2. lapa no 6 PirmāPirmā 1234 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 57

Raksts: S1 endgame

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

Nu kapēc tāds klusums? Ko visi kulakus tik audzē?

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Rems Apskatīt aptauju
    Nu kapēc tāds klusums? Ko visi kulakus tik audzē?
    visi tik melni,ka baidas runaat

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Nja, forumā visiem bail runāt - LV serveri tik slaveni ar uzmetieniem gan no spēlētāju, gan ally un konfederāciju pusēm, ka neviens nevienam pat relatīvi anonīmajā neta telpā vairs neuzticās

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    28

Pamata čau

Čau! kā iet? es te no kapa izlīdu lai paskatītos kas darās.

Laikam būs jālien vien atpakaļ, jo forums šķiet drīz man pievienosies
    Zaķis, suns un kaķis vienā personā. Pūkains, no meža un garšo alus

LV1: FBunnies
    LV3: FFH

Latviešu, Русский, English, Lietuviu

aa i latgola ruļavoj!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Skatos, ka beidzot Elfs savu kulaku no konserva izvilka. Nu tad parādiet tos varenos konservu kulakus, ko būsiet saaudzējuši, mož kāds arī būs līdzīgs tiem, ko mēs uzbliezām iekš s3? Elf, pastāsti kā ir turēt 2 profilus, kur vienā kulaku bliezt, bet otrā WW audzēt? Labāk būtu bērniņam vairāk laika veltījis!

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

nav ko radit. da jusu ofi pat klat nestav, njemot vera vinju celshanas veidus, un baroshanas. + 20 deinas tika nogriezstas serverim

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

nja...dazhi neliidzsvarotie iisti nesaprot teemas par kuraam var d*rst un kad filtreet savu kreiso bazaru

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    nav ko radit. da jusu ofi pat klat nestav, njemot vera vinju celshanas veidus, un baroshanas. + 20 deinas tika nogriezstas serverim
    kaķim jāsmejās, celšanas veids tāds pats kā tev, barošana - tāda pati. Un nevajag tik asi uz visu reaģēt. Es jau tāpat te 2-3 nedēļā ielogojos, jo ir svarīgākas lietas par dirnēršanu pie monitora bezjēgā. Starp citu es un Labrīt šorīt sveicienus sūtījām (idejas pirmsākumi mani, Labriit izpildījums un citu ļaužo organizatoriskais darbs ).

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    atkal tik ar muti brauc. buutu ar kataam labaak braucis. bet ja nav tai kazai piena, tad nav.
    A man ir tikai super kata, par kuru zin vecie s1 buki. Ar to es arī WW uz 0 nokatošu Kāpēc lai es ar muti brauktu es nebraucu tikai pajautāju, lai parādat atskaites un vēl ko tur saaudzējuši, jo tāpat skaidrs, ka konservi ir. Es kā rets s1 viesis pat to zinu. Un ja uzskata, ka šķēpu un paladinu kaudzes ir kulaks, tad varam uzskatīt, ka jau esmu to izmantojis un daru visu laiku
    Un parasti tik asi reaģē tie, kam ir ko slēpt, vai ne tā?!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja lollypussy Apskatīt aptauju
    manaa gadiijumaa nee. vnk tu man nepatiic. ljoti nepatiic. ko tu velc aaraa citu speeleetaaju personiigaas dziives faktus forumaa?
    Es tev neesmu nekāda sieviete, lai tev patiktu. Un te, manuprāt, 50% spēlētāju ir bērni.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •