12. lapa no 14 PirmāPirmā ... 21011121314 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 111 līdz 120 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Skaists tas "mūsu stāsts". Uzrakstījuši ar sevi un savu rīcību pilnīgi apmierināti cilvēki. Uzvarētāji!
    Vai uzvarētāji?
    Mūsu politikā pēdējā laikā visi paņēmieni atļauti, lai sasniegu mērķi. Īpaši, ja laba aizmugure vai ja ir iespēja izmainīt likumus sev par labu. Meli, kukuļdošana, likuma klaja neievērošana.....utt. Un ai kā visi ir neapmierināti ar tiem tur augšā.

Tad, lūk, Travians 3s Latvijā. Uzvarētāji jautri un aizrautīgi apraksta savas gaitas, uzskaitot paši savā stāstā ntos paŗkāpumus - multikonti, resursu stumšana, paroles nodošana citam, svešu kontu nelietīga izmantošana, seifu veidošana, spiegošana..... daļa ar likumu aizliegtas lietas, bet, protams, galvenais jautājums - morāle, gods, taisnīgums, varonība. Ja nemaldos, šie vārdi bija kaut kur dzirdēti, ka tik ne FFH nosaukumā???
    Laikam lieki par to runāt, un nezinu, vai tiešām pašiem FFH cilvēkiem tas viss liekas normāli???
    Var jau arī tā spēlēt. Un tad principā nav iespējams neuzvarēt, tā spēlējot. bet, manuprāt, tā ir klaja ņirgāšanās gan par spēli kā tādu, gan skaisto teicienu - play for fun, gan saviem, gan citu ally spēlētājiem. Tas vispār grauj jebkādus uzskatus par godu un taisnību

Kas te teica - kādam spiegs, citam izlūks... jautājums par godu, par sirdsapziņu, ja protams, kāds vēl atceras, ko tas nozīmē. Ja jau Darx jūtas labi un apmierināti, tad viss kārtībā. Ja runa ir par 100tiem cilvēku, kas tev uzticas, tad ir mazliet savādāk, nekā vienkārši būt izlūkam (spiegam).
    Tas, ka DR, Zlo droši vien labi jūtas, par to nebrīnos, jo jau 1s beigas parādīja, cik viņam daudz goda un uzticības komandai, kas spēlēja tie zin. Nekad neuzskatīšu viņu par goda cilvēku un uzticamu biedru.

Un kas visvairāk pārsteidz - vai tiešām uzvaras prieks nav vislielākais, spēlējot godīgu un cienīgu spēli? Vai tiešām uzvara, kas panākta, izmantojot citu čakerēšanu, noteikumu pārkāpšanu, kontu zagšanu, MH palīdzību un citus ne goda paņēmienus, nes lielu prieku???
    Laikam jau tāda spēle nav iespējama, jo visur ir gan godīgi, gan negodīgi cilvēki. Un MH cūcības jau sajaucas ar spēles cūcībām.

Es pati nespēlēju Travin 3s, spēlēju 2s un speed, bet saprotu to, ka Latvijas serveros nespēlēšu nekad, jo mans priekšstats par Travian ir sabojāts. Spēle ir netīra kļuvusi - gan vadības, gan spēlētāju dēļ. Un šis "skaistais stāsts" iedzen riebumu. Es ļoti cienu labus spēlētājus jebkurā ierakumu pusē, domāju, ka FFH komandā ir lieliski spēlētāji - gudri un "slimi" ar šo spēli, bet, piedodiet, neticu, ka jūsu stāsts ir Travian stāsts. Bet arī vēsturē ir laikmeti, kad notiek nepareizas lietas.
    Cerēsim, ka nāks kāds godīgāks un labāks gadsimts Latvijas Travina vēsturē

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    35

Pamata

Jūs tik daudz žulti te esat izlējuši , bet tā arī neesat sapratuši , ka neviens no mums ar to stāstu nelielījās , bet gan godīgi atdzinās kā viss tika plānots , kas starp citu ir retums , jo pārsvarā visi klusē par spēles netīro pusi . Jūs domājat kā šādu plānu var 1 dienas laikā izdomāt un realizēt ? Tas tika plānots vairāku mēnešu garumā ejot soli pa solim uz priekšu un to nesauc par uzmetienu , bet gan par stratēģiju , lai vinnētu serveri .

Visām aliansēm bija spiegi caur kuriem spiegoja citas alianses , tik mēs mācējām gudrāk to izspēlēt . Kas liedza pārējiem to nedarīt ?

Kas attiecas uz zeltu , vai tad ja mēs nebūtu šo stāstu jums izstāstījuši un Darx būtu palaidis savu hammeri uz Dr Zlo WW ar dažu sekunžu nokavēšanos , vai tad kādam tas zelts kaut pa 1 gabalu vairāk būtu palicis ?

Un nevajag tagad stāstīt ka ja Darx nebūtu bijis mūsējais , tad viss būtu izvērsies savādāk un FF zaudētu . Jā mums būtu krietni grūtāk , jo tad nezinātu šādu tādu informāciju , bet kopsummā FF bija pieredzējuši spēlētāji , kas jau no spēles sākuma gatavojās nobeigumam . FF uzbruka visām aliansēm kas vairāk , kas mazāk .

Palasot te tik retais ir sapratis , ka tas bija viltīgs kara plāns . Pārsvarā visi laižās te līdzi pašplūsmai un nosoda mūs , bet varu jūs apbēdināt , ka ļoti daudzi ir mūs apsveikuši ar to , ka mums ir izdevies to realizēt tā kā neviens līdz pēdējam brīdim ko nenojauta .

Un ja reiz sodāt mūs , tad nekādā ziņā nevajag skaļi teikt FF ! FF tik daži cilvēki zināja par mūsu stratēģiju . Lai tā izdotos mums nācās klusēt un pat nedrīkstējām stāstīt cilvēkiem ar kuriem bija ļoti draudzīgas attiecības izveidojušās . Tāpēc FF nav pie vainas un tie godam cīnījās pret visu serveri .

Un atbildot uz jautājumu , kā mēs varēsim turpināt spēlēt , kad visi tagad visu zin ? Ir visai gauži vienkārša atbilde ko jau stāstā pieminējām . Šis bija mūsu pēdējais serveris un mēs pametam šo spēli ! Un ne jau tāpēc ka tagad mums kādam būtu par ko jākaunās , mēs vienkārši esam noguruši un izsmēluši sevi . Vēlamies baudīt dzīvi , kas 2 gadu garumā spēlējot travian lika no daudz kā atteikties .

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Darx - Respect u Уважение...
    Šādi rikojās īstie veči, kam ir krampis un tu noteikti esi tāds.
    Tiem 100 un vairāk spēlētājiem kurus tu uzmeti, uzliec vieņiem treknu Gunāru un miers! Galvenais ka pats esi laimīgs!

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja jagucis Apskatīt aptauju
    Nu jā... Pirmā brīža patīkamā sajūta, ka esmu tajā arī kādu mazumiņu ielikusi, vismaz katru dienu cītīgi barojot WW-1, cik varēju atļauties, tagad nomijās ar vilšanos - visas pūles bija tikai dažu cilvēku ambīciju apmierināšanai. Uzvarējām jau protams, bet ar savu uzvaru FF vadība apķēzija visus (nemaz nepajautājot mūsu piekrišanu). Protams, mani vārdi jau nav neko vērti, jo nevienos topos nerēgojos, bet tīri cilvēciski tikko pārgāja vēlēšanās vēlreiz spēlēt.
    Patiesībā visu šo pārlasot skaidrs, ka Barbari ir pelnījuši saukties pa uzvarētājiem, bet mūsu "trumpis" Darx pat liedza iespēju viņiem būt topā 2. vietā.
    Visu cienju !

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darx Apskatīt aptauju
    Piedod, dārgā bebiite, bet, ja neizlasīji stāstu, tad iesaku to izdarīt. Paroles atdevi FF pat no tādiem kontiem kā AinārsR.

Ar Tevi Barbari vispār nebūtu nekā uzcēluši, jo Tu visu darīji, lai tur nekāda plānošana nenotiktu. Tā kā labāk ej kaut kur kaktā un nokaunies, nevis tēlo te tagad apbižoto varoni.

Un viss šis garais penteris tikai vēlreiz liecina par Tavu prasmi liet muļķības un aizrunāt ausis. Dēļ Tavu penteru plūdiem, arī neviens normāls cilvēks negribēja tos čatus vairs lasīt.
    Ak ja,nepaveicās tev,ka skypā ir sarakstes,kur plānojām.Tur piedalījies gan tu,gan ainars,gan punktins,gan zeera,visiem siem cilvekiem tas sarkastes ir pieejamas!Es tevi pieņēmu,jo tev bij pieredze,punktins ari teica,lai versos pie tevis,jo tev bij pieredze!Taja pasa sarakste ir gan tas,ka es zinoju par ff ofiem kuri nolejusies,lai tos nenem pilnā speletajus,gan ari taja cata nebij spam,jo tas bij domats plaanosanai,kura piedalijas lojali cilveki!Tiklidz tika izlemts par to,ka bez tavas zinas nesutisu MM un ari ka parkasts bus ar tavu nik tu pazudi uz ilgu laiku nesakot nevienam neko!Pa vidam tu ar savu ff komandu parupejaties par baumam un viss notikas pec plaana,visi uzticejas pieredzejusam speletajam!Kurs bij parupejies par plaisu starp barbariem un mani.
    Vel gribi moz apgalvot,ka visulaiku speleju uz ff un to vien dariju ka sapnjoju nodot barbarus un konfederatus tapat vien un nosplaties uz taja visa ieguldito darbu?
    Es jau barbariem pateicu,jā man ir kauns,ka aizgāju tādā veidā,bet no zila gaisa tas nenotika!
    Te bij tāds jauks teiciens ko sēsi to pļausi.
    Ta,ka beidz pulēt savas spalviņas uz citu rēķina!Tāpat visi tavi teksti mani teksti ir izlasami čatos,nevis kautkādas kopijas,bet tiešām orģināli!!!Tiec vien pats ar sevi galā,savu sirdsapziņu!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    69

Pamata

Jūs domājat ka mums to uzvaru baigi vajadzēja???? mums s1 sastāvam to uzvaru vispār nevajadzēja mēs jau visu sasniedzām s1 serverī uzcēlām brīnumu dabūjam labu team, s3 mums bija tikkai for fun, un to arī pierādījām darot ko vien var, ja kautkas nepatiik rakstat lamajaties da dariet ko vien gribat man personigi buus galiigi vienalga ko par manim doma u.t.t tapat travian vairak nespeeleshu nu vismaz latvijas serveros 100% šī būs vismaz laba mācība daudziem ka nevaig uzticēties nevienam, NEVIENAM.

Ieteiktu jums visiem vnk to sagremot un uztvert kā joku jo spiegi būs vienmēr , labi ka mēs vismaz visu paskaidrojām "mūsu stāstā" ja to mēs nebūtu uzrakstijuši tad vispār būtu pārāk liels uzmeties visiem, tāka turat buru un turpiniet bezjēdzīgo apdiršānu... veiksmi dzīvē un travian , es šo spēli beidzu ar labāko team un labāko dual kāds vien varēja būt, bučas

mx road (gaspers)

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Paldies, Kleopatra, ka izstāstījāt. Un tas, ka tas ir plāns tikai dažu cilvēku lokā, ļoti labi var saprast, citādi jūs to nebūtu īstenojuši.

Jautājums ir tikai, vai šis plāns atbilst jūsu ally nosaukumam, vai gods un sirdsapziņa savienojas ar visu, ko paredzēja jūsu plāns.
    Apbrīnojams taktisks plāns, kas visiem nav pa spēkam. Te tiešām var teikt - labi spēlētāji, lieliska ally vadības komanda. Bet jautājums - vai visi līdzekļi ir labi un vai mērķis attaisno pilnīgi visus līdzekļus.

Un, vai jums bija tiesības sačakarēt spēli visam pārējam serverim tikai tāpēc, lai uzvarētu.
    Un nevajag teikt, ka jūs spēlējāt pret visu serveri, jūs spēlējāties ar visu serveri.
    Gan ar saviem cilvēkiem, gan citu ally cilvēkiem. Nu es neatbalstu šādu taktiku, lai cik izcila tā būtu.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Es kaut kad jau tepat forumaa rakstiiju,ka kokpleesis un vinja "komanda" jau pirmajaa s1 paraadiija,kas vinji ir par cilveekiem(?) un ko vinjiem noziimee godiigums un godapraats..
    Domaajams,ka godiigi vinji neko nekad nav uzvareejushi un panaakushi,ne dziivee,ne travian..
    Nozheelojami cilveecinji...

P.S. s3 nespeeleeju,bet liidzi sekoju gan...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    69

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja patria Apskatīt aptauju
    Paldies, Kleopatra, ka izstāstījāt. Un tas, ka tas ir plāns tikai dažu cilvēku lokā, ļoti labi var saprast, citādi jūs to nebūtu īstenojuši.

Jautājums ir tikai, vai šis plāns atbilst jūsu ally nosaukumam, vai gods un sirdsapziņa savienojas ar visu, ko paredzēja jūsu plāns.
    es tomēr nevaru aturēties

tā tak ir tikkai spēle kāds vel gods un cieņa, tu smejies????
    TAD TU GRIBI TEIKT ka barbari biaj agresīvi nežēlīgi u.t.t???? nu nebija vinji manā un citu skatijuma bija tiraakie mikstie, piedodiet bet tā tas bija, labi vinji meginaja kautko dariit bet nu nepietiekami...

INQ, svētā inkvizīcija, nu lab vinji tad teiksimi bija sveetie jo sedeja visu serveri un audzeeja buudinjas, tapat nebija sveetie , parkaapa noteikumus seivojot armijas un drosh vel kautko citu dariija

t-40 nezinu ka vinji tulkojas , tos izlaidiisim

par pārējiem neizteikšos.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Un kleopatra,neglaimo sev,ka tas bija "plaans"...
    Afigenijs "plaans" peedeejaa dienaa nomainiit karogu??
    Kaads,piemeeram vareetu aizvakar,peedeejaa minuutee iedot x3 fazam piem. 10k latus(nereaali,bet ne tik ljoti) par to kontu,nomainiit karogu un tad puust pa visu forumu,ka tas bija "plaans" un gaidiit ovaacijas!
    Juusu plaans bija apsist visus un uzbuuvet SAVU WW PASHU speekiem,ar SAVU "slaveno",s1 komandu!
    Un kaa redzi,juusu plaans smagi izgaazaas....

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •