3. lapa no 6 PirmāPirmā 12345 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 55

Raksts: Botu jauninājuma aprunāšana

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    10

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja I ancli3nt i Apskatīt aptauju
    Murgs kautkāds. Man itkā atrada kautkādu botu. Ievadīju to paroli, ko prasīja... un tagad sākās:
    es neredzu kāds ēkām līmenis;
    es neredzu, kad var vai varēs būvēt ēkai nākamo līmeni;
    es neredzu cik salaupītos resursus man armija atnesīs; (tādā veidā neiztīrot noliktavu un klēti resursi iet zudumā)
    es neredzu cik kareivju, zirgu var uztaisīt izmantojot NPC tirgotāju;
    es neredzu cik resursus man uz ciemu piegādā tirgotāji
    Lai sūtītu resursus, vai kādam uzbruktu, man uz papīra ir jāpieraksta vispirms kordinātes uz kurieni tas ir jāsūta un tad jau ieejot TIRGŪ vai SŪTĪT KAREIVJUS es ierakstu vajadzīgās kordinātes.
    Tas ir ko uzreiz pamanīju... gan jau vel ir kautkas nepamanīts.

Man paliek neērti šo spēli spēlēt.
    Mīlīši Jūs esat paŗcentušies ar savu aizsardzību.
    Murgs ir tas, ka Tu lieto beyond skriptu (kas ir aizliegts), bet tagad te bļauj kaut ko publiski ...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    4

Angry

Citāts Oriģināli rakstīja incanti Apskatīt aptauju
    Murgs ir tas, ka Tu lieto beyond skriptu (kas ir aizliegts), bet tagad te bļauj kaut ko publiski ...
    Kā es varu zināt, ka man ir kautkāds skripts? Kā sāku spēlēt Travian, tā man tas bija. Un nesaprotu, kas tur tāds aizliegts, vienkārši spēle ir labāk aplūkojama un ērtāk spēlējama. Tagad jāmokās.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Boti, kas veic automātiskas darbības tavā vietā, ir aizliegti. Tas, kā mans browseris visuāli attēlo no Travian servera saņemto html, ir tikai un vienīgi mana browsera darīšana.

The game must be played with an unmodified internet browser. The use of scripts or bots which automate is against the rules.
    vai latviskais variants:

Ir aizliegts izmantot 3. personu palīgprogrammas, skriptus, botus vai jebkāda cita tipa papildinājumus, kuri automatizē spēles darbību. Spēli ir jāspēlē caur nepārveidotu pārlūkprogrammu. Šajā punkta netiek atrunātas grafikas pakas. Papildus, publiskot spēles ievainojamības ir aizliegts , ja šādas ievainojamības ir atrastas, par tam nekavējoties ir jāziņo uz support[at]travian.lv.
    Travian Beyond nu nekādi neietilpst šajā kategorijā, jo neautomatizē pilnīgi neko no spēles procesa. Pārlūkprogrammas spraudņi nemodificē pārlūkprogrammu. Spraudnis nekādas izmaiņas pārlūkprogrammas kodolā neveic.

Tad vēl jautājums, kas ir nemodificēta atvērtā koda pārlūkprogramma. Kuras distribūcijas tad skaitās legālas, kuras nē?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Jā vienreiz gribētos dzirdēt kas ir kas!
    A to te vienā vienīgā d***ā viss ir!!!
    Dēļ visa šī bazara,LV serveros drīz izskatīsies kā pēc atomkara-nevienas dzīvas dvēseles nebūs!
    Varēs tad beidzot MH savā starpā nosist k****ā

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    10

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Des Apskatīt aptauju
    Boti, kas veic automātiskas darbības tavā vietā, ir aizliegti. Tas, kā mans browseris visuāli attēlo no Travian servera saņemto html, ir tikai un vienīgi mana browsera darīšana.
    beyonds veic vēl daudz papildus pieprasījumus uz serveri. Atslēdz beyond un paskaties kaut vai ciema centra lapas html sourci vai tur ir info par ēku līmeņiem... Bet beyond zin lvl nez kāpēc Pēc manas saprašanas tās ir automātiskas darbības - bez skripta lietotājam pašam jāklikšķina uz ēkām.

Bet gan jau pielabos beyondu...

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

beyonds veic vēl daudz papildus pieprasījumus uz serveri. Atslēdz beyond un paskaties kaut vai ciema centra lapas html sourci vai tur ir info par ēku līmeņiem... Bet beyond zin lvl nez kāpēc Pēc manas saprašanas tās ir automātiskas darbības - bez skripta lietotājam pašam jāklikšķina uz ēkām.

Bet gan jau pielabos beyondu...
    Ir gan ēku līmeņi html sourcē:

title="Noliktava līmenis 13" alt="Noliktava līmenis 13"

To mierīgi var izparsēt.

Ja Beyonds veic vēl papildus pieprasījumus (kādus klients normālā gadījumā neveic), tas, protams nav atļauts.

Bet viss, kas ir nolasāms no esošajiem pieprasījumiem, to attēlot un interpretēt, kā ērtāk, gan nav aizliegts.

Domāju, ka robeža starp botu, kas 24x7 fermo autopilotā un advancētu kalkulatoru ir skaidri redzama.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    253

Pamata

Esmu Pret šo lietu, jo viņš turpinās mūžīgi, līdz izmantos specālo kodu, kas nagu kalnu noslaucīs un ļaus spēlēt

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Labais.. es esot izmantojis botu.. nevis apgalvojuma, bet īstenības izteiksmē tā rakstīts pie captchas ievades.. Tad parādiet kurā bŗīdī tā saucamais bots nav ievadījis to mēsla captchu? Un ja reiz esat tik pārliecināti, tad beidzat irsināties un banojiet nost, vai arī ļaujiet normāli spēlēt.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    9

Angry

Viennozīmīgi PRET šito fetišisimu kas te tagad ir palaists!

Atbalstu to pret tiem kas lieto reālus botus - tur vaļā web pārlūku un kur kāda aplikācija 24h diennaktī 7 dienas nedēļā automātiksi vāc nost ciemus, būvē pēc konkrēta scenārija mājas un varbūt pat māk automātā uzrbukumus sūtīt, teiksim, "klusajās stundās" lai max skādi nodarītu. TO es neatbalstu un esmu gatavs ar visām četrām cīnīties lai šitos izšautu.
    Kā arī esmu viennozīmīgi pret tiem, kas darbojas ar vairākiem akkauntiem. Arī tos vajag sist un mērcēt, tobiš, bans un trallallā.

Bet kur ir kaut viena BOTa pazīme lietotjot FIREFOX + no userscripts.org greasemonkey + travian beyound plugiunu? Notiek kaut kas automātā? Resursi paši vācas un mājas pašas ceļas? Ne tak!
    Bez cilvēka 24h 7 dienas nedēļā travian beyound ir nelietojams. Beyound plugins tikai saliek linkus, lai var ērtāk atvērt un izdarīt to ko vajag un atēlo pārskatāmāk, bet citādi tak tas nekādi nebojā travian serveri un kur nu vēl spēli!

Slimam ir jābūt cilvēkam lai >10 ciemus menedžētu ar pliku pārlūku un standarta interfeisu. Ok, sākumā vēl var kad ir 1-2 ciemi, var pačikāties un izvilkt. Bet ieraugot cik ērti ir spēlēt travian ar beyoung pluginu, riebums uzmetas ja iedomājas ka būtu jāspēlē bez tā.

Tātad - manuprāt beyound plugins NAV nekāds bots, jo tas nedara neko automātiski, pats par sevi. Termins BOT uz to nav attiecināms. Beyynd plugins ir tikai un vienīgi interfeisa uzlabojums, tiek pārparsēts html kods un tas paralēli (!) esošajam htmllā attēlots.

Domāju, ka visam šim pasākumam pamatā ir tikai un vienīgi adminsitrācijas mantkārība, nekas vairāk! Nevajag pūst migulu acīs, ka viss tas ir citu labā! Muļķības! Neviens top spēlētājs nespēlē ar pliku pārlūku, jo tas nav iespējams.

Ja netiks novākts tas čekotājs no beyound plugina un kur nu vēl sāksies citas sankcijas ... es nemirkli nedomājot beigšu spēlēt, atdošu kādama kkauntu, lai fermo vai dara ko grib un nākamajā sezonā i nedmošāu vairs spēlēt! Man i prātā nenāks doma maksāt naudu lai pirktu zeltu un tad spēlēt, jo par zeltu nav i uz 1/2 tik ērti spēlēt kā ar beyound! Un pie kam esošajā situācijā jābūt vāji domājošiem, lai cerētu ka tagad visi sāks pirkt zeltu lai tik geimu uzkapātu - nav ne naudas, ne daudziem vēlmes to maksāt ...
    Last edited by dadzis; 05-13-2010 at 09:01 AM.

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    10

Thumbs down

+1! beyond aizliegšana ir tikai mērķēta uz "zelta kluba" popularizēšanu, kas, lai arī padara dzīvi vieglāku, tomēr nevar pārspēt beyondu... kāpēc lai es maksātu 100 zeltus, ja es varu dabūt beyondu, kas ir ērtāks, koriģējams un ar vairāk iespējām?
    Otrs ir tas, ka neatbalsta mobilās pārlūkprogrammas??? Tas nu gan ir biki dīvaini, jo daudzi (tai skaitā es) bieži mēdz lietot travian no telefona... (starp citu, opera mini šai ziņā sūkā) Un kā būs ar Mac, Linux, Solaris, FreeBSD lietotājiem? Viņiem arī ir "kreisie" browseri - tos arī ķipa neatbalstīs?
    Captha ideja varbūt arī nav slikta - pret īstajiem bototājiem palīdzēs... bet traucē citiem vairāk nekā palīdz...
    NAV reāli saprātīgā laikā apkopt 10+ ciemus bez beyonda... vnk NAV reāli...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •