13. lapa no 14 PirmāPirmā ... 311121314 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 121 līdz 130 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Mx road Apskatīt aptauju

t-40 nezinu ka vinji tulkojas , tos izlaidiisim

par pārējiem neizteikšos.
    Pieņēmums - padomju tanka modelis II pasaules karā, otrs pieņēmums (pašam šķiet mazāk ticams) - traktora modelis (arī padomju).

Ja traktors - teiksi, ka par maz labību audzēja? Vai, ja tanks - par maz offam bruņas attīstīja?

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Darx loti pareizi pateica, neuzvareja jau FFH, uzvareja dazhu draugu komanda,kas patrapijas zem FFH karoga, diemzheel

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Mx road Apskatīt aptauju
    Jūs domājat ka mums to uzvaru baigi vajadzēja???? mums s1 sastāvam to uzvaru vispār nevajadzēja mēs jau visu sasniedzām s1 serverī uzcēlām brīnumu dabūjam labu team, s3 mums bija tikkai for fun, un to arī pierādījām darot ko vien var, ja kautkas nepatiik rakstat lamajaties da dariet ko vien gribat man personigi buus galiigi vienalga ko par manim doma u.t.t tapat travian vairak nespeeleshu nu vismaz latvijas serveros 100% šī būs vismaz laba mācība daudziem ka nevaig uzticēties nevienam, NEVIENAM.

Ieteiktu jums visiem vnk to sagremot un uztvert kā joku jo spiegi būs vienmēr , labi ka mēs vismaz visu paskaidrojām "mūsu stāstā" ja to mēs nebūtu uzrakstijuši tad vispār būtu pārāk liels uzmeties visiem, tāka turat buru un turpiniet bezjēdzīgo apdiršānu... veiksmi dzīvē un travian , es šo spēli beidzu ar labāko team un labāko dual kāds vien varēja būt, bučas

mx road (gaspers)
    Manuprāt,lai to uztvertu kā joku vajadzēja vnk turpināt kā bij ar darx,lai ir barbaros.Izdomat ofus nepalaist.Sagaidīt 100 lvl.Tad tikai ievietot to,ka ta starp citu darx bij ff,bet aiz cieņas pret pārējiem spēlētājiem,izvēlējās palikt ar viņiem līdz spēles beigām!Izvēloties to ceļu,kādu gājāt,jā,jums ļoti vajadzēja to uzvaru,tāpat ari darxam!Darx barbaros butu palicis butu spiegs,darx aizgaja uz ff nu ko tatad nodevejs.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kleopatra Apskatīt aptauju

Visām aliansēm bija spiegi caur kuriem spiegoja citas alianses , tik mēs mācējām gudrāk to izspēlēt . Kas liedza pārējiem to nedarīt ?
    Godaprāts un vēlreiz godaprāts to liedza darīt. Tāpat godaprāta un agrāk doto solījumu dēļ no manis neaizgāja neviens uzbrukums pa FF spēlētāju purci. FF aliansē ir vēl viens vārds nosaukumā - Honor, taču dažiem laikam absolūti nav ne mazākās izpratnes ko tas vārds patiesībā nozīmē. Manu cieņu ar netīru spēli iemantot nevar. Nav ko tagad zīlēt kā būtu ja būtu, droši vien labāk būtu bijis, ja netīrā spēle nebūtu iznākusi atklātībā. Bet glorificēt savus savārītos mēslus.... tāds kā pumpainu tīņu gājiens.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Vovo, par godaprātu varētu runāt, ja būtu spēlēts bez visādiem multiem, 'seiviem', līšanas citu spēlētāju kontos, utt.
    Spiegu sūtīšanas, infiltrēšanās tur citu alianšu skype čatos, utt. vēl var pieskaitīt pie taktiski-stratēģiskiem gājieniem.
    Tipa tur dabūt no Darkelfa par kailfoto infu - ok Savdabīgs piegājiens. Bet viss pārējais jau ir zem katras kritikas, lai šo jebkādā veidā sauktu par objektīvu un pelnītu uzvaru.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    5

Pamata

Cik visi balti un pūkaini te ir saradušies

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja bebiite Apskatīt aptauju
    Manuprāt,lai to uztvertu kā joku vajadzēja vnk turpināt kā bij ar darx,lai ir barbaros.Izdomat ofus nepalaist.Sagaidīt 100 lvl.Tad tikai ievietot to,ka ta starp citu darx bij ff,bet aiz cieņas pret pārējiem spēlētājiem,izvēlējās palikt ar viņiem līdz spēles beigām!Izvēloties to ceļu,kādu gājāt,jā,jums ļoti vajadzēja to uzvaru,tāpat ari darxam!Darx barbaros butu palicis butu spiegs,darx aizgaja uz ff nu ko tatad nodevejs.
    Tas ir tikai Tavs viedoklis. Bebīt, vari vienreiz atklāti visiem pateikt - ar kādiem kontiem spēlēja Tavs vīrs?

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Ai, vēl joprojām te visi vārās, daudzi lietas būtību tā arī necērt. Daudzi izliekās par svētuļiem, citu nodirš to, ko paši nekad neizdarītu - pilnīgs bērnudārzs. Tāpat man patīk, kā bebiite te noliek citus, kaut gan pati bijusi FFH uzvaras kalēja un neviens to viņai nepiemin (laikam jau pirms kaut ko teikt vajadzētu arī visu izlasīt). Tur jau ne tikai ir rakstīts, kas kā bija darīts un kā kas notikās, bet arī citiem lasāmviela, lai kaut ko no tā mācītos.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Ai, vēl joprojām te visi vārās, daudzi lietas būtību tā arī necērt. Daudzi izliekās par svētuļiem, citu nodirš to, ko paši nekad neizdarītu - pilnīgs bērnudārzs. Tāpat man patīk, kā bebiite te noliek citus, kaut gan pati bijusi FFH uzvaras kalēja un neviens to viņai nepiemin (laikam jau pirms kaut ko teikt vajadzētu arī visu izlasīt). Tur jau ne tikai ir rakstīts, kas kā bija darīts un kā kas notikās, bet arī citiem lasāmviela, lai kaut ko no tā mācītos.
    Lietas un idejas būtība ta ir skaidra, vienkārši ir šādi tādi iebildumi par plāna realizācijas metodēm
    Nekā personīga, tā teikt

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darx Apskatīt aptauju
    Tas ir tikai Tavs viedoklis. Bebīt, vari vienreiz atklāti visiem pateikt - ar kādiem kontiem spēlēja Tavs vīrs?
    Jā,varu com7 serverī sukulis,in2 serveri sukulis,s2 miiluliite(ieprieksējā raundā ar mani dual),oto kontu pieskatīja.S3 bebiite (kādu laiku kopā dual ar mani bij),tiesi nectarum postisanas laikā.S3 nespēlēja pēctam arī manu kontu,jo com 7 un ari pectam in tuvojas servera beigas. Ja vajadzēja kādu uzbrukumu,laikus paplānot,paprasīju vīram,ta viņam pašam sava konta s3 nav bijis.

Nevis tas ir tikai mans viedoklis,bet ir fakts,visi,kas grib atcerēties kas kā bija droši to var darīt palasot skype sarakstes,kurās paši piedalijās,čata nosaukums barbaru lojālie.Lai tur arī katrs Barbars veido savu viedokli.

Vēl kas ko gribi zināt?Varbūt bankas kontus?Jo tie noteikti nav minēti.Vai arī vīra darba grafiku?
    Es visu čatu lasu lasu,lasu,lasu,konfliktu ne ar tevi ne ar punktiņu nebija,visiem viss ok.Tikai pēctāk tā starp citu upsy daisy,man pasaka,ka jau sen plānojuši iet prom jūs abi... nu ko tas taču bija uz ko izgājāt...lai aiziet aukstos toņos un mani nomaini tu.
    Man tas būtu dziļi pie vienas vietas,ja tu nebūtu pārcenties ar savu fantāziju.Un par konfederātiem,kas tika nodoti,kurus skāra pass nodošana,nu ko,paši ap jums slaistījās un info netikai no ff ienāca,tā jau bij dzirdēta iepriekš.Tai pašā laikā nav kauna prasīt deff.Protams prieks,ka izdevās ff atsist.Tikai attiecībā uz viņiem es nenožēloju pass nodošanu.Ja es būtu tāda,kādu tu mani zīmē,tad es būtu piekritusi pageimoties ar ff kontiem,un būtu vareni tēlojusi,ka tas viss bij joks,es jau no sākuma biju FF!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •