāpēc jau arī esi līderis un sitīsi drīz visus, kad nodeffoties spēs tikai ar konfederaciju palīdzību pretiinieki... Bet Tavu taktiku cienu, atšķirībā no šī tizlā LV vārda nesēja pasaulē... + atzīsiti, ka attīstībai (pop) ir primāra nozīme ... un ceru, ka tas padomdevējs būs jaunajā serverī, uzcelis kaut cik ress laukus, lai būtu laba ferma Un vispār jūtu, ka esmu pārspīlējis ar armiju un nespēju vairs normālu attīstības tempu turēt, kas ir mana lielākā kļūda(miljoni aizgājuši armijas izveidē, miljoni barošanā), bet "noliet" visu žēl tomēr... bet konkurenti nebruņojas vēl sevišķi, ceļ attīstību (pop) un jaunus ciemus, kas gan nenozīmē ka nav labas armijas... un tikai viņi būs servera valdnieki ar augsto attīstību spēdami uzražot un uzturēt tiešām labas armijas. ...bet sākumā pārforsēt armiju un apgalvot, ka pop nav galvenais, bet svarīga tikai armija, ir pilnīga aplamība! Sēdi vien LV vārda nesēj pasaulē ar 2. ciemiem visu serveri: sludini tik armiju celt pa priekšu, "slāpējot" attīstību un apgalvojot ka pop neko neizsaka... un kārtējo reizi dzēsīsies, kad apjēgsi, ka neesi vairs konkurents ar savām "sū..." rungām - REIDOTĀJIEM (un tikai)
    Last edited by martinass; 01-30-2010 at 02:48 AM.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    14

Pamata

Kā man patīk jūsu attieksme pret maniem postiem, uzjautrinoša - Dievs, ferma, lūzeris

Ja jūs esat top spēlētāji, tad man mazliet rēka nāk par līmeni šeit! Tad rodas jautājums, gan jau šeit arī ir nedēļā redzami top uzbrucēji, aizsargi, resursu ņēmēji utt.. Pasakat aptuveni skailti kāds ir LV serverī, nedomāju speed, resursu ņēmējiem, teiksim spēlētas 3ned.. Aptuveni jāzin cik mīksti un bezzobaini ir letiņi, šī ir kara spēle, kur acīmredzot cenšaties celt savu simcity.. Jeb precīzāk ir, teiksim tie zilie dīvaiņi AVATARĀ, kur dzīvo mierā un saticībā
    Martiss, vai kkā tā bija niks, es gribu redzēt kā tu fermo 10 uzbrukumi dienā aptuveni ar jebkādu daudzumu troopiem. Jā, pārlasīju tavu gudro un izsmeļošo tekstu, pie lielas veiksmes, kas laikam te pastāv dikti tas VARBŪT ir iespējams, a ko tu dari, ja tevi fermo jau pie pop 20 un nevari turēt ciemā vairāk kā 200-300 resursus, ok uzcel cranny(paslēptuve) laikam, tālāk ko, domā tas 1k tevi sargās, labi ja 1. lvl rezidenci, kkad tālā nākotnē uzcelsi, skaties, vēl tgd viens kretīns tevi regulāri apciemo, uzraks'titi PM beidz atakot, tu neko nesaņem, nekas nemainas, tu cel vēl kādas 4 paslēptuves, teiksim esi uzcēlis kkur 6lvl cranny, bet čalīt tev jau tgd ir problēmas noteikti! Pēc tam kkad jāsāk domāt par jaunu ciemu, laiks ir nu teiksim, 250-350 es tā stipri nolīdzinu.. Kā tu vari uzcelt settleru, kas izmaksā ap 6,5k no katra resursa visām ciltīm, tu patiešām celtu 6-7 paslēptuves, lai bez īpašām problēmam to izdarītu? Cita lieta gauliem vajag tikai 3 paslēptuves..

Lab, laikam pateicu uz ātro visu, gaidu vēl pārīti atbilžu ar noniecinājumiem pret mani, vnm liek pasmaidīt

starpcitu, pasaulē esmu top 50 attackers, kur ir 10x vairāk spēlētāju LV serverī, ja tas ir 0, tad man tiešām žēl.
    Last edited by Takabroo; 01-30-2010 at 09:06 AM.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Takabroo Apskatīt aptauju
    Kā man patīk jūsu attieksme pret maniem postiem, uzjautrinoša - Dievs, ferma, lūzeris

Ja jūs esat top spēlētāji, tad man mazliet rēka nāk par līmeni šeit! Tad rodas jautājums, gan jau šeit arī ir nedēļā redzami top uzbrucēji, aizsargi, resursu ņēmēji utt.. Pasakat aptuveni skailti kāds ir LV serverī, nedomāju speed, resursu ņēmējiem, teiksim spēlētas 3ned.. Aptuveni jāzin cik mīksti un bezzobaini ir letiņi, šī ir kara spēle, kur acīmredzot cenšaties celt savu simcity.. Jeb precīzāk ir, teiksim tie zilie dīvaiņi AVATARĀ, kur dzīvo mierā un saticībā
    Martiss, vai kkā tā bija niks, es gribu redzēt kā tu fermo 10 uzbrukumi dienā aptuveni ar jebkādu daudzumu troopiem. Jā, pārlasīju tavu gudro un izsmeļošo tekstu, pie lielas veiksmes, kas laikam te pastāv dikti tas VARBŪT ir iespējams, a ko tu dari, ja tevi fermo jau pie pop 20 un nevari turēt ciemā vairāk kā 200-300 resursus, ok uzcel cranny(paslēptuve) laikam, tālāk ko, domā tas 1k tevi sargās, labi ja 1. lvl rezidenci, kkad tālā nākotnē uzcelsi, skaties, vēl tgd viens kretīns tevi regulāri apciemo, uzraks'titi PM beidz atakot, tu neko nesaņem, nekas nemainas, tu cel vēl kādas 4 paslēptuves, teiksim esi uzcēlis kkur 6lvl cranny, bet čalīt tev jau tgd ir problēmas noteikti! Pēc tam kkad jāsāk domāt par jaunu ciemu, laiks ir nu teiksim, 250-350 es tā stipri nolīdzinu.. Kā tu vari uzcelt settleru, kas izmaksā ap 6,5k no katra resursa visām ciltīm, tu patiešām celtu 6-7 paslēptuves, lai bez īpašām problēmam to izdarītu? Cita lieta gauliem vajag tikai 3 paslēptuves..

Lab, laikam pateicu uz ātro visu, gaidu vēl pārīti atbilžu ar noniecinājumiem pret mani, vnm liek pasmaidīt

starpcitu, pasaulē esmu top 50 attackers, kur ir 10x vairāk spēlētāju LV serverī, ja tas ir 0, tad man tiešām žēl.
    Bet kur ir problēma??? Nemaz neesot, kā saki, šeit spēlējis, jau nolīdzini letiņus līdz ar zemi? Ja gribi redzēt ciparus, tad neviens neliedz piereģistrēties s1 (tas vēl ir iespējams). Ko Tu ņemies ap to fermošanu??? Tikai no fermām spēle nesastāv...kapēc jāceļ kaudzēm paslēptuves, ja aktīvi spēlē? Ress var gan ieguldīt, gan pārsūtīt, ja jau apzagt nāk... Izklausies kā viens no tā ārzemnieku bara, kurš katrā LV serverī centīgi uzsāk ar reidošanām, bet pēc 2-3 mēn. ir kļuvuši par fermām (labām ne, jo attīstība nav bijusi un ress neienāk). Baigais top50 world attackers... zirgam jāsmejas

P.S. Tie ir tikai secinājumi par "Top 50 attacker"," LV vārda nesēja pasaulē" (kas gan neliedz nievājoši, ar pārākumu, "nolikt" LV, pirms pats kaut ko sasniedzis). Tā ir atbilde uz Tavu sākuma bravūru, ka LV visi ir niecības! Iesaku vēl patrennēties, pirms lien LV serveros, ka nesanāk "apka...."
    Last edited by martinass; 01-30-2010 at 09:46 AM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •