26. lapa no 34 PirmāPirmā ... 162425262728 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 251 līdz 260 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja pinokio Apskatīt aptauju
    makaron,tu smagi kludies. es biju ares sastava un pec izjuksanas vip/orgi
    speles niks atskiras no furuma niku
    p.s kur palika s2 mincite?
    kur palika irsis?
    kur palika emils?
    kur cezars?
    vaitik vinus nenonesa un nebij kaunpilna delite?

un aly brali/def labi skan-2 speletaji ar multiem kuri no pirmajiem uzbrukumiem paslepas bana lidz servera beigam!!!

saubos vai bus guvusi macibu no s2 un izdaris secinajumus s1
    Savus secinājumus mēs izdarijām.Jā mēs zaudējām - mūs stipri sasita un tad nobanoja.Un mums nav kauns to atzīt.Mēs mācījāmies un ieguvām teicamu skolu.Parasti jau mācekļi pāraug savus skolotājus.Paldies mūsu skolotājiem un mums bija vieni no labākajiem,lai ko arī visi tur runātu.

Tāpēc Tagat man nav jāslēpjas aiz svešiem nickname un jālej šmuce citiem uz galvas.
    Es nesaprotu šos vaukšķētājus - rej , rej a iekost nevar.Kurā brīdī no šī procesa viņi gūst baudījumu.
    Paprovē pierādīt ar darbiem , ka esi VECIS - apspēlē mani - nokato - piespied kapitulēt.
    Un Es Tavā priekšā noņemšu cepuri - Jo kāds būs bijis veiklāks ,atjautīgāks un uzņēmīgāks par mani.

P.S
    Kur mani atrast Jūs ziniet(Niks tas pats)
    Last edited by Asis; 01-22-2011 at 12:21 AM.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata

makaron,tu smagi kludies. es biju ares sastava un pec izjuksanas vip/orgi
    speles niks atskiras no furuma niku
    p.s kur palika s2 mincite?
    kur palika irsis?
    kur palika emils?
    kur cezars?
    vaitik vinus nenonesa un nebij kaunpilna delite?

un aly brali/def labi skan-2 speletaji ar multiem kuri no pirmajiem uzbrukumiem paslepas bana lidz servera beigam!!!

saubos vai bus guvusi macibu no s2 un izdaris secinajumus s1
    Pinokio - ja tu biji Aress - tad labāk iebāz mēli vienā vietā un apklusti uz visiem laikiem, jo tas ir vēl lielāks negods, ka tu tur esi bijis, nekā tajaā Offhead ko es domāju.

Dēļ tādiem gļēvuļiem kā tu, Aress arii izjuka, bija tur tādi kā ALEX, kas pēc pirmās OLIMPIJAS feiklistes aizlaidās uz VIP, bija tād Tryoliever, kas izmisis prasija, kāpēc jāsūta feiki Olimpijai un peec brīža nodzēsa kontu, bija tāda pirmā lēdija Kade - kas neizturēja spiegu spiedienu un nodzēsa labu kontu, un bija visa Aresa izcilības kalngals - ZORG, kas kļūdas pēc ar saviem zirgiem uzsita pa savu otru offu, un momentaa nebij vairs lielākā off īpašnieks, pie kam tas viņu tik ļoti apbēdināja, ka viņš aizgāja un nolēja atlikušo armiju pret Artemidu (10x acu īpašnieci) un nodzēsa kontu - paķerot līdzi kapā UNIKĀLO DIĒTU. Vēl varu parakāties atmiņā un nosaukt kādus piecus nikus.

Un tagad nāk pats jaukākais - atšķirībā no PLATOON tevis nosauktajiem kontiem., kam pārgāja pāri ar katām 6-7 lielākie servera offi (OLIMPIJAS) , šitiem visiem manis pieminētajiem ''salašņām'', bija labākajā gadījumā atnākuši feiki - un tie paši tikai divas vai trijas reizes. Un viņi momentā dzēsa savus kontus. Tāpēc nevajag draudziņ, palūrēt vecu serveru statistiku un tad naivi operēt ar faktiem, ko tu pat īsti neatceries, jo esi tikai tāds puskoka lēcējs, kas iedomājas sevi par baigi izcilo spēlētāju, kaut patiesībā esi nožēlojams iesācējs, kas pat forumā neko jēdzīgu uzrakstīt neprot.

Un par Asajiem, blokiem un multiem - nemurgo ja nezini, ej iedzer mierīgi tasi tējas un atminies kā tādi gļēvuļi kāds esi tu un tev līdzīgie - izjauca Aress aliansi.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

pinokio,ja turpināsi daudz muldēt-nosaukšu tavu speles niku S1.
    Un S2 Tu biji žurka kas spiegoa manā laba no servera vidus kadus 3 mēnešus. pats pieteicies!!!
    kad atteicos uzņemt tevi ally,tad kā mazs bebis uzmeti lupu un sarakstiji profilā muļķības par mani un turpinaji ares chatā kūdīt visus uzbrukt man.

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Vai tik tas nav vecais labais Pinokio no serv2 ??? Toreiz Mincite29 vinju nonesa tā, ka šis beigās nodzēsa kontu. Atceros, ka reiz šis bij sadomājis ar vienu resno Mincitei atnjem ciemu pa nakti. Mēs rēcām vēderus turēdami.

Un vēl atceros ka PLATOON nebija nevienas KF, kā tikai ar aliansi BRĀĻI, bet beigās kad vinji pieslēdzās Aresiem - tad protams ka saslēdza līgumus ar ARess/ Yakuza/ Orgi/ VIP klaniem un smiltis arī nesa uz WW tieši viņiem. Tā ka piedod Pinokio - esi atkal ietriecies ar purnu dubļōs. Spēlēt nemāki, rakstīt nemāki, jāsaka kā teica viens no lielajiem rakstniekiem '' Viņš nemāk un vinjam labāk pat nemēģināt.''
    nu te pa jūtām čalim/dāmai iedevāt

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    40

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rakella Apskatīt aptauju
    pinokio,ja turpināsi daudz muldēt-nosaukšu tavu speles niku S1.
    Un S2 Tu biji žurka kas spiegoa manā laba no servera vidus kadus 3 mēnešus. pats pieteicies!!!
    kad atteicos uzņemt tevi ally,tad kā mazs bebis uzmeti lupu un sarakstiji profilā muļķības par mani un turpinaji ares chatā kūdīt visus uzbrukt man.
    skatos,ka kads beidzot no korkka nokaapis!!!

speles niks S1-JODO

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

skatos,ka kads beidzot no korkka nokaapis!!!

speles niks S1-JODO

Nosauc īsto niku nevis kāda cita spēlētāja "varonis"

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

hahaha cik interesanti palasīt
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    40

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    Nosauc īsto niku nevis kāda cita spēlētāja "varonis"
    vispaar JODO ir pedejais kura niku es izmantotu!
    jau kuro LV serveri padara sevi par klaunu un izsmieklu kopa ar visiem INQ

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

vispaar JODO ir pedejais kura niku es izmantotu!
    jau kuro LV serveri padara sevi par klaunu un izsmieklu kopa ar visiem INQ
    Tad saņem drosmi un padalies ar pirmo niku, kuru izmanto, nevis varonīgi slēpies aiz tēvoča Karlo izdrāzta koka vīriņa nosaukuma...

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Elfs jums pateiks iisto travian in-game niku, man staastija, ka shis daudz saprotot no IP, haha

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •