1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 16

Raksts: Spiegi aliansē, un kā ar tiem cīnīties?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Question Spiegi aliansē, un kā ar tiem cīnīties?

Varbūt jūs varat ieteikt veidu, kā cīnīties ar spiegiem alianses iekšienē? Jo pretinieks piemēram uztaisa fake attack ar vienu karavīru, bet pēc tam ar kādu no mūsu alianses lietotājiem, vai arī ar sitteru kādam lietotājam apskatās, kāda ir mana armija, jo parādās tas tikai alianses uzbrukumu sarakstā?

Un vai tas nav noteikumu pārkāpums, varbūt ir iespējams uzzināt kādi kuram ir sitteri, kaut gan tas diezvai kautko dotu.
    Varbūt uzlikt noteikumu, ka par sitteru var būt tikai kāds no savas alianses, bet tas arī nepalīdzēs, jo varbūt kādam draugs spēlēs citā aliansē.

Kādas ir jūsu domas?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Vāc aliansēs spēlētājus, kas ir uzticami. Viegli tas nav, bet lieti noder. Un nevajag aizmirst, ka viltus uzbrukums ir ne tikai spiegošanas, bet arī kaujas paņēmiens kā tāds.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latgale
    Ieraksti
    30

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archijs2 Apskatīt aptauju
    Vāc aliansēs spēlētājus, kas ir uzticami. Viegli tas nav, bet lieti noder. Un nevajag aizmirst, ka viltus uzbrukums ir ne tikai spiegošanas, bet arī kaujas paņēmiens kā tāds.
    Bet ne jau tad kad pretinieks atsūta tev atpakaļ pilnu uzbrukuma logu smiedamies par tevi, par to domāju vajadzētu bloķēt lietotājus jo tā ir negodīga cīņa, kad pietaisa 100 kontus un ja nesūta viens otram resursus tad tas neskaitās mults bet citi no tā cieš bet MH tas līdz vienai vietai

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archidor Apskatīt aptauju
    Bet ne jau tad kad pretinieks atsūta tev atpakaļ pilnu uzbrukuma logu smiedamies par tevi, par to domāju vajadzētu bloķēt lietotājus jo tā ir negodīga cīņa, kad pietaisa 100 kontus un ja nesūta viens otram resursus tad tas neskaitās mults bet citi no tā cieš bet MH tas līdz vienai vietai
    skaitās gan un par to bloķē, bt nav tik viegli Multihunteriem izskatīt VISUS kontus un izķert visus, ar to arī ir jārēķinās, nevis jāsūdzās!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latgale
    Ieraksti
    30

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja daavisg Apskatīt aptauju
    skaitās gan un par to bloķē, bt nav tik viegli Multihunteriem izskatīt VISUS kontus un izķert visus, ar to arī ir jārēķinās, nevis jāsūdzās!
    MH gan tā neskaita

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Tu vēlies, lai MH izskata visas privātās vēstules? Es visu info tik pat labi varu nodot caur Skype. Pie tam visu ir iespējams apiet. Un nodevēji ir arī spēlētāji, kuriem apnikusi spēle vai besī esošā alianse.

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archijs2 Apskatīt aptauju
    Tu vēlies, lai MH izskata visas privātās vēstules? Es visu info tik pat labi varu nodot caur Skype. Pie tam visu ir iespējams apiet. Un nodevēji ir arī spēlētāji, kuriem apnikusi spēle vai besī esošā alianse.
    jap,nav obligāti jābūt vairākiem kontiem,lai varētu spiegot.Pietiek jau ar to ka pāris draugi reģistrējas un viens tiek vienā aliansē,otrs citā.Un tad viņi izlem par kuru aliansi spēlēt..Var būt uzraugs(arī draugs) no citas alianses,kurš redz alianses dzīvi no iekšpuses...Pēc pieredzes,spiegi ir katrā aliansē,neskaitot kādas mazas un kur draugi spēlē...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Pirmajā travian serverī, uz doto brīdi nav nācies pabūt aliansē, kur nav bijuši spiegi... Ir jau arī iespēja apiet to Multi Accounting ( te neizpaudīšu kā, lai citi cilvēki nesadomā taisīt multi accountus ), tādēļ dažreiz kad zināms, ka principā spēlētājs ir viens un tas pats, MH nav tiesīgi viņu banot, vai kā citādi sodīt, jo fakti, no kurām IP adresēm, kādos laikos spēlēts liecina par pretējo.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latgale
    Ieraksti
    30

Thumbs down

Jā un kad pie tevis ir vēstules kurās paši cilvēki atzīstas ka viņiem ir 2 profili vienam cilvēkam, un es 100% zinu ka tas ir viens un tas pats cilvēks, kurs nav manā aliansē, un ticiet man tas dot viņiem daudz lielāku labumu nekā citiem plus spēlētājiem, tā kā par to gan vajadzētu bloķēt, jo es uzskatu ka tas nav labi, un ir daži keksi kuri to pieraksta savā info un dzīvo mierīgi, tas gan besī ārā, ka MH diezgan slikti strādā, īstenībā sanāca kontaktēties ar 3 MH un uz mani tikai viens no viņiem atstāja labu iespaidu pārējie nekam neder šim amatam

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Par to vajag vispirms informēt Multihunteru (redzot, ka atklāti to pauž profilā vai raksta vēstulē). Ja nenotiek reakcija, raksti spēles administratoram. Ja nē, tad Travian vadībai.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •