5. lapa no 14 PirmāPirmā ... 34567 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 41 līdz 50 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Des Apskatīt aptauju
    Piereģistrēs atkal katrs pa piecpadsmit kontiem ar jaunizdomātiem nikiem, atstās kādus piecus veiksmīgākos, lai atkal varētu justies krutāki par parastiem mirstīgajiem, kas iztiek ar vienu kontu.
    taa ir ljoti pareiza taktika un rakstiita viso manuaaljos... jo tureet kontu kur blakus ir visi jaaiznees nav iespeejams, jo vnk liidz beigaam konts taapat saus, pat ja izdziivo...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    52

Pamata

Personālais respect:
    elf_re par neguletam naktiem, strategisku domasanu, domaju ka šahus tu arī labi spelēt maki
    velnens - elfa kreisa roka, vai laba..nezinu bet nu malacis.
    skyfire - par turetu vardu lidz servera galam.
    raivis_r par tukstoš spamiem, menesa laikaa, censotiess sasniegt savu merki, nevajadzeja kabinat varonus, tad jusu plan izdotos.
    kuilis un jorrens prieks bija katot un deffoties no jums, cienu jus ka pretiniekus, maz runajat un daudz darijat.
    Vispar daudzi barbari man patik, iznemot ainarsr un dark elf

disrespect:
    black cerberusam sosatj (hren zin kads nick spelee, laikam bail bija lai ciemos atkal neatnacu, tapec konsperejas) . Vienigais par ko zeloju - ka darx nebija inqos, tiesi vini pelnijusi tadu likteni ar savu mikstumu un aizmugurzurkosanu.
    garsam za otsutstvie sili voli.
    Junfo, nezinu isti par ko, nepatik vins man un viss, kaut ari neko personigi neizdarija.
    Alga, za otsutstvie posledovatelnosti v svoih dejstvijah, kaut ari ja es butu mh, domaju ka butu vel sliktaks jo draugiem vienmer taisniba, pat ja ari nemaz ta nav, tapec laikam ari neesmu mh.
    Persona - galvenais servera (ch)udaks
    visiem čikstetajiem - tjphu na vas

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Nesaprotu, ko te visi bļauj, ka negodīga uzvara utt. Darx WW no FF-WW1 atpalika aptuveni par 4 dienām, lielākoties to laiku sastādīja arī tas, ka mums bija 1 lielā klēts, tur 3 gabali, nokatoja mūs mazāk, mēs tik tā izrēķinājām, lai intriga būtu ilgāka, tur grozi kā gribi rezultāts būtu tāds pats. Tāpat šī ir stratēģijas spēle un ne jau kaut kas cits. Un nav ko Darx uzbrukt, viņš izdarīja smagu lēmumu, taču vienmēr ir bijis mūsu biedrs un ne barbars ne kāds cits.

Visus savus atkatus vari bīdīt, kamēr spēlē pēc noteikumiem. Diplomātija ir viena lieta. Lohatronisms ar paroļu dāļāšanu vēl arī ir uz pašu dalītāju sirdsapziņas. Tomēr lielīties, kā mēs saregojāmies katrs ar n-tajiem kontiem (klaji pārkāpjot spēles noteikumus) jau nu gan nevajadzētu. Jo godīgi ar vienu kontu paspēlēt jau ir par īsu šādas 'stratēģijas' izvešanai līdz galam.

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Tāpat šī ir stratēģijas spēle un ne jau kaut kas cits. Un nav ko Darx uzbrukt, viņš izdarīja smagu lēmumu, taču vienmēr ir bijis mūsu biedrs un ne barbars ne kāds cits.
    Nu, nedrīkst aizmirst, ka tā ir kara spēle. Un - karā jebkurš cīņas veids ir labs, ja vien tas ļauj uzvarēt - ar mazākiem zaudējumiem, ātrāk utt.
    Taču - neaizmirstiet arī, kas notiek karā ar cilvēkiem, kas rīkojas līdzīgi, kā darx.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

Nu vari droši tā darīt, parasti jau tikai pāris kontus veido un tad izvēlas kādu, kas atrodas vislabākā vietā un ar to spēlē, citus atstāj novārtā.
    Nē, neko es tā nevaru darīt, jo man, kā parastajam mirstīgajam, par to pienākas bans:

Katrai personai var piederēt viens konts katrā spēles pasaulē.
    http://www.travian.lv/spielregeln.php

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Des Apskatīt aptauju
    Nē, neko es tā nevaru darīt, jo man, kā parastajam mirstīgajam, par to pienākas bans:

http://www.travian.lv/spielregeln.php
    pareizi jau ir tur jaanoskjir kontus ko sarego lai dabuutu iisto kartes vietu un paareejos genoht no multikontinga kur konti aktiivi... bet nedomaaju ka sho var paarmest kaadai pusei konkreeti, jo taadi gudrinieki ir visur...

personiig es nespeeju tikt liidzi 1 kontam biezhi vien, kur nu veel vairaakiem... Pārbaudiits!
    par speed multikontingu tur psiham jaabuut lai kko sadariitu!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    te jau neiet par to runa cik atpalika utt... tiiri par to ka tam taa arii vajadzeeja palikt neatklaatam, lai kaa arii jums to gribas pastaastiit un ar to padaliities! to var tikai saprast! veel jo vairaak ja bijaat priekshaa tam bij jaabuut veel mazsvariigaak lai to pateiktu...

jo nu pats saproti ka kaarteejaas daliiitaas juutas LV serverii..., kas kalpo kaa viens no iemesliem straujai speeleetaaju izmirshanai...

un nestaasti ka nesaproti kaapeec no otra skatu punkta kas nav juuseejais tas izskataas nesmuki...

atskjiriiba ir taa ka buutu iemantota cienja par skaistu uzvaru, taa vietaa es prognozeeju ljoti daudz nesmukuma juusu virzienaa... bet laikam jau cienju travian kopienaa jums nevajag un esat uzticams kodols, kam paareejie neintereee... nezinu... es spriezhu peec taa kaadas daliitas domas ir manaa virzienaa... vismaz es galiigi neesmu par to sajuusmaa...
    Nu ir cilvēku komanda tas ir viens, bet otrs protams parādījām visu kā ir. protams, ja mēs neko neatklātu tad visdrīzāk visi paliktu laimigi un smaidīgi, bet te jau nav runa par putekļu pūšanu acīs, bet par to, ka parādījām, kas ir kā. Nekādu lielo drosmi nevajag, lai visu šito pieklusinātu un izliktos, ka nekas nav bijis. Es jau personīgi būtu vairāk vīlies, ja beigās pēc kāda mēneša uzzinātu, ka tā ir bijis, nevis, ja man pasaka uzreiz. Ja mūsu pusē tā būtu, tad es pateiktu respect, piemānija mani, jo šī ir tikai spēle (kara spēle) un nekas vairāk. Cilvēkiem nav ar šo dzīve jāsasaista tik lielā nopioetnībā.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Nu ir cilvēku komanda tas ir viens, bet otrs protams parādījām visu kā ir. protams, ja mēs neko neatklātu tad visdrīzāk visi paliktu laimigi un smaidīgi, bet te jau nav runa par putekļu pūšanu acīs, bet par to, ka parādījām, kas ir kā. Nekādu lielo drosmi nevajag, lai visu šito pieklusinātu un izliktos, ka nekas nav bijis. Es jau personīgi būtu vairāk vīlies, ja beigās pēc kāda mēneša uzzinātu, ka tā ir bijis, nevis, ja man pasaka uzreiz. Ja mūsu pusē tā būtu, tad es pateiktu respect, piemānija mani, jo šī ir tikai spēle (kara spēle) un nekas vairāk. Cilvēkiem nav ar šo dzīve jāsasaista tik lielā nopioetnībā.
    nee to es saprotu... tas ir Fakts...
    taapeec mineeju ka ir 2 skatu punkti...

es vairaak runaaju par to ka tas respect peec manas pieredze LV nav un nebuus...
    es ar kaadreiz taa domaaju, bet iedziljinaaties nevienam neinterese un pienjem kaa faktu ko redz un po uz paskaidrojumiem, kuros arii sava dalja taisniibas!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    nee to es saprotu... tas ir Fakts...
    taapeec mineeju ka ir 2 skatu punkti...

es vairaak runaaju par to ka tas respect peec manas pieredze LV nav un nebuus...
    es ar kaadreiz taa domaaju, bet iedziljinaaties nevienam neinterese un pienjem kaa faktu ko redz un po uz paskaidrojumiem, kuros arii sava dalja taisniibas!
    Nu jā tur jau tā problēma, ka cilvēki redz tikai to, ko paši vēlas redzēt, bet nesaskata lietas būtību. Pat ielikts bija vesels palags, lai jau izlasa vispirms un tad spriež par kādu vai cilvēku grupu.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Ew, čali... tu saproti to ka cilveki ir ieguldījuši realu naudu lai vismaz redzetu to, ka tas ir ta vērts un viņa ieguldījums ir nācis tikai pa labu viņam un viņa biedriem/draugiem..

Varējat hoķ pateikt, ka redz Darksijs ir jūsu BITCH kad spele beidzās, nevis ņemt un parmukt uz FFH un telot lielo veci...

Es par laimi neesmu licis naudu travianītī, bet pazīstu cilvekus kas to ir darījuši un cerējusi uz to, ka neviens beigās neko nesaputors... bet nu kur ta bez tā, vai ne?

Ceru ka kādu dienu tos galvenos mahināciju veidotajus uz ielas kāda tumšā vakara atspardīs urlu bariņs un nospers jums visu līdz apenēm... varbūt tad jums lo*iem būs aizgajis tas, ka čakarēt cilvekus var tikai gultā, nevis globālaja tīmeklī kura tiek ieguldīta nauda...

pateicoties šādiem pamuļķiem LV serveri drīz pazudīs... protams ne pa visam, bet pazudīs tādā jomā, ka nebūs vairs normālo spēlētaju... kā spēlētaji jūs esat labi- cepuri nost... bet visu labo samaitā šadi nesmukumi... tāka FFH paliks app*sēju bars... protams tas neattiecas uz tiem kas naw ar to saistīti...

Fight- saprotu, jo jūs visu laiku karojāt.
    For- nu tas naw jāskaidro
    HONOR- kur tad ir tā cieņa?
    JUSTICE- Kur ir taisnība?

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •