Rādīt rezultātus 1 līdz 3 no 3

Raksts: Grafikas Paka

Pievienošanās datums
    Jul 2010
    Dzīvesvieta
    UK
    Ieraksti
    55

Pamata Grafikas Paka

Es skatos te iepriekšējā tēma ierunājās kautko pa grafikas paku, bet tā arī nenonāca pie gala rezultāta.
    Tad nu tā, grafikas pakas uzstādījumi ir Profils-> Grafikas paka.
    Tur mēs arī varam darīties pēc saviem ieskatiem. Ja ir lēns internets, varam lejuplādēt, atiecīgi, ievadīt vietu kur tā atrodas, varam paši labot, tikai ja mākam un likt savas bildes. Lūdzu!

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    1

Pamata Nesanāk ielikt grafikas paku!!!

Sveicināti

Mēginu ielikt grafikas paku, bet nekādīgi nesanāk .... kāpēc????
    Lieku lieku ... itkaa visu pareizi savadu, bet vienalga lec laukaa:
    * TCeļš nav sācies ar 'file://' vai 'http://'.
    * Mape, kas satur sekojošos failus, ir jaievada kā ceļš:'gp_check.css', 'unx.css' un mape 'img'.
    * Priekš Firefoxx < 1.5 ievadiet 'about:config' adrešu vietnē, pēc tam meklējiet 'checkload' un uzstādiet to uz 'false'.
    * Priekš Firefox vecāku par 1.5, kopējiet failu user.js un ielīmējiet to mapē ' C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\RandomNumber.default \ ' (priekš Windows Vista, izmantojiet sekojošu mapi C:\\Users\\Your name\\AppData\\Roaming\\Mozilla\\Firefox\\Profiles \\Random letters.default). Pēc tam restartējiet Firefox. Pasvitrotās daļas atškirsies katram datoram.
    Vairāk informācijas lasiet: http://kb.mozillazine.org/Links_to_local_p ages_don%27t_work

jau saak besiit =I
    mans links C:\Travian\gpack\roma
    man ir windows 7
    Paldies !

Pievienošanās datums
    Jul 2010
    Dzīvesvieta
    UK
    Ieraksti
    55

Pamata ...

Bl, kada starpiiba kaads tev windows? nee nu ja buutu linux tad es saprastu, bet arii atieciigi noradot vietu viss darbotos. Un otrkaart tu ieliidi offtopokaa tomeer, jev es vnk ierasktiiju ne tajaa teemaa, bet labi pofig. Tev tur ir viss rasktiits, kas pa vainu.! Viens no tajiem punktiem.
    Last edited by default; 03-08-2011 at 11:47 AM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •