24. lapa no 34 PirmāPirmā ... 142223242526 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 231 līdz 240 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Esmu pārsteigts un savā ziņā arī apbēdināts, ka dažai labai aliansei ir konfederācijas ar 2/3 dominējošajām aliansēm...
    Var jau būt, ka kāds te spēlē ar domu - mazāk ienaidnieku, mazāk nepatikšanu, ka tik manu dārgo ciemu neizposta, bet es tomēr esmu par interesantu spēli

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tavamamma Apskatīt aptauju
    Esmu pārsteigts un savā ziņā arī apbēdināts, ka dažai labai aliansei ir konfederācijas ar 2/3 dominējošajām aliansēm...
    Var jau būt, ka kāds te spēlē ar domu - mazāk ienaidnieku, mazāk nepatikšanu, ka tik manu dārgo ciemu neizposta, bet es tomēr esmu par interesantu spēli
    Nu bet vismaz spēlē tagad ir godīgs balanss:
    1.Vilki (ar spārniem) + FFH (ar spārniem)
    2.IRS (ar spārniem) + GLW + Stalker$ + Tobago
    3.Pagaani (ar spārniem) + Bulta
    Jebkurā no šiem trim veidojumiem ''kodols'' = 150-200 speletaji un kontrolē 1-2 sektorus. Tā ka domāju, ka nav pamata teikt, ka kādam te jajūtas apdalītam, un ir visas iespejas aktīvai karadarbībai jebkuram. Ja arī kada alianse saslēgusi līgumus ar visiem iespejamajiem, tad tā ir viņu darīšana. Ja gribi interesantu speli, tad neviens neliedz no tādas alianses izstāties un pievienoties citai, vai spēlēt individuāli un karot ar visiem

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata ourdent ftockings,

Savā ziņā taisnība tev ir.Labi, ka ierakstīji, jo gribēju tev arī vienu jautājumu pavaicāt.
    Kā tu pats domā - Vai šoreiz izdosies sadraudzēties ar visiem un izšmaukt sausām kājām, beigās uzliekot viņiem 'mīksto' + vēl uzpumpēt WW?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Savā ziņā taisnība tev ir.Labi, ka ierakstīji, jo gribēju tev arī vienu jautājumu pavaicāt.
    Kā tu pats domā - Vai šoreiz izdosies sadraudzēties ar visiem un izšmaukt sausām kājām, beigās uzliekot viņiem 'mīksto' + vēl uzpumpēt WW?
    Diez vai gribētos vēl kadu vasaru ziedot, būvējot WW... pie tam ja tas jau vienreiz ir izdevies Es gan nesaprotu: ''kādiem visiem ir uzlikts mīkstais?'', vai var paskaidrot konkrētāk? Ja jau te panesas iepriekšējā S1 diskusija, tad laikam jau man būs jāsaņemas un tomer jāuztaisa atsevišķis topiks - izklāsts par iepriekšēo S1, lai te ''neaiziet beztēma''

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Nu to es spriežu no vēstures Bet nu, lai jau vēsture neatkārtojas, plašākās sarunās nevēlos iedziļināties.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    40

Pamata

pagaidi menesi lidz artiem...
    visiem vinu nepietiks un tad atkal saksies kaski

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata Olimpija

Olimpieši ...... atsaucieties..... Es jūs meklēju.....
    Neko neesmu aizmirsis, man viss pierakstīts.
    Asis

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Asis Apskatīt aptauju
    Olimpieši ...... atsaucieties..... Es j?s mekl?ju.....
    Neko neesmu aizmirsis, man viss pierakst?ts.
    Asis
    kas tev ir pierakstits?

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Asis, cik zeķu pārus jau esi uzadījis pa naktīm?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    kas tev ir pierakstits?
    Pierakstīts man ir viss labais . Pasaki adresīti(kordinātes) kur esi , paskaidrošu sīkāk. ......
    Neesmu aizmirsis , ko Kuršu čatā stāstīji un runāji.....
    Kā Artemīda Tev ar katu viļņiem uzbruka pašā servera sākumā....

Piemirsies?
    Last edited by Asis; 01-17-2011 at 10:43 PM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •