11. lapa no 14 PirmāPirmā ... 910111213 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 101 līdz 110 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

katram savs talants darx :P... mans talants slinkums un meligums un cuciibu varīšana !

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    2

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trimmeris Apskatīt aptauju
    Uhh... Es nesaku ka būtu uzvarējusi..
    Tad ko Tu raudi?

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darx Apskatīt aptauju
    WW joprojām ir Barbaru un Pagaanu WW. Tas saucas B&P United. Tas ir uzcelts ar Barbaru un Pagaanu kopīgiem spēkiem. Vēlreiz paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja. Jums nav jājūtas slikti. Jūsu WW ir, būs un paliks.
    es paarguleeju ar tavu sievu, bet taa tak joprojaam ir tava sieva

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Velnens Apskatīt aptauju
    Tad nāca juku laiki, jo Persona pazuda un diemžēl neatradās neviens, kas uzņemtos iniciatīvu saturēt un vadīt Family ar visām tās spārniem. Principā tas arī bija lūzuma punkts spēlē, kas šobrīd FF grupai ļauj svinēt "uzvaru". Bijušie konfederāti sāka vārīties savā sulā un lai gan it kā cīnījās kopā, vienotas rīcības nebija. Punktu visam pielika T-40 un MBO nesakaņas, kas FF grupai bija kā skaisti iesaiņota dāvana.
    Sanāk, ka visa atbildība par FF* uzvaru gulstas uz vienu cilvēku? Personu? Jo T-40 un MBO nesaskaņas arī bija viņa inspirētas. Nav par daudz atbildības vienam? Pārējiem ko, mugurkaula nebija?

Citāts Oriģināli rakstīja Darx Apskatīt aptauju
    Kas attiecās par uzvaru, FF būtu uzvarējuši šā kā tā. Tas, ko varbūt daudzi nezin un nesaprot ir, ka endgame FF bija gatavi vislabāk par visiem citiem.
    Gatavi pateicoties visnelietīgākajam spiegam, kam uzticējās simti cilvēku, veltīja savu laiku un naudu. Puse no FF intrigām un plāniem neizdotos, ja Darx , tu , nebūtu tik augstā postenī Barbaru nometnē un nebūtu tik zemisks, nododot cilvēkus, kas tev uzticējās. Bez šīs "mazās" nianses, nebūtu ne tev tā hammera, ne lielai daļai no FF. Kad tu kļuvi par vadoni ''ienaidnieka '' nometnē, vajadzēja tomēr izlemt, kā labā tu spēlē, jo tiešām to WW cēla Barbari un Pagāani, arī mēs no T-40 visu deff un resursus sūtījām tev, kā mūsu sabiedrotajam.
    Uz diviem krēsliem nevar sēdēt bez sekām.... Iesaku apmeklēt psihoterapeitu, lai sakātro tavu izkropļoto psihi.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Jupiters Apskatīt aptauju
    Sveiki!
    Nezinu par ko uzvelkaties?
    Sakiet paldies,ka tā nav reālajā dzīvē,kad kāds tā Jūs uzmet vienalga kādā dzīves situācijā!!
    Zinu,ka būs cilvēki,kuri no šī visa gūs ļoti vērtīgas atziņas,un,ka tas kādreiz noderēs arī ārpus virtuālās realitātes!
    Nēsiet liekuļi un pasakiet godīgi,jā Mūs apčakarēja kā mazos ežus!!! 300% zinu,ja piemēram Dr.Zlo būtu barbars,ings,vai vēl kāds,vai tad nebūtu tieši tāpat kā tagad???
    pieļauju,ka trava forums uzkārtos,no pasmieties gribētājiem......
    p.s. zinu pēc laika visi piekritīs,cilvēks tāda radība,ka uzreiz nepielec viss,bet tads lēnām viss aiziet.....
    piekrītu!
    laba mācība!
    P. S. bet Darx kam nodevējs, kam izlūks

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Nesaprastais Apskatīt aptauju
    Sanāk, ka visa atbildība par FF* uzvaru gulstas uz vienu cilvēku? Personu? Jo T-40 un MBO nesaskaņas arī bija viņa inspirētas. Nav par daudz atbildības vienam? Pārējiem ko, mugurkaula nebija?
    Persona bija tas, kas izveidoja spēcīgu konfederāciju, bet kā jau rakstīju, diemžēl pēc viņa pazušanas neatradās neviens cienīgs aizvietotājs. Klasiski latviešu stilā - ko ta nu es, gan jau "kāds" atnāks un visu sakārtos. Diemžel arī es esmu tai pašā sarakstā liekams
    Vēlāk jau bija mēģinājumi kaut ko saglābt, gan Bebīte, kas izveidoja Pagānus, gan Gars, kas T-40 vadīja, bet pēc būtības tā jau bija atgriešanās no mūsdienīgas federācijas uz feodālismu.

Visu cieņu FF vadībai, kas spēja izveidot labu organizāciju. Ja vēl būtu līdz galam ar šo organizāciju kā nākas nospēlējuši, nešiverējot pa citu kontiem, tad viņi arī bija visvairāk uzvaru nopelnījuši.
    Es cienu labus pretiniekus un ar tādiem spēlēt ir tikai interesantāk. Bet kad tu pamodies no rīta ar izpostītu GP un redzi, ka postījumi ir nevis tāpēc, ka nogulēji uzbrukumu, bet tāpēc, ka kāds ir pašiverējis pa citiem kontiem un atsaucis defu, nosūtot to pašam uzbrukumā, tad neuzskatu to par "uzvarētāju" cienīgu rīcību.
    Last edited by Velnens; 05-06-2010 at 12:04 PM.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Es cienu labus pretiniekus un ar tādiem spēlēt ir tikai interesantāk. Bet kad tu pamodies no rīta ar izpostītu GP un redzi, ka postījumi ir nevis tāpēc, ka nogulēji uzbrukumu, bet tāpēc, ka kāds ir pašiverējis pa citiem kontiem un atsaucis defu, nosūtot to pašam uzbrukumā, tad neuzskatu to par
    "uzvarētāju" cienīgu rīcību.
    Vovo, par to jau arī ir runa. Pie tam nesaprotu, kāpēc NEKAVĒJOTIES šitie šiverētāji visi netika nobanoti no MH puses???? .com serveros par šitādiem jokiem ir bans ātri vien.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata Wtf? :o

Nezinu kādēļ, bet man kautkā likās aizdomīgs tas WW pabeigšanas paziņojums...

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Velnens Apskatīt aptauju
    es paarguleeju ar tavu sievu, bet taa tak joprojaam ir tava sieva
    Labs salīdzinājums!

Trimmeris - tev vismaz patiess paziņojums atnāca

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta