Rādīt rezultātus 1 līdz 9 no 9

Raksts: Varonis un Oāzes

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Post Varonis un Oāzes

Ja ir 2 ciemi, katrā ir varoņa māja attīstīta līdz 10 līmenim,
    katram ciemam ir iekarota 1 oāze.

Vai es varēšu, attīstot viena ciema varoņa māju līdz 15 līmenim, iekarot otrā ciema otro oāzi?

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    9

Pamata

okupēju vienu oāzi, bet tā arī netieku gudrs kāds man no viņas labums. ko lai es ar viņu daru?

Alga Guest

Pamata

Atkarībā,no tā, kādu oāzi esi iekarojis,tev stundā palika lielāka konkrēto resursu ieguve.Ar oāzi neko nevajag darīt un arī neizdarīsi.

Pievienošanās datums
    Dec 2008
    Dzīvesvieta
    Birmingham
    Ieraksti
    2

Pamata

oāze tev dod +25 % attiecīgo resursu,ja oāzē ir divu veidu resursi tad attiecīgi +25% tieši tiem resursiem tavā ciemā!!!

Pievienošanās datums
    Dec 2008
    Ieraksti
    2

Pamata

kas ir pamesta ieleja ? ka novakt tos zverus un vai man var but labums no zveriem ? un ka vinus dabut pie mans ja tas ir iespejams !
    Last edited by dainis; 01-06-2009 at 12:04 AM.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Pamesta ir vieta, kur Tu vari uzcelt savu ciemu.

Zvērus vari nokaut, izmantojot savu armiju. Vēlams pirms uzbrukuma parēķināt, cik izdevīgi Tev ir to darīt. Un ir oāzes, kur nepieciešama liela armija, lai to iztīrītu. Atceries, ka, lai iekarotu oāzi, nepieciešams līdzi sūtīt varoni. Un ciemā, no kā uzbrūc, jābūt 10. līmeņa Varoņu savrupmājai.
    Parēķini, cik izdevīgi Tev ir šie +25% pie kāda no resursiem un armijas, varoņu mājas izmaksām.

Zvērus nav iespējams dabūt pie sevis.

Pievienošanās datums
    Dec 2008
    Ieraksti
    2

Pamata

paldies ! a ko dara pie mans ta zurka ? kaujas simulatora var izreikinat cik lielu armiju vajag ?

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    11

Pamata

Zhurka ir atalgojums par to, ka esi izpildiijis visus uzdevumus. Kameer tev nav citu karaviiru, zhurka aizsargaa tavu ciemu, bet neko speeciiga taa nav

Jaa, pirms uzbruuc oaazei, obligaati izmanto kaujas simulatoru lai redzeetu cik lielu armiju tev vajag. Parasti tai jaabuut lielaakai par 100 karaviiriem.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    9

Pamata

vai ar vienu varoni var iekarot vairākas oāzes? man otram ciemam ir varoņa māja 10lvl, zvēri arī apkaroti, bet ka'nespēju iekarot to oāzi tā nespēju. kas par vainu?
    Last edited by mariou; 02-03-2009 at 04:18 PM.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •