1. lapa no 14 12311 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 131

Raksts: Mūsu Stāsts

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    9

Post Mūsu Stāsts

~ Mūsu Stāsts ~

Tā ir tikai spēle - saka cilvēki, ieguldot tajā naudu!
    Tā ir tikai spēle - saka cilvēki, zvanot viens otram trijos naktī ar lūgumu palīdzēt aizsargāt ciemu!
    Tā ir tikai spēle - saka zēns meitenei, kura tam kļuvusi vienaldzīga!
    Tā ir spēle - sakām mēs visi , kad apvainojam cilvēkus šeit ar kuriem pat neesam pazīstami!
    Tā ir spēle - domā cilvēki, laužot dotos solījumus!
    Beigu beigās viņiem ir taisnība.
    Tā patiešām ir tikai spēle, kas daudziem ir kļuvusi par neatliekamu dzīves sastāvdaļu, ar kuru mēs dien dienā dzīvojam.

Tā kā šajā forumā stāstu par S3 (1.raunds) ielikt fiziski nav iespējams (tas būtu jāsadala pa 120 postiem), šeit mēs atstājam tikai saiti uz vietu, kur Mūsu Stāstu var izlasīt pilnā apjomā.

http://sites.google.com/site/ffhstory/

Komentāru gan droši varat atstāt šeit pat.
    Piebildīšu vēl, lūdzu nejautājiet uzreiz kāpēc noticis tā vai citādi. Vispirms izlasiet stāstu! Jo tajā ir vismaz 90% atbildes uz Jūsu jautājumiem!
    Last edited by tomiks; 05-04-2010 at 11:27 PM. Iemesls: Pievienoju piebildi, ka visas atbildes meklējamas stāstā

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

nja.. rit tatad servers beidzas.. zjel ka es neesu saglabajis sarakstes, bet kautko lidzigu es pudriju jjau pusgadu.. vienigais mierinajums, ka ta nebija mega poaranoja mana.. es tik nesaprotu ka jus smerch kontu dabujat, jo pa pirmajiem izgajieniem praktiski esat atzinushies.
    a pa barbaeriem tas jau nu bija mega aizdomigi, ka tik daudz lazju visu laiku.. ai negribu runat uzvareja tie kas visvairak gribeja uzvaret !!

PS tagad sapratu kalab jus nevarejat mani izskaitit, bet nu ko tadu nebiju domajis ka jus meistarojat, es vnk pa time laikeim pats biju aizdomajies, un parasti man vis sanaca vienadi, iznjemot, ja katas galigi tizli nepalaidas kad nacas atsaukt.. es pa jsu supertooli
    Last edited by Elf_RE; 05-04-2010 at 11:25 PM.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    52

Pamata

par smerch tur ari rakstits

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    uzvareja tie kas visvairak gribeja uzvaret !!
    Neuzvareja neviens Jo FFH sacentas pashi ar sevi >.<

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

paaraak jau nebiju piekjeeries s3,bet tomeer juutos pazemots un apzagts..arii es mainiiju ar gold crop un suutiiju uz ww,un mani viiri sargaaja to pret sliktajiem..
    ko lai saka..jau no pasha saakuma kaut kas attureeja no pievienoshanaas FF un tagad esmu lepns,ka neesmu starp tiem kas zemiski paarmeta veselu komandu...tomeer esam sheit kopaa pavadiijushi gadu un -domaaju-apmeeram skaidrs-kaadi esam speelee-taadi arii dziivee...es tomeer par to-lai cieniitu ne tikai koleegjus bet arii pretiniekus...
    ceru,ka ar shiem speeleetaajiem man nekad un nekas kopiigs nebuus..
    Darx dereetu pamainiit savu smilkstosho taisnoshanos (vinji to sauc par Muusu staastu) citaadi vietaam gruuti saprast vaarda "mees" noziimi...

kauns

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

Lai nu kaa biku biju izbrinits kapec mani papildspeki ir ne tur kur vinjiem jabut jau kadu laiku atpakalj spratu ,ka kautkas iet skjersam ,bet taka shi tiesham ir spele un tikai spele kura aped parsvara laiku un tikai uzslavas tiem kuri izdzesas laikus... Par Darx varu pateikt tikai vienu persona kura butu japakar pie pirma staba... un speles uzvaretaji s3 lai nu cik vinji priecatos un zem kadas aly vinji butu tomer to sasniedza ar daudzu godigu speletaju atbalstu un nevajag rakstit pekstinjus ka dazji shet ir tie gudrakie un spejigaki kadu apchakaret...tapat mani papilspeki atrodas pie Darx un ir baroti regulari pedeja laika un pat parak labi baroti,kautgan sakuma biju Barbaros ,bet tad tur sakas juku laiki un pargaju uz MBO aly kuru ari dazji cirvji iznicinaja un sadalija pa drumstalam visu cienju tiem kas palika un pat izteica velmi mainit nosaukumu atpakalj uz MBO ..ta nav mana uztvere nekada uzvara vienkarsh fui un ar to nevajadzetu nu nekadi lepoties un rakstit memuarus par tadiem gajieniem realaa dzive varetu smagi atrauties arii pa snukji....

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    2

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ainarsr Apskatīt aptauju
    Neuzvareja neviens Jo FFH sacentas pashi ar sevi >.<
    Neaizmirsi par iznīcinātajiem WW

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    2

Pamata

Apsveicu FF ar uzvaru!

Viņi bija savākuši ļoti spēcīgu komandu.
    Un bija visas izredzes uzvarēt serverī

Taču šo uzvaru manuprāt viņi paši sabojāja.
    Prieks par uzvaru ir, tad ja tā ir izcīnīta grūtā cīņā nevis šadā veidā

Katrā ziņā liels paldies visiem par spēli!
    Bija jauki pavadīt ar Jums kopā laiku!

Ar cieņu
    Junfo
    Pagaanu vadītājs

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Thumbs up Njam. :)

Nu ko. Serveris (var teikt) ka ir noslēdzies un par labu Fight For apvienībai
    Apsveicu.. ! vienīgi patiešam varējāt (kā junfo teica) savu uzvaru iegūt arī citos ceļos

Zinu ka es jums visiem nepatīku, bet ko darīt, tada ir dzīve bet vienalga teiksu tos vārdus- ceru saspelēties arī citos lv serveros

Atvainojos visiem par savām nesmukumībām publiski. It īpaši spēļupasaulei, bet domaju ka var mani saprast kādel tā rīkojos..

Ar cieņu, Trimmeris
    Bijušās alianses PagaaniX bijušais vadītājs Trimmeris

P.S. Īpašu paldies varu teikt savai uzticamakajai biedrei visos laiku laikos GALATEJAI.
    Kā arī liels paldies cilvekiem ar kuriem es salīdzinoši labi sapratos un protams visai pagaanu un arī barbaru komandai

VĒLU VEIKSMI!!!!

Re kur noskatījos no tomika ka viņs taisīja bandavasww apskatu un izdomāju uztaisīt kkadu murgojumu par savu vēsturi
    tur vēl naw visi reporti, jo reportu ir ļoti daudz Vēlams neraxtīt nesmukus komentus par to
    Last edited by Trimmeris; 05-05-2010 at 10:22 AM. Iemesls: Vot vajadzēja :P

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    5

Angry

Uzvaret jebkuriem lidzekļiem un kapjot pari cilvekiem kuri uzticas un spele godigi,ta nav uzvara.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •