3. lapa no 7 PirmāPirmā 12345 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 69

Raksts: S1 action

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Rems Apskatīt aptauju
    Šajos sitienos piedalijās gan FBunnies, gan TBunnies, gan LLBunny, gan Lasts, gan Laasts, gan Lordi, un neviena no šām aliansēm īpaši neizcēlās un visas deva vienlīdzīgu ieguldijumu ''Stalkeru iznīdēšanā''
    Un Bunnies nekur nebūtu tikuši bez Lāsta un arī Lāsts nekur nebūtu tikuši bez Bunnies, tapēc šinī reizē tikpat labi var teikt, ka es laiziju asti Lāstam
    Takā nevaig te teikt, ka es kādam kaut ko laizu...
    Lab,te tagad gruuti saprast,kam ko tu laizies,bet labi atceros,kaa tu spreegaaji un kaitinaaji zakjiishus,bet tagad vinjiem slavas dziesmas dziedi!?
    Diivains cilveeks tu esi...

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    27

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja grinch Apskatīt aptauju
    Man jau liekas,ka tas ir labi 200k deff punktus dabuut,ne?
    Sliktaak buutu,ja deff punkti buutu 2k un pop -2k
    Un vinjsh ir nevis nabags,bet laimiigs cilveeks,ka ticis taadaa aliansee,kas var taadu deff samest...
    Zheel biki stalkerus...

Bet vēl sūdīgāk ir dabūt -4k pop, zaudētu artefaktu, ilgi ražoto superoffu un Gp pazaudēt visus labības laukus, kas bija 16-17lvl... Un Tu vēl pateiksi, ka laimiigs cilvēks? Kāpēc tad stalkeru žēl???

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja martinass Apskatīt aptauju
    Bet vēl sūdīgāk ir dabūt -4k pop, zaudētu artefaktu, ilgi ražoto superoffu un Gp pazaudēt visus labības laukus, kas bija 16-17lvl... Un Tu vēl pateiksi, ka laimiigs cilvēks? Kāpēc tad stalkeru žēl???
    Izklausies baigi gudrais...
    Iemet reportus,kur redzams,ka ir zaudeeti visi labiibas lauki un viss offs-liidz maniim taadi nav nonaakushi..
    Stalkerus zheel,jo tika pakaasti visi "ilgi razhotie superoffi" un es paskatiitos cik "laimiigs" buutu tu,ja visi tie uzbrukumi ietu paari taviem ciemiem!
    Kestas noteikti nejuutas paaraak saruugtinaats,jo skaties kaa gribi,stalkeri ir vairaak zaudeejushi...

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Izklausies baigi gudrais...
    Iemet reportus,kur redzams,ka ir zaudeeti visi labiibas lauki un viss offs-liidz maniim taadi nav nonaakushi..
    Stalkerus zheel,jo tika pakaasti visi "ilgi razhotie superoffi" un es paskatiitos cik "laimiigs" buutu tu,ja visi tie uzbrukumi ietu paari taviem ciemiem!
    Kestas noteikti nejuutas paaraak saruugtinaats,jo skaties kaa gribi,stalkeri ir vairaak zaudeejushi...
    pasaki, ka var nejusties sarugtinats, ja praktiski visi labibas lauki Gp nokatoti. Tu vismaz zini cik tas resu un laika un zelta prasis , lai to visu atjaunotu.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Zypo Apskatīt aptauju
    pasaki, ka var nejusties sarugtinats, ja praktiski visi labibas lauki Gp nokatoti. Tu vismaz zini cik tas resu un laika un zelta prasis , lai to visu atjaunotu.
    Veel viens "gudriitis"...
    Nu padalies ar info,cik laukus tad nokatoja? Un no kaada liimenja?
    Neticu,ka tev ir taada infa,bet di*st jau tas netraucee,vai ne?

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Question

Dienas teema - ko domaa Kestas ?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

A vispār ko viņs domā, vai pats saka par to? Nu te man tīri interesē kāda ir situācijas skaidrošana no viņa puses, nav doma viņu apvainot kaut kādā veidā?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Veel viens "gudriitis"...
    Nu padalies ar info,cik laukus tad nokatoja? Un no kaada liimenja?
    Neticu,ka tev ir taada infa,bet di*st jau tas netraucee,vai ne?
    Nu vispar esmu visas atskaites redzejis. Un ja pirms katosanas bija ap 900 pop un pec ap 350 un praktiski visi katu merki bija pa labibas laukiem.
    Nesaprotu kpc tevi tas ta uztrauc, ka te centies visus nolikt, kas kko sliktu par kentas pasaka. ?

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ricja Apskatīt aptauju
    A vispār ko viņs domā, vai pats saka par to? Nu te man tīri interesē kāda ir situācijas skaidrošana no viņa puses, nav doma viņu apvainot kaut kādā veidā?
    A vinjsh mazruniigs
    Otru jautaajumu neiebraucu

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

Nu mana skatijuma vismaz beidzot kautkas sak notikt. par nolietajiem ofiem: bija tur nedaudz tizlibas, jo principa krita daudz vairak neka vajadzeja krist, bet nu ta no speles viedoklja zaudet ofus tas ir normali, un nekaas traks nav noticis. par nokatoto gp. bija ari tur tizlibas, un ka nokato viena cilveka gp, tas ar nav nekas traks noticis, gp nomaina un miers, un atkal sakas visa celshanas, ta pat ka ar zaudetiem ofim
    bet shini visaa opera ir viena maza nianse, kuru jus zinadami, abas puses klusetu un domigas paliktu.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •