1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 11

Raksts: Speed Restarts MBO/OBM

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    9

Pamata Speed Restarts MBO/OBM

Sveiki, tieši pēc nedēļas restartējas jaunais Speed serveris. Es šeit uzrunāju visus bijušos un topošos MBO OBM aly biedrus, kas cels aly gaismā un spēlēs kopā ar mums. Tāpat uzrunāju visus bijušos konfederātus vai NL biedrus. Vadībā būs daži no mūsu vecās vadības, varbūt kāds ar jaunām iedvesmām, idejām. Kamēr skypā klusums, varbūt šeit mūs sadzirdēs, kas tiešam ar Travian ir uz TU.

Visi kas vēlēsies spēlēt ar mums, ieejiet skaipā informējiet mūs... mani vai Salix, varbūt vēl kāds būs.
    Ja kāds jaunais spēlētajs, tad norunāsim kurās koordinātēs un ar kādu niku!

A.C. Sidex

P.S. Pārējiem ar savu kritiku utt f... of

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    2

Exclamation Jūsu aly...

Jūsu aly bija daudzi nodewēji. skatas! pie tādiem nav iteresanti speelet. Jūs tak noslaucīs pie pirmās izdewības.
    Vecā vaduguns brigade visi korumpēti (Pff teem) = FFJ (FF) lv3 pie tādiem krāpniekiem var spēlēt fui kauns

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    9

Thumbs down Nezinitis no mēness nokritis!

Citāts Oriģināli rakstīja mikro Apskatīt aptauju
    Jūsu aly bija daudzi nodewēji. skatas! pie tādiem nav iteresanti speelet. Jūs tak noslaucīs pie pirmās izdewības.
    Vecā vaduguns brigade visi korumpēti (Pff teem) = FFJ (FF) lv3 pie tādiem krāpniekiem var spēlēt fui kauns
    KO? Par kuru serveri tu runā???
    Sākums bija s1 tālajā.. nekādu nodevēju nebija... bet tur es pievienojos spēles vidū!
    S3 bija īstā komanda ar visām konfederātiem utt.. vienīgais nodevēji bija tie kas pameta mus uz stiprāku aly dodoties... piem Family, pagāni, T40... un nekādi nodevēji no FFH nebija! Bija tikai Fiskars, Audi multukontu pavelnieks... bet to ātri vien nobanoja!
    S2 bija pāris cilvēki no S3 kas uztaisīja aly, bet neprata viņu vadīt un ātri vien visi pārgāja pie LV aly... ar to mums pilnīgi nav nekāda sakara!
    Speed bija ļoti labi aly saveidota no daļēji vecajiem vadītājiem... bet tākā es biju citos serveros... es nemaz negrībēju spēlēt vēl kādā! Tāpēc nekā nezinu!

Iztāsti par ko īsti tu runā gudriniek? Ja par FF. mums pilnīgi nekāds sakars ar viņiem nebija... vienmēr uzticīgi konfederātiem... izskatās ka mēģini tikai sanaidot piešujot klāt FF...

Lasīji Mūsu stāsts? Pilnīgi nekāda sakara ar MBO ...

LOHS

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    2

Talking

Oi oi oi.... xd ! Kapēc tad 3lv serverī piekrāpa pagānus un barbarus... Zurkas bija vairāk kā vajag....

Un īstenībā es uzkatu ka barbari vinnēja Jo mēs visi sūtījām resursus barbaru vārdā. un ff nevinnēja.

Nākotnē iesaku slānīt visus kas ir saistīti bijuši ar ff un vaduguni.

P.C Mans lohs tava mut.... neie.... :P

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    167

Pamata

Tad tik slaani visus, lielais slanitaj.

Tavs arguments, kapec vinneja barbari ir vienkarsi neapgazams

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

jā barbarus labi uzmeta bet tas jau bija gaidāms jo tur pat spiegam bija spiegi! un tikdaudz mūltus vēl nebiju redzējis!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

MICRO ,

Nesaprotu ko tu tur muldi vispaar pa Vaduguni! Cik man zinaams Vaduguns nekad nav bijusi ieksh S3!

Vaduguns ally sastaavaa paarsvaraa visi top speeleetaaji speelee pirmo reiz - taa ka beidz te stulbi kko liet par kkaadu nodeviibu vai ko!

Un par to noslauciishanu droshi esi laipni gaidiits - ja esi tik kruts atnaac un noslauki muus!

Taa kaa nezinu kas tu esi - tu man atgaadini fermu , jo tie parasti dusmojaas un sola, ka nonesiis un nezin ko ar mums izdariit , bet vairaak kaa iedot mums resursus vinji neko nespeej!

Lai tev veicaas tavos plaanos!

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    167

Pamata

Daleeji piekritu, daleji ne.
    Jums tur ir viens speletajs (Top 50), kurs bija FFJ alianse ar tadu pasu niku + gan jau vel kads kurs nomainijis niku, bet tas jau ir normali, ka cita serveri maina alianses, un kur nu vel te kadi FFJ biedri kadu alianses kodolu veido.

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    5

Pamata

Sidex!
    Vai tad Salix speles šaja sezona? Un kas atteicas uz spiegiem,cik man zinams speed serveri OBM alianse spiegus ļoti atri izskaitļojam un nonesam

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Vieniigais, ko es zinu no S3 un kas speelee pie mums ir jorrens!

Paaraak neesmu iedziljinaajies , kas tur notikaas S3, jo pats speeleeju pirmos reizi S1 un tagad saaku S2!

Mani nesatrauc vairs nekaadi spiegi ieksh S1 , jo tas, kas tur notiekaas ir sviests! Un speeleeju vnk prieka peec , jo to vairs pa godiigu speeli nevar nosauk un arii ja kaads izraadiisies nodeveejs - nekas jauns tas nebuus!

Te kko runaa par spiegiem - vai tam tieshaam vairs ir noziime, ja mums jau ir kruti MH!

Ceru, ka S2 buus labaak, bet arii tas liekas muljkja ceriibas!!

Nezinu kaa ir speed severos - neatliek tik daudz laika, lai tur speeletu!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •