1. lapa no 7 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 69

Raksts: S1 action

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata S1 action

izskatās ka S1 beidzot kaut kas notiek. viens nelaimīgais dabūjis trūkties ne pajokam.
    Alianse: FamilyX
    Īpašnieks: kestas63
    nabagam defence points pāri pa 200k ))

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rudais_****** Apskatīt aptauju
    izskatās ka S1 beidzot kaut kas notiek. viens nelaimīgais dabūjis trūkties ne pajokam.
    Alianse: FamilyX
    Īpašnieks: kestas63
    nabagam defence points pāri pa 200k ))
    Man jau liekas,ka tas ir labi 200k deff punktus dabuut,ne?
    Sliktaak buutu,ja deff punkti buutu 2k un pop -2k
    Un vinjsh ir nevis nabags,bet laimiigs cilveeks,ka ticis taadaa aliansee,kas var taadu deff samest...
    Zheel biki stalkerus...

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Kādēļ žēl Stalkerus? Manuprāt, visstabilākā alianse. Za to, Family ir un paliks pop kačātāji.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    86

Pamata

Ne jau kaa aliansi kopumaa,ciinaas vinji labi un ir daudz labu speeleetaaju...
    Bet zheel deelj taa katoshanas meegjinaajuma...
    Vinji noteikti nebija domaajushi noliet tik daudz off,pie viena speeletaaja...
    Last edited by grinch; 04-09-2010 at 07:04 AM.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Tas tik tagad kaut kas notiek, tūlīt kad Laumiņas paņems vasaras brīvaiku, Family atkal varees mierīgi turpināt pūt savos ciemos ar visiem saviem saceltajiem offiem, jo defa jau vinjiem nav , katru reizi bļauj pa visu traviānu kad mēs uzbrūkam, lai defu dod un visas KF ally kā paklausīgi sunīši sūta gan defu, gan resus , kāda jēga no Family ar visiem Family spārniem, ja viņi pat ar mazajām Laumiņām nevar tikt galā un nodefoties pret viņu uzbrukumiem
    Tapēc lai priecājas visi par mūsu pēdējo izgājienu, jo drīz Family varēs mierīgi turpināt dzīvot un savās daudzajās KF kompānijās pavadīt viņiem piemērotu ideālu traviāna gaitu, kad neviens nevienam neuzbrūk un visi gaida WW celtniecību, tā arī nespēlējot šo spēli kā tas pieklājas, nav brīnums ka LV serveros spēlētāji paliek arvien mazāk, jo Family ar savām plašajām konfederācijām notrulina spēlētājus tā, ka daudziem zūd interese kaut ko darīt, jo nav jau kam uzbrukt

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

es jau domaaju,vai tad nebuus kaads paavs,kas gudri k-ko uzd**siis
    Liels,liels cepums ricjam man prieks,ka vismaz kaads raada mums,nuubiem lielo pro skolu vot kaa vajag

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

OOO, vecais čoms sen neesi dzirdēts, neesmu teicis ka jums tur spēlē noobi, jo ir daudzi labi spēlētāji, drīzāk pats vēl esmu noobs , bet kā jau tu zini un esmu tev to teicis toreiz, kad izstājos no Family tu sauci mani un visas Laumiņas par nodevējiem, jo lūk vienīgā ally, kas negrib slēgt ar tevi KF , tad es tev teicu, ka man gribas aktīvāk paspēlēt, izdzīvošu vai neizdzīvošu tas ir cits jautājums, bet galvenais lai spēle sagādā prieku, kas, dzirdod dažu spēlētāju runas no jūsu Family KF, liekas ka jums nepiemīt!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

Man jau liekas,ka tas ir labi 200k deff punktus dabuut,ne?
    Sliktaak buutu,ja deff punkti buutu 2k un pop -2k
    Un vinjsh ir nevis nabags,bet laimiigs cilveeks,ka ticis taadaa aliansee,kas var taadu deff samest...
    Zheel biki stalkerus... tada alianse ak mans dievs ,da ja ta kruta alianse savilktu savu defu kopa uzbrucejiem zaudejumu nebutu ka tadu

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

es tā s1 nespēlēju ebt varētu patiekt kas kontrolē skolotāju artu arhitektu artu un diētas artu ??

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Ņu tak kāda starpība - cik liels vai mazs noobs (vai kā jūs to vārdu sauc), galvenais jau ir uzvara un uzvara ir WW. Un lai vai kāda taktika, bet ja to var sasniegt - lai vai cik "kruta" vai "lūzerīga" skaitītos ally - ja ir spējīga uzcelt WW - tad tomēr pieminēšanas vērta ir!!
    Sex nepiedāvāt.. mēdzu arī piekrist...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •