6. lapa no 8 PirmāPirmā ... 45678 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 51 līdz 60 no 71

Raksts: Klusums :O

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    40

Pamata

es jusu vieta nepalautos,ka uzvaresiet viegli..

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja pinokio Apskatīt aptauju
    es jusu vieta nepalautos,ka uzvaresiet viegli..
    Es nevienā vārdā neesmu teicis, ka uzvara nāk viegli..... Es saku, ka NAV izredžu mūs apsteigt, tas nu ir pat klibam zirgam skaidrs...

Ja arī es kādreiz vēl spēlēšu šo stulbo spēli/laika zagli, tad viennozīmīgi TIKAI aliansē ar esošo komandu, kuru vada rakella/artemida... Viņa izprot un prot spēlēt šo spēli, un PATS GALVENAIS - spēlē uz rezultātu ILGTERMIŅĀ, nevis kā sīki zaglēni spēles beigās skraida pa līdera suportiem, kā to tagad tizli dara sīkie vipēni, yakudzēni u.c.
    Ar vārdu ""sīkie" es nedomāju spēlētāju vecumu, bet pat minimālu lepnumu nepazīstošus mājiņu būvētājus, kuri pat atļaujas ar vairākiem tūkstošiem falangām sist oāzēs zvērus laikā, kad deffam būtu jābūt Jūsu WW ciemā
    Tieši ŠĀDU tirliņu un disciplīnas trūkuma dēļ Jūs esat zaudējuši spēli... Un zaudēsiet arī turpmākās, ja neizdarīsiet pareizos secinājumus nākotnē

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    40

Pamata

apsveicu rakellu ar 3in1
    ofa tituls,defa un pica 100lvl

laikam vajadzeja censties dabut acc olimpijas rindas. nezinu kas tur ykudzas,bet nu V.I.P ally ir konkteti travian noobi!

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    11

Pamata

Nu jau viss! Jāiet bārda jānoskuj, jāatceras, kā bērni izskatās

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

Labdien, dārgie draugi!

Beidzot serveris ir veiksmīgi noslēdzies ar OLIMPIA pārliecinošu uzvaru un daudzi tiešām uzelpo, noskuj bārdu un iet savās dienas gaitās
    Liels paldies OLIMPIA un artemidai personīgi par fantastisko spēli Domāju, ka daudziem (it sevišķi VIPiem un Yakudza spēlētājiem viņa sniedza mācību un arī pieredzi vienlaikus

Ir iegūti visi tituli, izņemot "Galvenā būdu skaita palielinātāja" titulu Bet, nu katrs spēlē, kā prot...

Žēl, ka Dāvis neielika pēdējā tekstā arī info par lielāko hero, tad arī šis tituls piederētu artemidai ar savu 112 lvl hero

Patiesā cieņā,
    Ibio

P.S. Par nedaudz ķircinošiem iepriekšējiem tekstiem lūdzu mani atvainot, vnk gribējās paprovocēt uz kādu assumu, lai papildinātu uzvaras garšu Bet nepatiess tur nebija neviens vārds
    Last edited by Miciks; 12-14-2010 at 09:27 AM.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

kaut kas neredzets sita nodirst citus,reali visai olimpijai noplauka ka serveri nebija cienigu pretinieku,savadak talak par ww 5lvl netiktu karoce halavnijs serveris sanaca jums. ja nebutu citus aplikusi varetu pat apsveikt bet ta tikai un vienigi nozela par jusu ricibu.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja traktorists Apskatīt aptauju
    kaut kas neredzets sita nodirst citus,reali visai olimpijai noplauka ka serveri nebija cienigu pretinieku,savadak talak par ww 5lvl netiktu karoce halavnijs serveris sanaca jums. ja nebutu citus aplikusi varetu pat apsveikt bet ta tikai un vienigi nozela par jusu ricibu.
    traktorist, man Tevis tiešām ir žēl...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

a tu nezelo nac speedu padraga

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja traktorists Apskatīt aptauju
    a tu nezelo nac speedu padraga
    agri vai velu,bet tevi piemekles nelaime!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

psdc nelaime,laikam jasak gaidit

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •