10. lapa no 34 PirmāPirmā ... 8910111220 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 91 līdz 100 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Nu i ko var ņemties un cepties visu laiku tā, kā smilškastītē nevar kaut ko sadalīt?
    Šis ir cits serveris un cita spēle, bet tas, ka IRS kodolu veido bijušie INQ nu nav nekāds noslēpums
    Kas attiecās uz katošanu, tad zaudējumi bija abām pusēm

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    he patiik piekasiities IRS speletajiem un tad vel teikt ka neko nezinu... nu ko darbi runaa vairaak kaa vardi rezultataa aqa zaudeeja ap 600k resu irs zaudeja 300k(ierekinati defs+eekas kas nokatotas) aqa zaudeeja tikai offu sho ciinu jus pat nesasniedzaat liidz pirra uzvarai...
    p.s. un mes varam gan sarazot defu gan ofu gan dienaa uzfeedot paris cilvekus vismaz lai butu 2 jaunie ciemi...
    p.s.s. ja barsties ar apvainojumiem parbaudi informaciju visu kas ira pieejama un izanalizee situaaciju nevis brauc kaa tanks virsuu... bez strateegijas un planosanas nevar uzvareet ne vienu karu...
    pa kuru laiku Tu tur vari ko saražot Tu jau tik pa forumu Kažociņu sev spodrini..... paskaties savos ciemos vai kautkur reši neskrien pari... ja nezini kur likt sūti man

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Frego Apskatīt aptauju
    pa kuru laiku Tu tur vari ko saražot Tu jau tik pa forumu Kažociņu sev spodrini..... paskaties savos ciemos vai kautkur reši neskrien pari... ja nezini kur likt sūti man
    freego ira pagaajusi vasara es neesmu tas pats elfs ar ko karoji kopaa s3... netici nevajaga... bet es vismaz stulbi nenoleeju 100 rungas pa tukso tiri tikai uz defu atskiribaa no tevis... pilniigi zeel bija resus sutiit bet aizsuutiju...

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    freego ira pagaajusi vasara es neesmu tas pats elfs ar ko karoji kopaa s3... netici nevajaga... bet es vismaz stulbi nenoleeju 100 rungas pa tukso tiri tikai uz defu atskiribaa no tevis... pilniigi zeel bija resus sutiit bet aizsuutiju...
    Saproti rungas tik ražotas lai iedotu kādam pa bieti un ja kādreisz kas noiet greizi tas ir tikai normāli es par to neraudu.neredzu jēgu cept rungas un sēdēt uz viņām viņas man bezdarbībā kazarmas demolē arā un izdzer daudz alu. bet par tevi ir vienkārsi skaidrs ka neko tālāk par žurku pajūga vadītaju tālāk neesi ticis.Tas nav apvainojums bet novērojums,un atiecas tikai uz tevi .

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

1.kārt jau kļūda ir plānot kaut kādus uzbrukumus,jo kādam kāds riebjas,kāds kko teica,veca sāpe,utt. Tādēļ bieži vien iznāk viss ne tā ,kā gribētos. Man vismaz prieks par tiem,kuri ir tādi optimisti un nevēlas atzīt,ka tas bija gandrīz vai nevajadzīgs pasākums.

2.kārt IRS jeb INQ viens otru pazīst un ne jau pirmo serveri kopā spēlē,tā ,ka runas cik Elfs slikts,tāds un šitāds ir pilnīgi nevietā. Mēs neklausamies ko baumo citi,bet skatamies ko dara konkrētie spēlētāji. Un varbūt tieši tas ir viens no trumpjiem,kas šo aliansi padara stipru. :]

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    1.kārt jau kļūda ir plānot kaut kādus uzbrukumus,jo kādam kāds riebjas,kāds kko teica,veca sāpe,utt. Tādēļ bieži vien iznāk viss ne tā ,kā gribētos. Man vismaz prieks par tiem,kuri ir tādi optimisti un nevēlas atzīt,ka tas bija gandrīz vai nevajadzīgs pasākums.

2.kārt IRS jeb INQ viens otru pazīst un ne jau pirmo serveri kopā spēlē,tā ,ka runas cik Elfs slikts,tāds un šitāds ir pilnīgi nevietā. Mēs neklausamies ko baumo citi,bet skatamies ko dara konkrētie spēlētāji. Un varbūt tieši tas ir viens no trumpjiem,kas šo aliansi padara stipru. :]
    prieks kads ar novertee manus centienus freego labaak spelee nevis metajies ar apvainojumiem... ka agraak teicu ja nevari izraadiit cienu ko prasa shis forums labaak neposteet sheit...

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju

Es tikai priecājos par normaliem pretiniekiem vienkārsi ciest nevaru tukšu muldēsanu. Jo kāds kaifs fermas fermas katot,

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Dzīvesvieta
    UK
    Ieraksti
    7

Pamata

Ko jūs te ņematies. Tas sen ir izlemts, uzvarēšu es

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

skaisti runāt jau māk visi...

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Dzīvesvieta
    kur tad travian forums
    Ieraksti
    11

Citāts Oriģināli rakstīja Frego Apskatīt aptauju
    Es tikai priecājos par normaliem pretiniekiem vienkārsi ciest nevaru tukšu muldēsanu. Jo kāds kaifs fermas fermas katot,
    Kā tad jūs domājat pa pa ally Skay?
    kādas viņai izceres uzvarēt?

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •