6. lapa no 7 PirmāPirmā ... 4567 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 51 līdz 60 no 69

Raksts: S1 action

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Rems Apskatīt aptauju
    Trozzkis pats uzkūdija... pats vainīgs
    Kā tad? Nesot nost stalkerus, ar kuriem bija nodomāts mesties uz vienu roku?

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

nu banijiem tagad ne pa jokam iet ar savus 150k defa punktuy dabūja ...

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

Nu kas jauns?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Taa tiem bunnijiem un LLB ari vajag, es vinjiem teicu jau sen lai normaali speelee nevis lai tup ar savaam milzigajam konfederaacijaam kaa Family. Kamer bunniji un LLB njeemaas ar stalkeriem un dalju offa, un deffa zaudeeja, Family mieriigi ceela savus offus un deffus, jo pec Lauminu izdzeshanas nav jau vairs kas vinjiem uzbruuk un vinjiem ari nav ko dariit

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    deffa ieliktas plikas 6,5k katas vai 50k offa un 400 priesteri....
    Reporti ir? Es it kaa neesmu redzeejis... Varbuut family nodarbojas ar propagandu deelj speeleetaaju neaktivitaates?
    Es taa dzirdeeju,ka vinji skaita "zaljos" nevis "dzeltenos",jo taa ir aatraak!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja grinch Apskatīt aptauju
    Reporti ir? Es it kaa neesmu redzeejis... Varbuut family nodarbojas ar propagandu deelj speeleetaaju neaktivitaates?
    Es taa dzirdeeju,ka vinji skaita "zaljos" nevis "dzeltenos",jo taa ir aatraak!
    Ja tas viss ir taisniba, pats visus reportus esmu redzejis Tev jau tpt nav jegas likt, teiksi ka izdomati tu tak nespele uz s1 ka tad tu vari zinat kko ?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    peec bunniju izteicieniem jau likaas, ka sameejie ir speeciigaakie serverii. laikam jau pa daudz uzboza spalvas, lai izskatiitos lielaaki un draudiigaaki. aplikt jau aplika labi paareejos, ka citi nemaak speeleet, a ka pashiem jaakaro - nekaa.j iespaids, kas paliek, ka patiesie maajinjbuuveetaaji ir tieshi vinji, nevis family.
    p.s. richa ko tu domaaji ar to - zaudeeja dalju deffa? mosh gribeeji teikt dalju offa, kurus izmantoja deffa vietaa? te bija dazi kronja nummuri kaa deffa ieliktas plikas 6,5k katas vai 50k offa un 400 priesteri....
    Nu biju domajis, ka tomer Stalkeri jau vinjiem ari uzbruka un vajadzeja defoties, kaut kaads defs jau tomer tika atsists, varbuut vinjiem offs nezjeeliigi daudz, tapec ari ar vinju defojas

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Zypo Apskatīt aptauju
    Ja tas viss ir taisniba, pats visus reportus esmu redzejis Tev jau tpt nav jegas likt, teiksi ka izdomati tu tak nespele uz s1 ka tad tu vari zinat kko ?
    Kaapeec saki,ka es nespeeleeju?
    Bet lollypussy skolaa jaaiet vai pie acu aarsta,ja edujus jauc ar priesteriem un 400 no 4k neatshkjir...

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

izskatās ka banniji uzmeta famīlijus(vai arī otrādi). beidzot nākuši pie prāta ka šī spēle nav simcity

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

lielu nozime bus ar tam ko daris hilts jeb ptz...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •