13. lapa no 34 PirmāPirmā ... 3111213141523 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 121 līdz 130 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Miegs Apskatīt aptauju
    Dikti saturīgi viens te pateica, izklausās pēc piesātinātas runāšanas, ko apstiprina konkrēti darbi. Vai varbūt nemaz nebija ar ko aiziet? Nav uzbūvēts, vai varbūt jau nokauts offs mājās?
    Nē. Pārāk vēlu tika izlasīts mesidži un reporti par Mazaa. Un defs tur bija smieklīgs.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Dzīvesvieta
    UK
    Ieraksti
    7

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Blazer002 Apskatīt aptauju
    sirmuli, tu savu "pieredzi" esi uzlabojis? vai vēl tādā pašā līmenī kā bija?
    Priekš Tevis nekas spīdošs. Ar katru dienu kļūst arvien ļaunāk! Drīz Tev atliks bezspēcībā noskatīties kā "sirmulis" neapturami Tevi pārspēj visos rādītājos iekš travas. Nožēlojami, vai ne

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Blazer002 Apskatīt aptauju
    tu toč esi muļķis parēķini cik pop 10lvl rezai dod, ko man nafig nevajadzēja un es neuzcēlu

Pasleptuvi uzceeli ?
    Atskiriba no parejiem, oskaru neostu

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    Nē. Pārāk vēlu tika izlasīts mesidži un reporti par Mazaa. Un defs tur bija smieklīgs.

Puisīt, Tu te runā it kā būtu varoņdarbu izdarījis,noskautoji un tas arī viss. Laikam neesat neko tik labu redzējuši - 2 kolonisti ciemā. Varbūt domāji,ka ar skautiem var viņus nomušīt?

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Sirmais Apskatīt aptauju
    Priekš Tevis nekas spīdošs. Ar katru dienu kļūst arvien ļaunāk! Drīz Tev atliks bezspēcībā noskatīties kā "sirmulis" neapturami Tevi pārspēj visos rādītājos iekš travas. Nožēlojami, vai ne
    nu nu, ša aiziešu uz speed paciemoties, bet nu tā jau cita tēma

Citāts Oriģināli rakstīja ainarsr Apskatīt aptauju
    Pasleptuvi uzceeli ?
    ainār, kas ir ko? vesels ally nevar tikt ar mani galā un vēl brūķē muti tālāk dzēsts krutie, katas 1h attālumā, a es no ally vairāk par 5h attālumā un viss ko izdarat nonesat rezu, kura nafig nav vajadzīga, ja jau otrs ciems gatavs, nokatojat labības laukus, kas arī bija tikpat liela muļķība neaizskarot klēti/noliktavu un vēl tirgu slabaki un noobi vairāk nekas mošk ejat vēl vilkiem pagaudot, lai nāk man virsū vai pamēģinat vēl kādu gaidu jūs ciemos
    devāt repus, bet kur uzlaužaties uz defu un padiršat visas katas sava stulbuma un neprofisionalitātes ziņā neielikāt davai gaidu ciemos, a to man garlaicīgi tur
    Last edited by Alga; 11-09-2010 at 06:24 PM. Iemesls: lamuvaards

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Mazaa, es saprotu, ka tev tas ir lielākais sasniegums trava vēsturē - nodibināt 15c, taču tie prieki jums ilgi nebūs. To Jums varētu apsolīt jau ~10 alianses, haha.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Par ko te vispar ''tukši'' muld? Kolonistus var ''atrast'' daudzu ciemos... un deffot vai ne, tas katra paša ziņā, kaut pliki stāv. Bet tas nenozīmē, ka izdosies tos nogalināt Nu i kas tik liels, ja arī nosistu? ...uzceltu jaunus, ak nu lielā bēda. Nesaprotu so diskusiju jēgu. Labi vien ir, ka kolonisti dzīvi - nedod Dievs būtu nosisti. Tad te gāztos komentari vairaku lpp. garuma ar slavinajumiem, par so ''gadsimta uzvaru''

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Mazaa, es saprotu, ka tev tas ir lielākais sasniegums trava vēsturē - nodibināt 15c, taču tie prieki jums ilgi nebūs. To Jums varētu apsolīt jau ~10 alianses, haha.
    ir tieciens jo leilaks ira pretinieks jo smagaak vins kriit IRS nemaz necer uz vieglu serveri jo vairaka juus busiet jo lielakaa kaunaa paliksiet... padoms varbut tomer parskatiet KF sasrakstu galu galaa uzvareet var tik 1 speletajs un 1 aliance...

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    16

Pamata :d

nu davai slabak nāc ciemos dzeests krutais ferma un vairāk nekas
    Last edited by Alga; 11-09-2010 at 06:25 PM. Iemesls: rupji

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Ampelmanis Apskatīt aptauju
    Par ko te vispar ''tukši'' muld? Kolonistus var ''atrast'' daudzu ciemos... un deffot vai ne, tas katra paša ziņā, kaut pliki stāv. Bet tas nenozīmē, ka izdosies tos nogalināt Nu i kas tik liels, ja arī nosistu? ...uzceltu jaunus, ak nu lielā bēda. Nesaprotu so diskusiju jēgu. Labi vien ir, ka kolonisti dzīvi - nedod Dievs būtu nosisti. Tad te gāztos komentari vairaku lpp. garuma ar slavinajumiem, par so ''gadsimta uzvaru''
    ampelmani es ieliku vispar repu kur IRS nokera vienu

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •