3. lapa no 14 PirmāPirmā 1234513 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    19

Pamata

Nu ko lai saka? Dažam labam te tiešām kā viens minēja, reālā vajadzētu iedot par snuķi, un tā pamatīgi...

p.s. No vienas puses es lepojos, ka esmu latvietis, no otras nē, jo šeit uzskatāmi izpaužas visiem labi zināmais teiciens...

p.s.s. ff (ar mazo burtu) apsveicu ar ''godīgi'' uzvarētu servi! Molodca!

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    2

Pamata

Nu škrobe jau laikam ir gan ka šitā vis te beidzās

Man jau liekas ka Darx pa presi ir pelnījis kā minimums !!!!! Daudz varētu visādas rupjības un laba vēlējumus Daxam sarakstīt bet lai paliek kas bijis , bijis
    ,
    Lai nu kā apsveicu FF.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Negribu iesaistīties nekādās diskusijās un vārdu kaujās, tam nav nekādas jēgas un spēles rezultāts no tā nemainīsies. Labāk uzrakstīšu par serveri no sava skatu punkta, lai ir kāda beigu atskaite no vairs nepastāvošas alianses un pa daļai arī no INQ. Sāku S3 spēli alianses Cope sastāvā, ko pats arī dibināju. Aliansē bija cilvēki ar kuriem kopā biju spēlējis S2 un arī S1. Pieredze šim spēlētāju kodolam nebija liela un iesākumā nekādi dižie mērķi nebija nosprausti, vienkārši gribējās pamēģināt kā tas ir sākt serveri no paša sākuma, nevis no vidus. Par cik bija labi sakari ar MBO no S1 laikiem un INQ, tad tika sarunāts, ka spēlēsim konfederācijā. Paralēli MBO bija sarunājis kopīgu spēli ar Family un vēlāk pievienojās arī Barbari. Tā spēles sākumposmā tikām spēcīgā konfederācijā....no kuras gan vēlāk mūs izslēdza. Kā jau minēju, tad pieredze kodolam nebija liela, tāpēc varbūt kaut ko darījām ne tā kā vajag + aliansē bija pilns ar spiegiem, jo uzņēmām gandrīz visus, kas pie mums gribēja spēlēt. Neskatoties uz to, Copes aly sākumā attīstījās diezgan labi un tā arī būtu turpinājuši, bet Family un Barbaru vadība nolēma ar mums vairs nesadarboties. INQ un MBO gan tāpat palika mums draudzīgas alianses, par ko viņiem arī liels paldies. Tad sākās aizsargāšanās posms alianses ikdienā. Katru dienu tika drukātas neskaitāmas MM par defa vākšanu. Tas mums arī diezgan labi izdevās un medaļas aizsardzībā tika vāktas vairākas nedēļas pēc kārtas. Tika pat nobeigts Elf_Re barvedis, uztrāpot ar defu sekundes starpā(barveži vēl tikko bija spēlē labākajiem spēlētājiem parādījušies). Pats sliktākais bija tas, ka vislielākā aizsargāšanās mums sanāca pret bijušajiem sabiedrotajiem Family. Tad sekoja dažas mazas nodevības mūsu aly sastāvā un ar aktīvākajiem alianses spēlētājiem tika pieņemts lēmums pamest aliansi. Tas tāpēc, ka apnika visu laiku tikai aizsargāties, nebija mums tik stipri nervi kā Lettland. Laipni tikām uzņemti mums draudzīgajā aliansē INQ. Lai nerastos lieki jautājumi, tad visi iestājāmies INQ spārnā, nevis pamatā un Aigars G konts(Copes aly dibinātājs) tika pamests. Par INQ varu teikt tikai tos labākos vārdus, tiešām bija patīkami spēlēt kopā ar viņiem un ar laiku arī paši palikām par INQiekšiem. Tie, kas mēs no Copes pārgājām uz INQ, mēs arī tur bijām vieni no aktīvākajiem. INQ no paša spēles sākuma nevienu sabiedroto nepiekāsa, visi sākumā sarunātie līgumi tika saglabāti līdz pat spēles beigām. INQ izdevās, ne viss kā iecerēts, bet tiešām bija patīkami būt daļai no INQ un spēlēt kopīgi ar viņiem. Aly sastāvā bija daži izteikti labi un zinoši spēlētāji un visa komanda tiešām bija vienota. Tas arī īsumā viss, ko gribēju pateikt. Nevienu citu aly kritizēt nevēlos, apmēram jau savas domas izteicu iepriekš. Paldies visiem no Copes laikiem, kas izturēja visu serveri, milzīgs paldies INQ, par to, ka varējām būt daļa no viņiem un paldies arī MBO, kas neskatoties uz izmaiņām palika mums lojāli līdz Copes aly sāka jukt pa vīlēm. Vēl tikai pieminēšu to, ka šis bija pirmais un visticamāk arī pēdējais serveris, ko spēlēju no sākuma līdz beigām. Kaut arī tā ir tikai spēle, tā sāk traucēt reālajai dzīvei. No šīs spēles rodās atkarība. Negribu vairs, lai pirmais, ko es pamostoties izdaru, ir ieslēgt datoru.
    Veiksmi visiem reālajā pasaulē un saulainu vasaru!

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    11

Pamata

Attiecībā uz INQ, pievienojos Jonas - bija prieks spēlēt.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Thumbs down

Nu jā, ff (tiešām ar mazo burtu) ir uzvarējuši un protams tas ir apsveicami, bet tiešām labi ka nebiju starp viņiem un cerams ka kādā nākošajā serverī arī nebūšu, jo ar tik nodevīgiem cilvēkiem kauns būtu spēlēt. FF gan jau paliks S3 spēlētāju atmiņā kā labi organizēta komanda, bet visi tagad zin, ka šai komandai nebija nekādas morāles un cieņas pret citiem spēlētājiem!
    Protams ja es būtu starp ff spēlētājiem kas nebija lietas kursā par šo visu globālo uzmešanu un spiegošanu, es loģiski priecātos par alianses uzvaru, bet uzzinot šo visu es būtu vīlies, ka mani alianses vadītāji spēj tik amorāli rīkoties un kārtējo reizi parādīt to, ka Latvijas serveros nevar cerēt uz godīgu spēli.
    Last edited by ricja; 05-05-2010 at 02:01 PM.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Alga Apskatīt aptauju
    Tās "likumsakarības" protams saredz tie kas grib tās saredzēt.

Tas pats attiecas arī uz to postu,kurā bija rakstīts ka es un Elf_RE runājam par s3 notiekošo skype čatā.
    Tiešām būtu ļoti interesanti redzēt to čatu un man nav pretenziju,ja to iekopētu te.
    Kā jau Kurbis minēja, tev ir ko slēpt, tāpēc arī mazāk stāsti pasakas man. Pietiek ar viņa nolieto info, lai tur redzētu to, ko vēlētos slēpt.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Kā jau Kurbis minēja, tev ir ko slēpt, tāpēc arī mazāk stāsti pasakas man. Pietiek ar viņa nolieto info, lai tur redzētu to, ko vēlētos slēpt.

Skype logus jau var nofeikot. Tā kā tie neko nepierāda.

Bet nu labi - principā skaidrs, ka spēle ir bezjēdzīga, ja nespēlē ar n-tajiem kontiem, speciāli neieloko hammerus slēgtos kontus, lai nemirst badā, utt

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

uzrakstit man ari apsveicu ff ar uzvaru ja varu,bet tiesham priecajos ,ka neesu taja aly savadak tiesham justos nu baigi neomoligi citu prieksha nevaidzeja jau nu publicet sho .musu stasts. nekadu godu vinsh nedara vismaz istu latvieshu vidu vienigais nozjelu un jacer ,ka vismaz realaja dzive shadi tipinji nav apritee chakarmanji un kombinatori un perkamas un pardodamas dveseles....

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    10

Pamata

starp citu, līdzīgs atgadījums apmēram pirms 3 gadiem bija uz com7.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    1

Pamata

Interesanti, cik no FF* nekautrēsies lietot savus nikus nākamajos lv serveros.
    Jūs uzvarējāt - tas nav noliedzams, bet nekādu godu un cieņu neieguvāt - tikai plika statistika - nožēlojami.

Bremze

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •