21. lapa no 34 PirmāPirmā ... 11192021222331 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 201 līdz 210 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    Man veicas labi. Vakar beidzot uzcēlu pulcēšanās vietu. Es tikai nesaprotu, kādēļ tik daudzi man nāk uzbrukumā un ņem man resursus, es daru kaut ko nepareizi?
    Apsveicu ar godpilno FERMAS statusa iegūšanu

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Miciks Apskatīt aptauju
    Nu, puis, tu par daudz goda vēlies sev..... Ja servera sākumā esi pāris reizes resus nospēris mazajiem spēlētājiem, tad nevajag to nosaukt par superduper cīnīšanos Labāk pastāsti, cik decropus piedzīvoja tavi multi

Līdzīgi, kā tagad pāris vipēni un jakudzēni čakarē prātu mazajiem olimpiešiem, skaidri zinot, ka lielākā deffa daļa atrodas WW ciemos "Varoņi"... Kad kaušanās bija pašā karstumā, tad sēdēja savās māla būdās un nepīkstēja, baidoties no decropa

Katrā ziņā paldies tev(jums) Asi(Asais), ka mums nebija garlaicīgi ķerstot tavus(jūsu) 2k cirvju offeļus

Ja kāds skraida 2 serverii un čakarē kādam prātu - tad tas ir Jūsu Arejs - kad mūsu Yakuzas vinju nolēja pie koniitis, tad nu vinjs to tik šausmīgi ņēma galvā, ka pēc tam to vien darīja kā dauzīja to reāli sīko koniiti, arii taadu Avatars, pēc tam atnjeema ciemus vinjiem un nosauca vinju vārdā. Arejs vēl aizvakar vazājās fermot kaut kādu ACC ar 6 ciemiem, kā tu te raksti - zinot ka viss deff atrodas WW ciemā. Tā ka paskaties savā acī vispirms un tad meklē baļķi citā, jo tu raksti kā kārtīgs olimpietis, kas tu cerams esi.

Un kad kaušanās bija pašā karstumā, tad Deff alianse vienīgā bija tā, kas cīnijās ar visu Olimpia klanu, neviens te nesaka, ka Asis nepiedzīvoja decrop, būtu vairāk nekā dīvaini to nepiedzīvot ,cīnoties pret Servera 6 lielākajiem kulakiem, ja jāsaka godīgi - tieši tolaik Artemidas darbošanās izskatījās kā tu te tikko teici '' pēc mazo prāta čakarēšanas'', ķerstot 2K cirvju offeļus, un patiesībā nekādu lielo godu gan jums nedarīja.

Tāpēc nemurgo mīļais draugs - savos murgos tu 3x ietriecies ar purnu dubļos.

Pirmā - kad pateici ka Asis nospēris dažus resus sīkajiem spēlētājiem, kad es atceros vēl servera vidū vinju top10 laupītājos, pie kam laupīti netika tam speciāli uzaudzēti multi, kā to darīja jūsu brīnišķīgā artiņa.

Otrā - kad pieminēji vipēnus un yakuzēnus kas klusi sēdēja savās māla būdinjās , jo Asie toč nesēdēja, bet uzbruka jums, pie kam uzbruka ar offiem ko dabūja ražot tieši šī kara dēļ, kad izjuka KURLAND un OLIMPIJA pieteica karu šai mazo offeļu aliansei, kas jau pats par sevi bija perversi un smieklīgi līdz pazemojumam gan artiņai, gan visai vinjas MULTU Olimpijai.

Un trešo reizi tu ietriecies ar purnu dubļos tad kad uzrasktīji šito visu - jo var just ka tev šausmīgi gremž, ka kāds ir bijis nevis pazemīgs māla būdā sēdētājs bargās OLIMPIJAS tuvumā, bet gan iedomājies ar pāris K offeļiem uzbrukt dižajiem TRAVIAN guru. Ai, ai kādi nekauņas, un vēl te lielās, ufff tie Asie.......

Atslābsti dēls.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    bet nu ilgi nevareesi pats par sevi dziivot buus japiesledzas vieniem vai otriem ... vispar prieks ak tu ar spelee bet nu cerams ka zobenus nenaksies krustot... ja naksies tad lai labakaa alliance uzvar...
    psc tev ziepes nevajag? palasot forumu ko tu te piefloodojies,tiešām liekas ka vairāk pa 14 fgadiem tev nav un spēle tā kā būtu jāpamet

piedod nekas personisks

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Miciks Apskatīt aptauju
    Nu, puis, tu par daudz goda vēlies sev..... Ja servera sākumā esi pāris reizes resus nospēris mazajiem spēlētājiem, tad nevajag to nosaukt par superduper cīnīšanos Labāk pastāsti, cik decropus piedzīvoja tavi multi

Līdzīgi, kā tagad pāris vipēni un jakudzēni čakarē prātu mazajiem olimpiešiem, skaidri zinot, ka lielākā deffa daļa atrodas WW ciemos "Varoņi"... Kad kaušanās bija pašā karstumā, tad sēdēja savās māla būdās un nepīkstēja, baidoties no decropa

Katrā ziņā paldies tev(jums) Asi(Asais), ka mums nebija garlaicīgi ķerstot tavus(jūsu) 2k cirvju offeļus
    Ko tad es - ferma - mūžigs corp lock sēdētājs. Vai drīgstu uzzināt Tavu adresīti S1?

Vajag zināt super druper Monstrus no kā baidīties.

Citādi visi tik kruti , tik kruti - a kad adresīte jāpasaka - slabo!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

ja taa labi patin atpakall s2 notikumus,tas asie(abi) bij vienigie kas bojaaja speeli Olimpijai. VIP un JAKUDZAS ir servera klauni!
    musu laime,ka vinni iegaaja banaa vai tika nobanoti servera viduu!

iesaku S1 vinnus uzmanit-ja llausiet izaugt-speeli sabojaas daudziem

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    1

Pamata ...

pareizi audijānis saka uzmanieties gan!

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rudais_****** Apskatīt aptauju
    psc tev ziepes nevajag? palasot forumu ko tu te piefloodojies,tiešām liekas ka vairāk pa 14 fgadiem tev nav un spēle tā kā būtu jāpamet

piedod nekas personisks
    piespied mani pamest speeli ja vari

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

Skatos, ka krānu staipītāji atkal staipa krānus uz vella paraušanu, tik šoreiz jau klāt paķēruši arī S2, kuram gan šajā tēmā it kā nevajadzētu atrasties

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Pamata

markoni3, nesatraucies - es jau esmu atslābis Bet tev gan patīk garus tekstus rakstīt Dikti jau gan tu ņem visu pie sirds.... Tik ļoti, ka droši vien pats esi starp tiem, kuri pusserverī dzēšas

Novēlu tev vismaz vienu serveri nospēlēt līdz galam.... arī tad, ja tev kāds katos suportus ww laikā

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    piespied mani pamest speeli ja vari
    saki adresi, kata aizripos tevi pabakstīt

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus