Rādīt rezultātus 1 līdz 7 no 7

Raksts: travian.ba s3

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Talking travian.ba s3

meklēju alianses biedrus nākotnē no latvijas priekš servera travian.ba . 3 serveris tur atveras Registracija: 15.09.2010. ( reģistācija )
    Početak igre: 17.09.2010. ( sākums )
    u 06:00 po našem vremenu.
    es spēli sākšu ar otro nedēļu .
    galvenie noteikumi : visi reģistrējas vēlams vienās koordinātes BET SAVU TURPMĀKO ATTĪSTĪBU DARA VIENĀ VIETĀ ! visi alianses biedri būvē ciemus viena izredzētā vietā savus ciemus . diplomātijā ar citiem īpaši neiesaistamies , bet sevi fermot neļaujam . sledzam tikai nl , konfederācijas īpašos gadījumos . ( lai nedabūtu liekus ienaidniekus ) esam toleranti pret visām top 20 aliansēm . uz nepatrikšanām neuzprasamies . ja viss ies kā plānots citi par mums daļēji aizmirsīs . Un neuzskatīs mūs par neko nopietnu . Lai izvairītos no spiegiem alianse būs sadalīta divās daļās . viena pazīstamie no lv ( vai arī mzāk pazīstamie ) orajā mūsu sekotāji no travian.ba .
    vēlams ka mums būtu kādi 3-5 oferi pārējie deferi . oferi ceps ofu līdz artifaktiem . paņemsim pāris artifaktus bet ne daudz lai nepiesaistītu lieki uzmanību .
    ja kāds ir ieinteresēts rakstat pm .
    iepriekšēja pieredze ir vēlama bet ne obligāta . ja ko nezināsiet es palīdzēšu . spēles sākumā aktivitate būs obligāta vēlāk tā varēs būt mazāka jo apkārt būs tikai savējie . un pat ja nāks varēsim nodefoties ātri .
    tā kā jau tā daudz sarakstīju neko vairāk nestāstīšu ja interesēs paši paprasīsiet
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

Zēl ka tas nav speed serveris ta jau butu aizgajis paspelet... bet es laikam labak iesu uz UKX tas sakas 19 septembri...
    Bet nu lai veicas, paradi ka LV puikas mak so speli spelet...

Pievienošanās datums
    May 2009
    Dzīvesvieta
    Mārupe
    Ieraksti
    13

Pamata

Jā, ja būtu x serveris tad jau ok... Bet lēnajam man nav laika.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Ja ir iespēja tikt spēlētāju lokā , kas spēlē. Es esmu ar mieru

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

slinkums

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

sliņķis
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

da ko man lv serveris der speed un s1 restartesies ar gan jau driiz

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus