Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 71

Raksts: Klusums :O

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    14

Pamata Klusums :O

Nu ko. Laikam jau ka neviens neuzsaks jaunā s2 bazara topiku

jautajums: kādēļ te ir tads klusums, ņemot vērā to, ka divi serveri ir beigusies var teikt, ka vienlaicīgi

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    9

Pamata

njā pilnīgs klusums...
    tagad gaidu kad atversies kads ru, com, uk vai au... savadak bez traviana ir riktiga garlaiciba

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    14

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Sidex Apskatīt aptauju
    njā pilnīgs klusums...
    tagad gaidu kad atversies kads ru, com, uk vai au... savadak bez traviana ir riktiga garlaiciba
    Au serveri tik drīz vel neversies... googlē parakņājos..

bet zinu to, ka ar katru servera restartu labo/pieredzējuso Latvijas spēlētaju skaiti kritīsies.. Un tas nebūt nebūs patīkami, jo salidīs pilns ar arzemniekiem... bet nu tas tā

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    9

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Ledusskapis Apskatīt aptauju
    Au serveri tik drīz vel neversies... googlē parakņājos..

bet zinu to, ka ar katru servera restartu labo/pieredzējuso Latvijas spēlētaju skaiti kritīsies.. Un tas nebūt nebūs patīkami, jo salidīs pilns ar arzemniekiem... bet nu tas tā
    Meģināju spēlēt gan uk gan ru... viņiem tur savi kodoli, reti ko uzņem... man sākumā tīri labi gāja, izsitos... bet netam uzbruku un rezultātā divas aly ar 8 spēlētājiem mani izfermoja kā nākas jābūt sakariem.. tāpat lietuvieši vai kādi citi šos lv serverus neieņems!

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    167

Pamata

tiesi tapec vienam neav jega iet uz arzemju serveriem.
    ja iet tad iet vesels bars kopa, lai var normali kapat...

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Sidex Apskatīt aptauju
    Meģināju spēlēt gan uk gan ru... viņiem tur savi kodoli, reti ko uzņem... man sākumā tīri labi gāja, izsitos... bet netam uzbruku un rezultātā divas aly ar 8 spēlētājiem mani izfermoja kā nākas jābūt sakariem.. tāpat lietuvieši vai kādi citi šos lv serverus neieņems!
    nu nez...speleju uz UK tgd...esmu komandaa kura uzvareja iepriekshejo serveri, bet nu nekaa daudzsolosha tur neizskataas,ka vinjiem buutu

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Persona Apskatīt aptauju
    nu nez...speleju uz UK tgd...esmu komandaa kura uzvareja iepriekshejo serveri, bet nu nekaa daudzsolosha tur neizskataas,ka vinjiem buutu
    Varbūt tapēc, ka tu neesi viņu vadītājs, kas spēj sarunat lai visas apkārtejās koordinātes saslēdz KF , varbūt viņiem patīk vienkārši pakarot un tieketies pēc WW uzvaras nav viņu mērķis!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Persona Apskatīt aptauju
    ko tu tur dari? tik nesaki,ka tur ar tava ''famiiliija''

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •