11. lapa no 34 PirmāPirmā ... 91011121321 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 101 līdz 110 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja arturs12321 Apskatīt aptauju
    Kā tad jūs domājat pa pa ally Skay?
    kādas viņai izceres uzvarēt?
    ka support alaince kas palidz celt WW domaaju diezgan lielas... kaaa aliance aks pati cell WW loooti looti mazas... viss izskirsies kaadi buus servera notikumi talaak... ar ko sadarbosies skaj ar ko karos ka armijas taisiis kadu strateegiju dariis... iespejas ira vienmer tik mes tas neizmantojam...

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Dzīvesvieta
    kur tad travian forums
    Ieraksti
    11

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    ka support alaince kas palidz celt WW domaaju diezgan lielas... kaaa aliance aks pati cell WW loooti looti mazas... viss izskirsies kaadi buus servera notikumi talaak... ar ko sadarbosies skaj ar ko karos ka armijas taisiis kadu strateegiju dariis... iespejas ira vienmer tik mes tas neizmantojam...
    karš paredzams ar vilkiem.
    kura ally palīdzēs vilkus fermot.Lai saprot kad sprite neko neizdarīs ar lieliem uzbrukumiem.
    Drīzāk chalis dzēsīsies ārā ja katru dienu būs pa 30 uzbrukumiem viņam bet pašiem vilkiem
    pa stundai apmēram 60-100.tad būs ally apvienošanās ,kad vilkus izsitīs .

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

kura ally palīdzēs vilkus fermot.Lai saprot kad sprite neko neizdarīs ar lieliem uzbrukumiem.
    Drīzāk chalis dzēsīsies ārā ja katru dienu būs pa 30 uzbrukumiem viņam bet pašiem vilkiem
    es ta nedomaaju... kars ira lieta ko nevar paris dienaas... uz atru uzvaru nedomaaju cereet... bet nu uz prieksu pieradiet ka es kludos pec kara paradiet repus...

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    16

Pamata pohuj :D

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    NU tu sasmīdināji, tad pasaki kāpēc neiliki tos repus - kur tik izdevīgi tika rezidence nogāzta - kautrējies ja? Un kur pa tīro izslaucīja jūsu alianses savilkto defu?

Lai man nav jāpiepūlas - ieliec lūdzu, un papriecāsimies abi kopā, kā nones nekam nederīgo rezidenci.
    tu muļķi ally defu izsita psc ko vēl pateiksi? uz brīdi, kad no rīta nosēdās uzbrukumi pie manis, sēdēja tikai 4 manu deferu defs + 1 no ally, ko vakarā drošībai palūdzu atmest
    vēlāk ielīda defs no ally kur arī viņu ūberkatošana aplauzās
    AQA boti vien ir, ibio muļķi laiž raidā tarānus + 3 jeb 4 naps tas bija nu nonesa man pāris laukus, so? atjaunoju pāris min laikā

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Laba zālīte laikam gadījusies...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

Artur, artur, artur.... Vilki tevi ar vienu vienīgu purkšķi mežā iepūtīs, kur tad tu arī varēsi sapņot par tiem uzbrukumiem....

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Talking

Citāts Oriģināli rakstīja Blazer002 Apskatīt aptauju
    tu muļķi ally defu izsita psc ko vēl pateiksi? uz brīdi, kad no rīta nosēdās uzbrukumi pie manis, sēdēja tikai 4 manu deferu defs + 1 no ally, ko vakarā drošībai palūdzu atmest
    vēlāk ielīda defs no ally kur arī viņu ūberkatošana aplauzās
    AQA boti vien ir, ibio muļķi laiž raidā tarānus + 3 jeb 4 naps tas bija nu nonesa man pāris laukus, so? atjaunoju pāris min laikā
    Opā - bargais speed karalis ar beidzot nokāpis no saviem iedomības kalngaliem, pat kādu par muļķi atļāvās nosaukt. Man gan liekas ka Travianā lielākais muļķis ir tas, kas uzbruuk saviem kaimiņiem 2-3 lauciņu attālumā, nevis draudzējas ar viņiem.
    Tas pirmkārt, otrkārt - ja jau tos dažus pāris laukus var atjaunot pāris min. laikā, kāpēc tad tev vajadzīgs 4 deferu defs plus 1 no ally drošībai, ko?
    Sūti to defu prom un mēs šovakar aizčāposim pie tevis, apskatīsimies ko vēl varētu izārdīt.
    Tak tu jau to nedarīsi - esi tik šausmīgi aizvainots savā spīdkaralismā, jo lai kā visas šīs cīņas arī nebeigtos - visa Travian saime atcerēsies ka serverī1 2010 gadā pirmās katas izvilka ārā AQA karavīri un katoja nevienu citu kā bargo Blazer002, kurš bijis nepārspējams toperis un kas tur nu vēl kaut kādā aizsenā vecu vecā speed serverī.
    Lai kā tev tas nepatiktu draudziņ - tu esi čempions šajā serverī, un pilnīgi vienalga vai, so? Vai ne so so? Un vienalga cik ātri, vai pat kosmiski ātri tu tos laukus atjaunoji - tomēr visi tevi atcerēsies tieši pēc tā, ka biji pirmais upuris kura ciemats tika katots.

Tas nu ir fakts un tur neko nevar padarīt.

Un nesauc lūdzu citus savā vārdā - par muļķiem, jo muļķis ir tas kas rīkojas kā muļķis, tātad laikam jau tomēr tu. Velk defu uz ciemu, kuru izrādās var atjaunot pāris minūšu laikā. Njam. Kaut ko tik rēcīgu reti gadās dzirdēt.

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

un arii fakts ka pirmo sho katosanu sauc par FAIL... zaudejumi lielaaki nekaa ieguvumi... vesturiski to sauc pa pirra uzvaru...

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Thumbs down

Dārgie IRS, es Jums ļoti iesaku beigt blatot un konstanti runāt buļļa krepu šeit, jo cilvēkiem pacietība ir dažāda. Cik esmu dzirdējis, pavisam vienkārši: dIRŠi pirmos gatavojās sist Stalkerus. Ļoti apsveicami tas ir, ceru, ka Jums viss izdosies. Gayzers002 pateica, ka AQA, kā alianse vispār esot boti, kuri sūta mazus vilnīšus, lai paārdītu viņa 15c. Es patiešām gaidu, kad šo forumu palasīs arī Elf_Re, kuram patīk arī bravūrīgi parunāties, taču vismaz par viņu man ir pārliecība.. viņš prot spēlēt un to pierādīja pēdējā serverī, žēl, ka tagad kā galls aizgājis. IRS, es Jums saku nopietni, pietiks tukši runāt. Žēl, ka vakar neaizgāju ar nelielu offu pie Mazaa no IRS, kad muļķītis jau 2us koloņas bija sacēlis.

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    Dārgie IRS, es Jums ļoti iesaku beigt blatot un konstanti runāt buļļa krepu šeit, jo cilvēkiem pacietība ir dažāda. Cik esmu dzirdējis, pavisam vienkārši: dIRŠi pirmos gatavojās sist Stalkerus. Ļoti apsveicami tas ir, ceru, ka Jums viss izdosies. Gayzers002 pateica, ka AQA, kā alianse vispār esot boti, kuri sūta mazus vilnīšus, lai paārdītu viņa 15c. Es patiešām gaidu, kad šo forumu palasīs arī Elf_Re, kuram patīk arī bravūrīgi parunāties, taču vismaz par viņu man ir pārliecība.. viņš prot spēlēt un to pierādīja pēdējā serverī, žēl, ka tagad kā galls aizgājis. IRS, es Jums saku nopietni, pietiks tukši runāt. Žēl, ka vakar neaizgāju ar nelielu offu pie Mazaa no IRS, kad muļķītis jau 2us koloņas bija sacēlis.
    nu gaidu jusu peiradijumus musu ablomam... pagaidam deguni mums augsti jo esam vadibaa uz parametriem kas atbilst shim servera laikam... otrie ciemi un defoshanas....
    p.s. parbaudi vai istais elf re ... cienijamais elfs spelee parasti cik zinu tikai ar romu

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •