2. lapa no 14 PirmāPirmā 123412 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata .

Citāts Oriģināli rakstīja lana Apskatīt aptauju
    Uzvaret jebkuriem lidzekļiem un kapjot pari cilvekiem kuri uzticas un spele godigi,ta nav uzvara.
    Nu diemžel uzvara paliek uzvara vienalga kadiem līdzekļiem ta būtu sasniegta... protams uzvara šajā gadījuma ir nesmuka, bet tomēr uzvara

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

tad nu, esu ticxis lidz sadaljai kur mani diezgan smagi apvaino p[a mh lietam, ja man atminja nevilj, tad jus kraninji mani pashi nopstucjijat, lai nobanotu, a pec tam te kautko muldat, nekad muzja neesu runajis ar algu arpus s3 vestules. un ja to postu neatsauksiet, dabusiet visu savu netiro velju araa uz shejienes, visvairak jau tas atiecas uz jusu mega flirtetaju!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Uzvara par katru cenu....lai nu kā apsveicu FFH ar uzvaru. Tomēr pusserveris domās, ka šādi iegūta uzvara nav uzvara ar lielo burtu. Par Darx vispār neizteikšos. Cik simtus cilvēku piekāsa...a šie cilvēki te ieguldīja savu naudu un laiku....nekas, gan jau tas kaut kādā veidā viņam nāks atpakaļ, piedevām reālajā dzīvē.
    Izskatās, ka liela daļa no šejienes nav dienējuši armijā, jo savādāk zinātu kā pārējiem patīk, stukači, nodevēji un tamlīdzīgi cilvēki, no kuriem šis serveris mudžēt mudžēja.
    Lai nu kā, katrs pats savas laimes kalējs un katram savi morāles kritēriji.
    Apsveicu visus ar servera noslēgšanos un novēlu patīkamu vasaru!
    Last edited by Jonas; 05-05-2010 at 11:01 AM.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    tad nu, esu ticxis lidz sadaljai kur mani diezgan smagi apvaino p[a mh lietam, ja man atminja nevilj, tad jus kraninji mani pashi nopstucjijat, lai nobanotu, a pec tam te kautko muldat, nekad muzja neesu runajis ar algu arpus s3 vestules. un ja to postu neatsauksiet, dabusiet visu savu netiro velju araa uz shejienes, visvairak jau tas atiecas uz jusu mega flirtetaju!
    Nu nevajag rokas mazgāt nevainībā, Kurbads jau nolēja visu nepieciešamo info, lai redzētu likumsakarības.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Jonas Apskatīt aptauju
    Uzvara par katru cenu....lai nu kā apsveicu FFH ar uzvaru. Tomēr pusserveris domās, ka šādi iegūta uzvara nav uzvara ar lielo burtu. Par Darx vispār neizteikšos. Cik simtus cilvēku piekāsa...a šie cilvēki te ieguldīja savu naudu un laiku....nekas, gan jau tas kaut kādā veidā viņam nāks atpakaļ, piedevām reālajā dzīvē.
    Izskatās, ka liela daļa no šejienes nav dienējuši armijā, jo savādāk zinātu kā pārējiem patīk, stukači, nodevēji un tamlīdzīgi cilvēki, no kuriem šis serveris mudžēt mudžēja.
    Lai nu kā, katrs pats savas laimes kalējs un katram savi morāles kritēriji.
    Apsveicu visus ar servera noslēgšanos un novēlu patīkamu vasaru!
    Ko jūs cepjaties, tāpat FF-WW1 bija 4 dienas priekš Barbaru WW, tas kas notika bija tīri formāla padarīšana.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    5

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Jonas Apskatīt aptauju
    Ir atšķirība starp stukaču un spiegu

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    7

Pamata

Interesanti palasīt, taču viss šis stāsts, tāpat kā iepriekšējais, ir viena vienīga oda travian noteikumu pārkāpumiem un uzvarai, kas plūkta nepārtrauktas nodevības zīmē.

Šajā sakarā nežēlīgu smīnu izraisīja nodaļa par pārmetumiem MH lauciņā un sevis pašslavināšana kā pretendentam uz MH posteni - kaut kā manāma spēcīga nekonsekvence, no vienas puses paužot sašutumu par to, ka esošie MH grauj travian reputāciju un godīgu spēli, no otras puses pašiem spēlējot komandā, kur no godīgas spēles nav ne smakas.

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Nu nevajag rokas mazgāt nevainībā, Kurbads jau nolēja visu nepieciešamo info, lai redzētu likumsakarības.
    Tās "likumsakarības" protams saredz tie kas grib tās saredzēt.

Tas pats attiecas arī uz to postu,kurā bija rakstīts ka es un Elf_RE runājam par s3 notiekošo skype čatā.
    Tiešām būtu ļoti interesanti redzēt to čatu un man nav pretenziju,ja to iekopētu te.

Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Ieraksti
    2

Pamata

Visu speeles laiku dazhi no FFH raudaaja, ka jaaciinaas pret visu serveri, bet beigaas sanaak, ka FFH varoniigi ciiniijaas pret servera lejasgalu(casual player speletajiem, kas speli uztvera daudz nenopietnak ka vinu pretinieki) kaa arii atseviskiem uz pirkstiem skaitaamiem elites - liigas speeleetaajiem un vinu multiem - visi parejie izraadaas bija FFH pusee

Lai nu kaa apsveicu ar paveikto.. Lai ari jusu izveleta strategija un veids ka to realizejat ir vistieshakaja pretrunaa ar alianses vardu un nosaukumu, tomer, pie kaut kadiem rezultatiem tas acimredzot shaadi vai citaadi ir novedis..

Mana vieniga interese bija paildzinat so serveri un ar daziem cilvekiem biju plaaanots izskiroshajaa briidii sagrabt lielako dalju buvplanu un iznicinaat tos pirms tie tiek pareejiem - bet entuziasma un intereses trukuma delj shis plans palika nerealizets..
    Last edited by dawis; 05-05-2010 at 11:54 AM.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Ko jūs cepjaties, tāpat FF-WW1 bija 4 dienas priekš Barbaru WW, tas kas notika bija tīri formāla padarīšana.
    Nu bija jaa, bet ja butu vadiba un ietu uz uzvaru tapt pie 99 lvl Darx aizmuktu uz FF ,un uzvaretu FF ,tikai to WW butu celushi barbari un pagaani ar savam rocinajam! Tik zemiski un glumi jus tipini, pilnigi laime,ka nebiju jusu ally un nespeleju kopa ar jums
    Last edited by ainarsr; 05-05-2010 at 12:21 PM. Iemesls: patiik

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •