1. lapa no 10 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 92

Raksts: end game x3

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata end game x3

Daljeejs diskusijas saakums sheit:
    http://forum.travian.lv/showthread.php?t=1296&page=20

Domaaju turpinaajuma spamu praatiigi buus turpinaat te!

saakshu tikai ar vienkaarshu jautaajumu shajaa saulainajaa dienaa!

Puris kaa juuties? kaa juutas VL?

Alga Guest

Pamata

http://forum.travian.lv/showthread.php?t=1012&page=6
    te arī ir pārnestas jūsu sarunas no citas tēmas

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Puri pastāsti lūdzu cik tad tur beigu beigās bij?

cik zinu tad piekabe bij 22k romieshu katapultas! a pilnais vilciena sastāvs?
    Last edited by Faz; 04-21-2010 at 01:16 PM.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Dzīvesvieta
    Riga :)
    Ieraksti
    2

Pamata Man patik ! :)

[dzēsts]
    bez otras puses piekrišanas var ievietot tikai anonīmos reportus

Paldies par 220k offreitingu)
    Last edited by Alga; 04-21-2010 at 04:55 PM.
    Mup lvx (2009-2010)

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Nu off pārāk daudz jau nebija ... Katas protams žēl, bet Fazam pietika arī bez manām. Tā ka var uzskatīt ka kolēģi mani atrieba
    Vismaz beidzot ir miers no travas un var atgriezties reālajā dzīvē. Bija domāts nedaudz vēlāk, bet miers iestājās ātrāk kā gaidīts

Lai veicas visiem kas vēl turpina cīnīties visos serveros

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Nu off pārāk daudz jau nebija ... Katas protams žēl, bet Fazam pietika arī bez manām. Tā ka var uzskatīt ka kolēģi mani atrieba
    Vismaz beidzot ir miers no travas un var atgriezties reālajā dzīvē. Bija domāts nedaudz vēlāk, bet miers iestājās ātrāk kā gaidīts

Lai veicas visiem kas vēl turpina cīnīties visos serveros
    Paldies Puri par speeli!
    Tikai kaads tad bij tas kopeejais skaits tam ko uzkarinaaja?

par WW ripinaashanu nekas traks jau kopumaa nebij, tikai meerkjis vienam offam kkaads neizreikjinaats, no visiem jau vissmukaak nolaidaas maigonis, tikai bu jaasaka ka 69 liimenji nav pat puse no kopeejaa WW laika...
    taa kaa ciinja veel bav galaa, gal u beigaas mums kkur arii jasalejaas veel ir...

P.S. un es taa cereeju ka shis pasakums neievilksies...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Pasākums neievilksies Es pat tagad varu pateikt kurš uzvarēs.
    Tas kurš sēdēja malā un klusi gaidīja kad mēs izkausimies. Nav izdevīgi būt top aliansei servera garumā, un nav izdevīgi censties turēties līdzi un runāt pretī. LV serveros uzvar tie kas nekad nav līduši priekšā. Un muti nepalaiž Protams ka ir izņēmumi...

Jā par to ka tevi kāds no mūsējiem apvainoja. (nu vai nesaprata vienkārši ka pasūtīja)
    Tā dzīvē gadās. Tu nesies ar pilnu pārliecību ka Tev ir taisnība un neviens to nevar apstrīdēt. Un te pēkšņi uzrodās kāds lopiņš kas pasaka ka viņam ir labāki pierādījumi taisnībai. Tā man gadījās spēlē, bet tev un līdzīgiem gadīsies dzīvē...
    Last edited by Renis; 04-22-2010 at 02:27 AM.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Pasākums neievilksies Es pat tagad varu pateikt kurš uzvarēs.
    Tas kurš sēdēja malā un klusi gaidīja kad mēs izkausimies. Nav izdevīgi būt top aliansei servera garumā, un nav izdevīgi censties turēties līdzi un runāt pretī. LV serveros uzvar tie kas nekad nav līduši priekšā. Un muti nepalaiž Protams ka ir izņēmumi...
    Par katru aliansi man ir sakaamas shaads lietas:

1. VL - Gold liiga+nesen kopaa speeleejusi komanda, sheit principaa rodas lielie hammeri, visu cienju bet tieshi Gold faktors shajaa speelee man nepatiik, lai gan sho serveri aizvadiiju bez taa izmantoshans, bet zinu ka 15c izsaka visu... bet uz taa balstiits shis bizness un ja taa nebuutu tad nebuutu travian... par aliansi kaa taadu ljoti bailiiga kko peree savaa nodabaa utt...

2. OBM - saknes izsaka visu, kaa parasti viltiigi bet patiesiibaa tukshums, diemžēl šī alianse pacentās lai buutu neviljus intrigu maakonis starp VL un F-Team, jo pie end game kaa jau tu saki izkaushanaas

3. F-Team arii komanda, diemzheel pasena un daudzi jau metushi mieru- kaa parasti maza alianse, kur vadiitaajam kaa speelee taa dziivee ir ambiicijas sisties uz augshu, par nozheelu jaasaka ka Man nav tas entuziasms kaads bij s1, ja tam klaat naakt ruugtaas pieredzes garsha ar meesloshanu, iestaajas paniikums man kaa vadiitaajam audzinaat ar stingro roku... nu jaa +veel bish veseliiba saskjobiijaas un noleeju 2nedeeljas nebuutiibaa

4. Hotstuff - sakariiga alianse savaa buutiibaa, bet nav meerkju kaa taadu, iestaajusies dogma, speeks pietiekams bet nav riiciibas

par OBM zinu ka nevinees, tagad saprotu ka vinnees iisteniiibaa VL, jo mana dziivoshana un tieksme speeleet oldstyle ar labu kompaaniju noved pie sava, daudzas lietas tieshaam nezinaaju +paspeeja mani samaaciit ne taa... pamaniijos arii infru sabuuveet peec vecaas modes...

lai vai kaa iisti jau serveris arii nav ljaavis izveersties jo aktiivaa un speeciigaa dalja ir 200 cilveeki, paildus paarsteigumi ar natariem un citas lietas... iisaak sakot fuflo!

Nu nav iisteniibaa vairs interese uz travian, paaraak nodrilleets pasaakums!

aiz gara laika ienaak praataa uztaisiit kaadu triecienpasaakumu, serverii bija tikai 2 taadi -Mup artifakts, Puris uzkarinaashana, paareejaa laikaa audzee seenes, pat neuzbruuk! Gribeejaas arii pameegjinaat tomeer uzkarinaat arii KMS bet tas paliks miglaa tiits!

Vienkaarshi neinteresants serveris! un man personiigi lieka nervu bendeeshana deelj nepamatotaam nomelnoshans kampanjaam, bet vadot aliansi nevar taa vienkaarshi pamest, ja vareetu domaaju jau sen buutu delete, par sevi esmu dzirdeejis tik daudz baumu, gan labu gan sliktu, ka pat maz neliekaas!
    itkaa smiekliigi, beet patiesiibaa nozheelojami, kaarteejais faktors lai nespeeleetu!

Un jaa pats galvenais ir tas ka faz gribeeja sadarboties ar VL nevis runaat pretii, bet diemzheel juus mani paziistat labaak nekaa es pats sevi, reaali tie ir miiti un puspatiesiibas! vienkaarshi iipashiiba sisties uz augshu nelienot p...lja un pie vajadziibas aizstaavot savu viedokli!

un kaapeec tad VL to neveeleejaas? augstpraatiiba? kaads visu laiku lobeeja sevi un nomelnoja mani?rezultaataa kaa tu saki izliidiis priekshaa abiem?

bet nu tie visi ir dziives siikumi!
    Last edited by Faz; 04-22-2010 at 02:36 AM.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Jā par to ka tevi kāds no mūsējiem apvainoja. (nu vai nesaprata vienkārši ka pasūtīja)
    Tā dzīvē gadās. Tu nesies ar pilnu pārliecību ka Tev ir taisnība un neviens to nevar apstrīdēt. Un te pēkšņi uzrodās kāds lopiņš kas pasaka ka viņam ir labāki pierādījumi taisnībai. Tā man gadījās spēlē, bet tev un līdzīgiem gadīsies dzīvē...
    nebij jau runa par taisniibu vai netaisniibu, jo neko jau necentas pieraadiit, vnk gribeeja pateikt nu neforshus vaardus, es saprotu ja to dara dziivee uz nervu pamata, bet nu ja deelj travian, comon aarsteet atkariibas jaabrauc, ja nervi netur dzees kontu un skaties zvaigznees...
    pie konkreeta jautaajuma kaa tad ir neviens tieshaa tekstaa nebij speejiigs pasuutiit, tik iestaajaas klusums un neatbild, es maaku sadziivot ar skarbo patiesiibu taapeec gaidu tieshu spljaavienu sejaa, nevis marineeshanu, es pagaidiiju un man apnika, pienjeemu ka taa ir un viss!
    Last edited by Faz; 04-22-2010 at 02:36 AM.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Palasot šo jauko - divu personāžu dialogu - tak burvīgi - vīrieši kā vienmēr mēras krāniņiem un cenšas pierādīt savu pārrākumu, bet tas jau ir normāli, ko tur oponēt to, vai ņu mīlam un pieņemam viņus tādi kā ir vai ņu - ņu nekādus. Lasot dialogu brīžiem gribējas smieties, brīžiem teiksim atklāti raudāt - tas tak ir tik jēli, bet kā teicu iepriekš - vai ņu mīlai vai ņu neko...
    Draudzīgs padoms, teiksim atklāti Faz - vai ņu pārlasi ko esi uzraksījis vai provē atcerēties - lai nesanāk divdomības, bet protams, visiem "varenajiem" būs gan pielūdzēji un pakaļskrējēji un būs tie, kas provēs oponēt un nomelnot. Galvenais ir gan kritiku, gan uzslavas "pieņemt" ar augsti paceltu galvu, ja nē var sanākt ka izskatīsies pēc lēta klauna. Ir labi ja ir mērķi - tik ir jāzin kā tos sasniegt!
    "Tā man gadījās spēlē, bet tev un līdzīgiem gadīsies dzīvē..." perfekti vārdi, kas neprasa man liekas ka liekus komentārus. Visu cieņu!
    Par to, kas uzvarēs - manupārāt - ne tie, kas būtu to pelnījuši, bet uzvarēs labākie.
    Tas viss ir mans subjektīvais viedoklis...
    Sex nepiedāvāt.. mēdzu arī piekrist...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •