18. lapa no 34 PirmāPirmā ... 8161718192028 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 171 līdz 180 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Tādi širmenieki
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Dzīvesvieta
    kur tad travian forums
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    arturins ierunajaas ... es tak tevi atceros ta gribeeju KF noslegt pret vilkiem a peksni pats aizgaaji pie viniem... kauns kauns...
    vilki mani izmeta .kāds kauns dzīvot pie vilku galvenā kurš var uzbrukt ar katapultām .
    Skatoties top jums ir aizsargos jau 300 aizsardzības punkti.kāds ar katapultām nīcina blazer002?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Nupat beidzās nooba aizsardzība, taču precinieku netrūkst...
    http://travian-reports.net/lv/report/565824f2ffe
    http://travian-reports.net/lv/report/565838dcbaf
    Oij...grauzēju gan nosita, žēl ka nevarēja papildspēkus no stalkeriem dabūt vēl pirms beidzas nooba aizsardzība http://travian-reports.net/lv/report/56584886438 taču tagad viens stalkeru stārs + preti sēž mājiņā.....
    Gribētos jau saņemt atbildi no Rokki, taču kas zin....

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Kas tajos reportos būtu tik īpašs?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    Kas tajos reportos būtu tik īpašs?
    Itkā nekas...bet patīkami Uzsvars nav uz repiem, bet uz faktu kā tādu "Krānistiem" un tukšvāržiem ir jāsāk apmēram ar to, nevis "es, es un vēlreiz es"

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Blazer002 Apskatīt aptauju
    eu tu dzeests kur es saku ka es starta ciemā pili/rezu/paslēptuvi uzcēlis esmu? neesi mazliet iebraucis auzās?
    nav jādefojas? es vnk ally neprasīju vakarā defu, jo vairāk rēcām par to, ka beidzot tie noobi spamo mani, paši palikāt ablomā, kad visu padirsāt, jo redz "katot mākat", tarānus raidā laižat noobi vien esat vot redz te tieši tu esi iebraucis ar purnu dubļos - NAFIG MAN STARTA CIEMA CELT REZU JA MAN JAU SEN OTRS CIEMS? UBER GUDRIE IDIOTI jūs nokatojat rezu un tagad lecat no panskām ārā ka redz esat pakatojuši mani skaties ka drīz manas katiņas neiet pie jums a to defiņš var būt par vāju lai noturētu sitienus ^_^
    Tikai tāds profs Blazer002 kā tu, ir spējīgs noliet visu savu offu uz kaut kādu Sky alianses fermu, kā to izdarīji šorīt. Ja tavi nācieni ar katām būs tādi paši, tad lūdzu nāc - kurā katrā laikā.
    Tikai pēdējie noobs no aliansēm THRE un IRS mēdz skriet fermot bez izlūkošanas. Es tiešām biju iedomājies, ka esi mazlietiņ gudrāks un labāks spēlētājs, bet tagad atliek vien secināt, ka speed karaļa tituls tev ir ticis uz tīrāko cūceni, laikam jau biji piesmērējies kādai stiprai aliansei un viņas aizsegā bija tev iespēja sabūvēt armiju. Tāpēc jau tagad IRS ieleci, nevis taisīji pats savu Izmērdēto leģionu.
    Reportus nelikšu - lai nepazemotu tevi vēl vairāk, tik piebildīšu ka infa nāk no mūsu spiega SKY aliansē, un Blazera 250 rungu vairs nav, plus vēl tur kādi 5 rižie zirgi ar. Protams ka kārtējo reiz Blazers teiks ka tāds bij plāns - ka pirmais ciems jau tam domāts, un ka viņš jau tīšām tās rungas nolēja, jo nevarēja vairs defu pabarot. Tomēr šitik stulbā ablomā palikt, nu tas mūsu aliansei ir riktīgs šoks, mēs visu rītu rēcām, kā profiņš Blazer nejēdz ne uzbrukt, ne fermot, ne defoties, nejēdz absolūti neko - tikai braukt ar muti. Un atceries Blazer - tādi kā tu un TROJS un vēl daži, varat īstiem profiem (Artemida/Rakella) tikai pazoles laizīt, bet mēs serverī 2 karojām ar artemidu, un mūsu alianse joprojām tur ir - nenokatota, un ceļ WW.
    Tu esi noob un iesācējs, es vispār palasot tavus textus nesaprotu kāds ir tavs IQ līmenis, katrā ziņā ZOO dārza primātu testu tev būtu pagrūti izpildīt.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    16

Pamata noobster

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Tikai tāds profs Blazer002 kā tu, ir spējīgs noliet visu savu offu uz kaut kādu Sky alianses fermu, kā to izdarīji šorīt. Ja tavi nācieni ar katām būs tādi paši, tad lūdzu nāc - kurā katrā laikā.
    Tikai pēdējie noobs no aliansēm THRE un IRS mēdz skriet fermot bez izlūkošanas. Es tiešām biju iedomājies, ka esi mazlietiņ gudrāks un labāks spēlētājs, bet tagad atliek vien secināt, ka speed karaļa tituls tev ir ticis uz tīrāko cūceni, laikam jau biji piesmērējies kādai stiprai aliansei un viņas aizsegā bija tev iespēja sabūvēt armiju. Tāpēc jau tagad IRS ieleci, nevis taisīji pats savu Izmērdēto leģionu.
    Reportus nelikšu - lai nepazemotu tevi vēl vairāk, tik piebildīšu ka infa nāk no mūsu spiega SKY aliansē, un Blazera 250 rungu vairs nav, plus vēl tur kādi 5 rižie zirgi ar. Protams ka kārtējo reiz Blazers teiks ka tāds bij plāns - ka pirmais ciems jau tam domāts, un ka viņš jau tīšām tās rungas nolēja, jo nevarēja vairs defu pabarot. Tomēr šitik stulbā ablomā palikt, nu tas mūsu aliansei ir riktīgs šoks, mēs visu rītu rēcām, kā profiņš Blazer nejēdz ne uzbrukt, ne fermot, ne defoties, nejēdz absolūti neko - tikai braukt ar muti. Un atceries Blazer - tādi kā tu un TROJS un vēl daži, varat īstiem profiem (Artemida/Rakella) tikai pazoles laizīt, bet mēs serverī 2 karojām ar artemidu, un mūsu alianse joprojām tur ir - nenokatota, un ceļ WW.
    Tu esi noob un iesācējs, es vispār palasot tavus textus nesaprotu kāds ir tavs IQ līmenis, katrā ziņā ZOO dārza primātu testu tev būtu pagrūti izpildīt.
    ahahahha, so? nolēju mazliet savu offiņu un? kam negadās + nevajag dirst ka nolēju visu savu offu, man vēl 2x vairāk ir :P FERMAS TAISA SITOT CAURI, PAT LEJOTIES bez izlūkošanas? čali izlūkoju reizes 3 pirms gāju, pusi nakti lūkoju, varu pat repus ielikt :P čalis noobs 1 skaneru ielicis, tur pat 2 kāpj pāri :d redzēsim kurš kuru, kā jau servera sākumā jums teicu, tikšu ar jums visiem galā Varat savus multus taisīt un taisīt, bet tāpat viss ko varēsit izdarīt ir iekocīt nevajadzīgu lietu un tad mētāt krutos, ka katot mākat un citi noobi un ūber krutie atradušies tādu noobu ally kā asmens pat nokatot nevarat un lejaties
    rungas jau sen uz pusi atjaunotas xD
    Last edited by Blazer002; 11-16-2010 at 12:39 PM.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata Staipekņi

Krāni jau izstaipīti pa nopietno
    Moška nestaipiet tik dikti - ka neapraujiet.
    Kas uzvarēs - kas zaudēs - parādīs laiks.
    Varbūt vienkārši izbaudiet cīņas prieku un zaudējuma rūgtumu.Negulēto nakšu burvību un sagaidītā feika vilšanos.
    Atcerieties ,ka uzvarēs stiprākie.Nevis tie ar izstaipītiem krāniem.
    Šis serveris ir sācies no jauna - iepriekšējie nopelni un varenība neko nenozīmē .Katram sevi jāpierāda ar jauniem darbiem un neviens neļauj dusēt uz pagātnes lauriem.
    Ir jau pirmie : pirmie kas uztaisija 2 ciemu , pirmie kas kaut ko mēģināja nokatot , pirmie kas neizturēja spriedzi un izdzēsās, pirmās medaļas.To ka esi bijis pirmais , vairs neviens Tev neatņems.

No pasaran....

Asis

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Dzīvesvieta
    kur tad travian forums
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Blazer002 Apskatīt aptauju
    ahahahha, so? nolēju mazliet savu offiņu un? kam negadās + nevajag dirst ka nolēju visu savu offu, man vēl 2x vairāk ir :P FERMAS TAISA SITOT CAURI, PAT LEJOTIES bez izlūkošanas? čali izlūkoju reizes 3 pirms gāju, pusi nakti lūkoju, varu pat repus ielikt :P čalis noobs 1 skaneru ielicis, tur pat 2 kāpj pāri :d redzēsim kurš kuru, kā jau servera sākumā jums teicu, tikšu ar jums visiem galā Varat savus multus taisīt un taisīt, bet tāpat viss ko varēsit izdarīt ir iekocīt nevajadzīgu lietu un tad mētāt krutos, ka katot mākat un citi noobi un ūber krutie atradušies tādu noobu ally kā asmens pat nokatot nevarat un lejaties
    rungas jau sen uz pusi atjaunotas xD
    Parādi atskaites kā tu SKY kaitini ar savu repu

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

uh tik interesanti šito palasīt, pat sāku nojaust, kas citās aliansēs notiek
    tā turpināt

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •