2. lapa no 3 PirmāPirmā 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 30

Raksts: Katapultu vilni

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja cadassist Apskatīt aptauju
    Kato, bet laid no rokas nevis ar programmas palidzibu !!! ( tas nozime ka starpkatam bus starplaiki, kur vinas Tev vares apsist ieleikot DEFFu starp uzbrukumiem, kur Tavas katas ir bez '' liela '' OFFa ) Katas varesi razot vel vairak!!
    nu man neizdodaas vienmeer traapiit visas vienaa sekundee, dazhreiz kaads arii papspruuk aarpus
    bet nu beidz visiem baazt gjiimii ka pats neproti palaist vienaa sekundee, ja neproti, pats vainiigs
    jaa un kaa tu domaa ko dariis kad visus nokatos? uzbuuvees bez neguleetaam naktiim WW. citi te nespeelee lai buudinjas buuveetu, bet lai serveri uzvareetu
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Ko nozime nemaku katot ?? Nemaku samazinat speletaja velmi turpinat speli ?? Tads ari nav mans merkis !! KAtu pamatuzdevums ir samazinat pretinieka pretestibu un samazinat vina speju Tevi apsist !!
    kaads vel katu pamatuzdevums????? ti cho. katu pamatuzdevums ir katot buudas. jo vairaak jo labaak
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Tu varbuut vēl pasaki cik lielas tev šķirbas atstāt lai tu varētu trāpīt Un plkst cikos laist lai es gatavs

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

Ko nozime nemaku katot ?? Nemaku samazinat speletaja velmi turpinat speli ?? Tads ari nav mans merkis !! KAtu pamatuzdevums ir samazinat pretinieka pretestibu un samazinat vina speju Tevi apsist !!
    nu ja man butu ka tev tik 10 katas tad es ari teiktu ,ka velos tik samazinat pretinieka pretestibu,tachu ups laikam man ir krieti vairak katu ka tev ,budincelaj

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    8

Thumbs down

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    nu man neizdodaas vienmeer traapiit visas vienaa sekundee, dazhreiz kaads arii papspruuk aarpus
    bet nu beidz visiem baazt gjiimii ka pats neproti palaist vienaa sekundee, ja neproti, pats vainiigs
    jaa un kaa tu domaa ko dariis kad visus nokatos? uzbuuvees bez neguleetaam naktiim WW. citi te nespeelee lai buudinjas buuveetu, bet lai serveri uzvareetu
    Es ar lai vinu uzvaretu, vienk zel to cilveku, ( tas nekas ka budin celaji ) kas iegulda spele 6-9 meneshus, bet tad pec vienas nakts uzbrukuma ir jadzeshas lauka....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

Es ar lai vinu uzvaretu, vienk zel to cilveku, ( tas nekas ka budin celaji ) kas iegulda spele 6-9 meneshus, bet tad pec vienas nakts uzbrukuma ir jadzeshas lauka....
    tu laikam esi viens no viniem

aa un vel si spele nav domata lai budas celtu,prieks tam ir citas spelites.

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    8

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    kaads vel katu pamatuzdevums????? ti cho. katu pamatuzdevums ir katot buudas. jo vairaak jo labaak
    PAREIZI !!!! BUDAS KATOT NEVIS labibas laukus nonest ! un paralizet speletajus.

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    8

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja traktorists Apskatīt aptauju
    tu laikam esi viens no viniem

aa un vel si spele nav domata lai budas celtu,prieks tam ir citas spelites.
    Ja uzmanigak lasitu sakuma rakstu izlasitu ka esmu to piedzivojis, tapat ka VISI aktivie speletaji ( gan budincelaji, gan uzbruceji, gan deferi ) bet speli turpinu tikun ta, kaut ari lielakadala ciemu ir coup lock....

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Ciema uzlikšana uz crop-lock (4-5 katu viļņi sekundē pie 20 lvl pulcēšanās laukuma) ir vienkāršākais veids, kā padarīt ciemu par savu fermu, panākt, ka nepieredzējis spēlētājs no šī ciema tev vairs neuzbruks tuvākajā laikā, sagatavošana ciema nonesšanai ar katām uz 0, vājāko alianses spēlētāju iebiedēšanai (ļoti spēcīgs psiholoģisks ierocis), kā arī var kalpot vēl dažādiem mērķiem spēlē. Tā ir kļuvusi par neatņemamu sēles sastāvdaļu visu valstu serveros, un bez tās spēle kļūs daudz neinteresantāka, sevišķi - endgame stadijā. Parasti prātīgi spēlētāji cenšas nepielietot šo paņēmienu pret nepieredzējušiem spēlētājiem, lai ienesīga ferma neizdzēstos Protams, ja ferma nepārtraukti audzē defu un slēpj resursus paslēptuvēs - tā tiek nonesta, jo šāds spēlētājs pretiniekam neko citu, kā tikai zaudējumus nedod, un, tā kā šī ir kara spēle - tāds tiek iznīcināts.
    Ja grib izslēgt legālo veidu kā laist katas 1 sekundē no 1 ciema (LV forumā - skatīt Kurbada rakstīto instrukciju), ir vismaz vēl 2 veidi, kā palaist katu viļņus 1. sekundē: 1) laist katru vilni no cita ciema; 2) pacelt turnīru laukumu ar zeltu (būvniecības pabeigšana nekavējoties) un laist katapultu vilni uz to pašu sekundi. Tas sarežģīs spēli daudziem pieredzējušiem spēlētājiem, taču autora sāpi tas nemazinās, tā ka uzskatu - jēgas no tā nav.Tikpat labi var vēlēties, lai senatorus varētu pielietot tikai pret natāru cieniem
    Last edited by Drunken_sailor; 10-26-2010 at 02:19 PM.

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

PAREIZI !!!! BUDAS KATOT NEVIS labibas laukus nonest ! un paralizet speletajus.

Ko jus chikstas, acc nav jadzēš bet jaatstaj ka ferma
    Un vispar labibas laukus var ļoti atri ubuvet atpakaļ, jo nav dārgi un salidzinoši ātri būvejas daaaa.... + vel ja ir normāla aly kas mazliet palīdz ar resiem

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •