3. lapa no 34 PirmāPirmā 1234513 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

ehh budzis vecais aksts man ar tevis pietruks :*

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Darkside Apskatīt aptauju
    ehh budzis vecais aksts man ar tevis pietruks :*
    Nu nevajag jau savus titulus man tik braši atdāvināt
    Man vispār brīnums, kā atrodas vēl cilvēki, kas ir gatavi ar Tevi vienā ally spēlēt, un pat ļaut, ka Tu izrīko Esmu pārsteigts, ka ir cilvēki ar tik zemu pašcieņu
    Gatavā anekdote .
    Un jā, manām katām ar tevis pietrūkst S3, bet tu jau paguvi nomukt cerams S1 aizkavēsies ilgāk. Bet cik zinu, tev ir tikai 1 līdz galam izspēlēts serveris, parasti jau cilvēki saprot, ar ko sapinušies......

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

redzesim redzesim es sho to ar jaunu esmu iemacijis dikaa jau nesedeeju

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Kardinals Apskatīt aptauju
    Labi, ka no 1. novembra travianu varēs spēlēt tikai no 18. gadu vecuma, tad vismaz daži labi bērnudārza audzēkņi, kas te forumā nu nikni staipa un mēra krāniņus, pabeigs savas traviana gaitas
    Lai tak staipa, kas staipāms Tā jau šis forums ir galīgi pamiris "Staipītaji" vismaz kaut cik uztur forumu dzīvu ...un diez kā tiks noteikts, vai personai ir tie 18. gadiņi?

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

domaaju vienkarsi formaali nevares ielikt vecumu zemaak pa 18 gadiem... praktiska kontrole nekaada....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Red face

Kas te jauns notiek? Ko apspriežam?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    Kas te jauns notiek? Ko apspriežam?
    Labi, kas vismaz kaut kas te beidzot notiek Prognozējam, kurš uzvarēs serveri.... vismaz pēc pusgada būs interesanti apskatīties, vai prognozes piepildās

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

nu es teiktu ka favuriiti buus IRS ai FF grupa abiem ira izskatas visliekaa savaktaa pieredze... vell vareetu tobago meginaat... iespejas ira daudzas.... bet ka IRS speletajs es teiksu ka uzvares IRS(patriots esmu ^_^)

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

nu es teiktu ka favuriiti buus IRS ai FF grupa abiem ira izskatas visliekaa savaktaa pieredze... vell vareetu tobago meginaat... iespejas ira daudzas.... bet ka IRS speletajs es teiksu ka uzvares IRS(patriots esmu ^_^)

Piekriitu Tev

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    19

Pamata

Vai FF grupa ir tie paši FFH? man nez kapec liekas, ka nē. Kas ir IRS? Kādi panākumi iepriekš? Daži niki zināmi, bet vispār tumša bilde... Domāju, ka potenciāls ir arī Stlker$, kas kopā ar dažiem Vaduguņiem ir iepriekšējā s1 uzvaretaji. Uz TOBAGO gan likmes neliktu - optimalaja variantā palīdzēs nākamajiem uzvarētājiem. Ļoti stipri solās būt arī Aqa un Vilki. Ja netiks noslegtas n-tās koalīcijas, tad servers prognozējams interesants

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •