31. lapa no 34 PirmāPirmā ... 212930313233 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 301 līdz 310 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

cyka, man radās jautājums: kas Jums dod tiesības izstāties no SC, izveidot laumiņas un uzreiz automātiski sākt sist un fermot diplomātijas biedrus, kā, piemēram, StalkIRS akadēmijas spēlētājus? Kretīnu banda. Tad ko Jūs vel īdat, ka Beast uzsita pa SC WW, pie vienas vietas visus "mutiskos" līgumus. Katrā pasaulē visi ir slikti. Vecais, pietiks dzīvot pagātnē, tā ir tikai pārlūkprogrammas spēle, bet, diemžēl, izskatās, ka daļai tā ir dzīve.

P.S. Veljoprojām uzskatu, ka Ekspansijas posts ir vistuvākais man un pareizākais. Anyway, nevajag te brīnīties, ka ir uzmešanas serverī - LV serveriem tas ir obligāts pasākums beigu posmā.
    Last edited by Darkside; 08-17-2011 at 09:03 PM. Iemesls: aizvainojums

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    cyka, man radās jautājums: kas Jums dod tiesības izstāties no SC, izveidot laumiņas un uzreiz automātiski sākt sist un fermot diplomātijas biedrus, kā, piemēram, StalkIRS akadēmijas spēlētājus? Kretīnu banda. Tad ko Jūs vel īdat, ka Beast uzsita pa SC WW,
    1kārt apskaties laiku kad izstājos un kad sāku iet kaut kur
    2kārt man pie kājas kurš pa kuru ww sit
    3kārt lauminas nav īdējušas, malaci

p.s. un tiesības piešķir automātiski ''pamest aliansi ''

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja cyka Apskatīt aptauju
    1kārt apskaties laiku kad izstājos un kad sāku iet kaut kur
    2kārt man pie kājas kurš pa kuru ww sit
    3kārt lauminas nav īdējušas, malaci

p.s. un tiesības piešķir automātiski ''pamest aliansi ''

1. Kas es kaut kāds sensejs esmu, kurš redz visu, ko esi darījis? Es konkstatēju faktu, kad to redzu un viss.
    2. Lai tā būtu, bet tāpat skaidrs, kuru WW tu gribētu redzēt uz 100lvl.
    3. Protams, ka nav. Nav jau jādara tas skaļi - tava fermošana jau visu izsaka.

Slinkums jau mest kaut kādu deffu pretī par tiem nieka resiem, ko tur sagrābies.
    Last edited by Darkside; 08-18-2011 at 01:56 PM. Iemesls: aizvainojums

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

pateiksi priekšā kuru ww, sensej?
    Last edited by cyka; 08-18-2011 at 02:26 PM.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Paņemsim cyka's ideoloģiju. Tā kā Stalker$ esot uzmetēji (ķipa burbuls, hah), noteikti negribētos redzēt, ka tie tik viegli uzbliež augšā WW uz 100lvl, ņemot vel vērā nesaskaņas starp Jureku un IRS galu, kas beidzās ar to, ka Jureks sapsihojās un nosita akurāti 2lvl IRSiem, kas ļauj vel ātrāk Stalkeristiem izrauties līdz uzvarai. Ja jau Beast aizgāja pie visu varenajiem, kuru sastāvā arī biji tu, loģiski būtu, ka jūs vēlētos pabojāt WW celtniecību arī Stalkeriem. Nebrīnītos, ja kāds Pagāna kulaks pēkšņi uzrastos un nosēstos pie aida, kurš visticamāk būtu jūsu mults, bet tādās galējībās tomēr nesliecos tiekties. Negribu pat iedomāties, cik multi ir SC brigādei. cyka, varbūt jūs tagad esat neatkarīgi pie laumiņām, kur pat ir bijušais stalkerists wes? Varbūt jums neinteresē vairs ww, bet viss spēles process kopumā un nevēlaties, lai martinass uzceļ WW? Ar kādu mērķi tika veidotas laumiņas? Šeit neviens nav muļķis, cyka.

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

nja,no tevis neko nenoslēpt,visu zini DD

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Vienkarsi beidziet to murgu

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Pēdējās dienās nekas interesants nav noticis, jā uzsita pa aida ww, beidzot, bet pārējais kā parasti.Uzvaru novēlu Ampelmanim ar visu aliansi, viņi ir malači, cīnijās visu serveri un, kā jau te parādījās vārds, 'neziepēja' visiem pēc kārtas kā to darīja dažas labas alianses

Lai izdodas, Simi, jūs to esat pelnījuši!

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    7

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tavamamma Apskatīt aptauju
    Pēdējās dienās nekas interesants nav noticis, jā uzsita pa aida ww, beidzot, bet pārējais kā parasti.Uzvaru novēlu Ampelmanim ar visu aliansi, viņi ir malači, cīnijās visu serveri un, kā jau te parādījās vārds, 'neziepēja' visiem pēc kārtas kā to darīja dažas labas alianses

Lai izdodas, Simi, jūs to esat pelnījuši!
    Ampelis visu serveri ar vilkiem un cerberiem runaajaas un lielajai draudziibai pamatus leeja..

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja burbulinade Apskatīt aptauju
    Ampelis visu serveri ar vilkiem un cerberiem runaajaas un lielajai draudziibai pamatus leeja..
    Var jau būt.Es pateicu kā tas izskatās no mana skatu punkta, jo pats visu noskatos no malas, nelienu visām pudelēm par korķi

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •