7. lapa no 14 PirmāPirmā ... 56789 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 61 līdz 70 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Jupiters Apskatīt aptauju
    Sveiki!
    Nezinu par ko uzvelkaties?
    Sakiet paldies,ka tā nav reālajā dzīvē,kad kāds tā Jūs uzmet vienalga kādā dzīves situācijā!!
    Manuprāt "uzmest" nav nekas labs, ne reāli, ne virtuāli. Tas tāpat kā zagt nav labi, arī krāpties nav labi. Spiegus un nodevējus parasti nošauj.... Bēdīgi, ka ir cilvēki, kas "uzmetienu" neuzskata ne par ko nosodāmu, tā vietā ar putām uz lūpām aizstāv un atbalsta. Fuj.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Ta nē Trimmer!
    Es vienkārši gribēju pateikt,ka uz to visu vajag filozofiskāk raudzīties,un nebojāt nervus!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Miegs Apskatīt aptauju
    Manuprāt "uzmest" nav nekas labs, ne reāli, ne virtuāli. Tas tāpat kā zagt nav labi, arī krāpties nav labi. Spiegus un nodevējus parasti nošauj.... Bēdīgi, ka ir cilvēki, kas "uzmetienu" neuzskata ne par ko nosodāmu, tā vietā ar putām uz lūpām aizstāv un atbalsta. Fuj.
    1.Izstāsti tad kā viņš var būt nodevējs,ja ne reizi nav bijis Barbars pēc būtības?
    2. Spiegus nošauj tikai tā puse,kura var to izdarīt,šajā gadijumā uzvarētāju,jo skatoties no barbaru un visu pārējo-viņu rokās vairs dūžu nav,atliek tikai kapitulācija,bez nosacijumu izvirzīšanas!!!
    Šajā gadijumā bezierunu zaudējums s3.lv,ja mēs visi pareizi izprotam spēles mērķi!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Ta nē Trimmer!
    Es vienkārši gribēju pateikt,ka uz to visu vajag filozofiskāk raudzīties,un nebojāt nervus!
    Nervus es nebojāju, neķer kreņķi, bet vnk besī šada veida izgajieni... ja piemēram darx būtu pie jums jau no sākuma bijis tad viss būtu daudz savādāk, jo tākā viņs izlikās ka ir mūsējais tad viņam artu neviens nost neņēma... kā arī jūsu lielakās galvas zinaja ka to nevajaga darīt, jo viņš ir jūsējais... taka tur ir daudz visadu galējību, kas ļoti iespējams mūs novestu līdz uzvarai... bet tai pat laikā, ja neceltu darksijs to WW tad mums būtu bijusi vairāk sitienu... cik zinu ka tie paris sitieni pa darksija WW bija vnk skatam lai nawa aizdomīgi

P.S. A kādēļ pats varenais aktieris šeit naw? gribētu redzet ko sis te labu uzraxtītu Bet nu lai paliek... čalītim apenēs paketes jabāž, jo bail te degunu bāzt

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Isteniba jau jebkuru WW ,kuru mes buvetu tas tiktu nonests. Jaa mums iekrita Darx, bet tas taa.. FF tapat ofu parpalikums.. Jaa ja es ari to triku zinatu no sakuma par armijas sevoshanu banotos kontos. mes tagad varetu chifot FFWW, katra KF ally kadi 10 saseivotie hammeri, kopa kadi 50... nez kaa tad vineim patiktu taa "godiga" spele
    Tur nav nekada uzvara, taa ir visu maximalo noteikumu parkapsanas- neparkapsanas robezas izmantosana! Jebkurs bernudarznieks var kazarmas uzlikt buvet ofu un ik pa menesim sutit uz savu multu vai kadu citu kontinu, tad to nobano. Kad savajagas atsauc atpakal.

Darx, ja pedejas dienas bija tads jocigs, ne sava adaa, laikam tomer zinadams kas bus jaizdara bik sirdsapzina spieda. Tomer ari mes vinam (Barbaru&Paaganu WW Team),un vins mums bija paspejis piekerties, gruti noteikt vinam bija jaa izdarit sho soli!
    Protams dzives draugi izradijas svarigaki beigaas..tos tak nedrikst taa pievilt ja viss planots no servera sakuma - pie "viena galdinja krogaa"

Kara ne kara spele , bet dzives karaa nevaretu aizsutit uz Mazpisaniem karaspeku, lai kads to nevaretu nonest, uzlaist atomeni vai vel kada veida nonavet!
    Tur ir taa robezha!

Dzirdeju MH ir apsriedushies par sho teemu, ieteiktu iedzilinaties dzilak, un nah*rinizet tadu iespejamibu!

bye
    Last edited by ainarsr; 05-05-2010 at 07:07 PM. Iemesls: patik

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

nu jus izstastijāt savu stastu tagad pieņemiet to ka neesat jus te nekādi varoņi! paši varbūt jūtaties kā varoņi ? tauta izteica viedokli apr jums esiet pieauguši un pieņemiet to!

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    15

Pamata

?
    Tu neizproti,tad manis teikto!
    Reālā dzīve ir daudz ālunāk,tur Tu nevarēsi paņemt un izslēgt datoru,un visas problēmas aizmirst!
    Tādu shēmotāju pilna pasaule,kas Tevi gribēs apčakarēt....tāpēc uzskatu to par labu mācību,ka ne viss ir zelts ,kas spīd!

p.s. un te nav runa par kautkādiem līķiem,te ir runa,ka jau no sākta gala darx tika iesūtīts kā spiegs,un viss tik labvēlīgi nostājās(protams,ka ne bez shēmošanas),ka visi uzķērās uz izmesto ēsmu,un gāja jau piesieti saitītē kā paklausīgi šuneļi!! Rūgti bet patiesība!
    To es ļoti labi saprotu. Viena medaļas puse ir idealizētā pamācība par to, ka "ļaunie un uzmetēji ir visapkārt". Otra puse ir "uzmet, vai arī tapsi uzmests".

Tas, ka darx tika iesūtīts, kā spiegs, nemaina lietas būtību, ka tik un tā viņš uzmeta tos, kuriem nebija ne jausmas par šīm augsta līmeņa atsevisķu indivīdu mahinācijām. Tādiem naiviem ierindas biedriem, kuriem pie kaut kādiem tur MH useru dumpiem nebija pieejas, kuri spēlēja ar vienu kontu utt, pat ne jausmas par to nevarēja būt. Viņi vienkārši godīgi pēc labākās sirdsapziņas (daži pat mainot resursus labībā ar zeltu - gribi vai negribi, šim 'pedagoģiskajam' uzmetienam 'virtuālajā' spēlītē ir arī reālās dzīves sekas).

Ko mēs varam secināt?
    LV serveros jāspēlē simcity režīmā, jādzen augšā pops, jānoturās vismaz top50 popā, lai kāds prieciņš būtu. Resus/defu, utt nevienam nesūtīt, jo var izrādīties uzmetējs - kretīnu biedrības loceklis
    Deducējam vēl tālāk - LV serveros vispār nav īsti jēgas spēlēt normāliem 'ierindas' spēlētājiem.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

1.Izstāsti tad kā viņš var būt nodevējs,ja ne reizi nav bijis Barbars pēc būtības?
    2. Spiegus nošauj tikai tā puse,kura var to izdarīt,šajā gadijumā uzvarētāju,jo skatoties no barbaru un visu pārējo-viņu rokās vairs dūžu nav,atliek tikai kapitulācija,bez nosacijumu izvirzīšanas!!!
    Šajā gadijumā bezierunu zaudējums s3.lv,ja mēs visi pareizi izprotam spēles mērķi!
    Pieņemot, ja es būtu viens no "uzvarētājiem" tad tāda "uzvara" man sprūstu kaklā. Varbūt pakustini savas pelēkās šūnas un aizsmelsies, kādā ziņā Darx ir nodevējs un kuru pusi viņš nodevis. Ja Darx to būtu jau no sākuma deklarējis, ka viņš "pēc būtības" nav Barbars, diez vai šāda situācija būtu izveidojusies. Pieļauju domu, ka lielai daļai s3 spēlētāju ir sačakarēts priekšstats par uzticību, uzticamību un uzticēšanos cilvēkiem. No otras puses - apgriez situāciju otrādi, pieņemsim ka Dr.Zlo nav pēc būtības FF alianses biedrs un vienkārši pārsviežas uz pretinieka nometni ar visu brīnumu. Vai arī tādā situācijā liekot roku uz sirds Jupiters apgalvotu, ka tas ir tikai un vienīgi normāli un ka viss ir baigi forši? Šaubos. Iepriekšējais s2 bija pilns ar uzmetieniem, taču s3 tagad pārspļauj visu līdz šim piedzīvoto. Lai veicas!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Knābājiet,knābājiet,neko nepārmetu!
    Paldies šoreiz es nebiju tādā pozīcijā kā daudzi citi,tāpēc nezinu,bet vienu zinu,labi es noteikti nejustos!!
    Diez vai vispaŗ būtu iekāriens kautko te lasīt,un izteikt,vispār uz pāris nedēļām izslēgtu datoru....
    Pēc tam gan jau ka samierinātos,ka esmu apjāts
    Kautko noteikti līdzīgu juta ugunsdzēsēji Rūjienā,kad visu nakti tur sargāja meteorītu!!!
    Bet nu pasakiet vai taqd tas nebija ideāls Tele2 reklāmas triks?
    Uzskatu ,ka nostrādāja par visiem 100%
    Nu Te ir kautkas līdzīgs,varat piekrist varat nepiekrist!

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

nu sitais tomer ir par daudz!!! man kaa vienkarsham speletajam liekas pilnigi zeme nomests laiks un viss parejais ja es butu Pagans. biju ka uzraugs vienam no Paganiem un pieskatiju resus ciemos lai neiet posta, un kluva gluzi interesanti kaa Pagani cinijas un darbojas, jo vadiba bija samera aktiva. biju lielas cinjas gaidaas par WW, tachu nekaa.... ja vel puscelja pakteiktu kas ir kas, bet 99level!!! ja speleju s1 un s3 jau bija nedaudz nopietnak tad nakamais serveris laikam izpaliks delj sii te gadijuma. visas cinjas bija tads teatris vien sanak... varetu vel rit nodevalvet latu uz 1 santimu pilnigai laimei!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •