2. lapa no 10 PirmāPirmā 1234 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 92

Raksts: end game x3

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ex_ wife Apskatīt aptauju
    Palasot šo jauko - divu personāžu dialogu - tak burvīgi - vīrieši kā vienmēr mēras krāniņiem un cenšas pierādīt savu pārrākumu, bet tas jau ir normāli, ko tur oponēt to, vai ņu mīlam un pieņemam viņus tādi kā ir vai ņu - ņu nekādus. Lasot dialogu brīžiem gribējas smieties, brīžiem teiksim atklāti raudāt - tas tak ir tik jēli, bet kā teicu iepriekš - vai ņu mīlai vai ņu neko...
    Draudzīgs padoms, teiksim atklāti Faz - vai ņu pārlasi ko esi uzraksījis vai provē atcerēties - lai nesanāk divdomības, bet protams, visiem "varenajiem" būs gan pielūdzēji un pakaļskrējēji un būs tie, kas provēs oponēt un nomelnot. Galvenais ir gan kritiku, gan uzslavas "pieņemt" ar augsti paceltu galvu, ja nē var sanākt ka izskatīsies pēc lēta klauna. Ir labi ja ir mērķi - tik ir jāzin kā tos sasniegt!
    "Tā man gadījās spēlē, bet tev un līdzīgiem gadīsies dzīvē..." perfekti vārdi, kas neprasa man liekas ka liekus komentārus. Visu cieņu!
    Par to, kas uzvarēs - manupārāt - ne tie, kas būtu to pelnījuši, bet uzvarēs labākie.
    Tas viss ir mans subjektīvais viedoklis...
    nu nekas traks jau nav, man vnk patiik pakaitinaat... atbilstoshi man dod prettriecienu, nedomaaju ka tur kaads baisais ljaunums jaasaskata, bet nu normaali tak pameeriities ar konkurentu...

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    nu nekas traks jau nav, man vnk patiik pakaitinaat... atbilstoshi man dod prettriecienu, nedomaaju ka tur kaads baisais ljaunums jaasaskata, bet nu normaali tak pameeriities ar konkurentu...
    tur jau tā lieta, ka nekas traks nav - tas viss pieder pie lietas!! Un vīrietis nebūtu vīrietis ja to nedarītu, tad būtu jādomā, ka ar Tevi kautkas nav kārtībā
    Bet Dievs jau nav jāatklāj, tā pat viņam daudzi tic!!!
    Sex nepiedāvāt.. mēdzu arī piekrist...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

tur jau tā lieta, ka nekas traks nav - tas viss pieder pie lietas!! Un vīrietis nebūtu vīrietis ja to nedarītu, tad būtu jādomā, ka ar Tevi kautkas nav kārtībā
    Bet Dievs jau nav jāatklāj, tā pat viņam daudzi tic!!!
    njaa, nezinu var jau but ka ieksh Puris atriebiibas kaare vai kaads cits motiivs, bet nu par vinju mani dazhi koleegas labi izsakaas un nav pamata taa domaat....

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

aizmirsu tak palieliities atkal
    -------------
    dzēsts
    ------------------------
    Last edited by Alga; 04-22-2010 at 10:55 PM. Iemesls: spēles vēstules,privātas ziņas te kopēt nedrīkst

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    njaa, nezinu var jau but ka ieksh Puris atriebiibas kaare vai kaads cits motiivs, bet nu par vinju mani dazhi koleegas labi izsakaas un nav pamata taa domaat....
    Nevajaga jau tagad spriedelēt kapēc kāds dara vai nedera to vai šo, tam jau jāpaliek katra paša ziņā - un gan jau katram ir savs motīvs un rīcības iemesls - un ja arī kādam šis iemesls liekas mazsvarīgs - tad galvenais ir lai pašai personāžai tas liekas svarīgi - ne jau mēs atrodamies viņu vietā lai spriestu par to.. Bet ir kādiem jābūt gan naidniekiem, gan cīņas biedriem, ja nē tad travītis sabruks jau pašos pamatos!
    Sex nepiedāvāt.. mēdzu arī piekrist...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Nevajaga jau tagad spriedelēt kapēc kāds dara vai nedera to vai šo, tam jau jāpaliek katra paša ziņā - un gan jau katram ir savs motīvs un rīcības iemesls - un ja arī kādam šis iemesls liekas mazsvarīgs - tad galvenais ir lai pašai personāžai tas liekas svarīgi - ne jau mēs atrodamies viņu vietā lai spriestu par to.. Bet ir kādiem jābūt gan naidniekiem, gan cīņas biedriem, ja nē tad travītis sabruks jau pašos pamatos!
    es teiktu driizaak konkurentiem nevis ienaidniekiem....

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

palasot postus, rodas viens neviltoti labs secinājums,- faz ir ar dzīvi neapmierināts tīnis,kam pēc pāris gadiem sāks arī interesēt meitenes

Belfagor Guest

Pamata

level of wonders?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Kaut kāds klusums šodien
    Parasti pēc tādas noliešanās kaut kādi komentāri vismaz seko? Faz, teikt nav ko vai neesi vēl izdomājis?

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Kaut kāds klusums šodien
    Parasti pēc tādas noliešanās kaut kādi komentāri vismaz seko? Faz, teikt nav ko vai neesi vēl izdomājis?
    taa jau domaaju ka kko teiksi!

nu jaa sanaaca ne taa ka bija plaanots, kaa izraadiijaas pirmais off bez ierochu upgrade, sekojoshi paareejais pats saproti..., bet nu ok, to kas mums pietruuka peec plaana atsist diezgan negaidiiti atsita WA...

zheel protams, bet nu tagad varat mani piesmiet..., tas buus tikai normaali!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •