33. lapa no 34 PirmāPirmā ... 2331323334 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 321 līdz 330 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata ...

Da nu. Ko es šuju. Man vispār pofig. Nezinu ko tev Burbuls tur sastāstijis - bija gan teicis ka 3x mūžā esot ar tevi vien runājis. Tā, ka nu ir bijusi ceturtā reize, ar ko jūs abus arī apsveicu. Tak nav svarīgi tas viss, serveris jau beidzas, Laumas reāli aptaisija pakaļkājas, te nu arī Ampelmaņa WW defs noderēja. Pie reizes Ampelmanis pierādija ka bijušie sim city biedri (cukas un satansi un iljuškas) nav nekaadi Simu slepenie kulaki, kas iet sist IRS brīnumu, lai Simiem atkal pirmais pleķis būtu. Ja kāds Burbulis to nesaprot - tad lai murgo tālāk par natāriem caursitamu defu, pie reizes pačekosim kādu mega defu viņš savāks uz t4 servera.

A par pārējo Rakella - uzmetējs ir un paliek uzmetējs, vai nu te vai reālajā dzīvē, stukačs ir un paliek stukačs, tādi cilvēki pirms 50 gadiem nodeva mūsu tēvus un vecostēvus čekistiem, a tagad vinju atvases stučī adminiem un Multi Hunteriem par saviem alianses biedriem. Ceru, ka tu saproti, ko es konkrēti domāju. Ja nu nesaproti, ko es tur varu līdzēt.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    pie reizes pačekosim kādu mega defu viņš savāks uz t4 servera.
    .
    vaitad vēl kads ceps ww uz T4 izņemot RE?

Pievienošanās datums
    May 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    10

Talking Vairāk smaida :)

Nu, jā draugi! Mana traviana pieredze ir salīdzinoši neliela (aptuveni pusotra servera), bet tādas savstarpējas razborkas redzu pirmo reizi! Un pēc visa spriežot IRS uzvara vairāk šoreiz būs Pirra uzvara, jo vesels bars ļaužu te vairs patiešām nekad draudzīgi kopā nespēlēs! Līdzīgi kā politikā - pie totālas uzvaras vēlēšanās - paši var sevi tā iekšēji sagrauzt, ka no uzvaras paliek pāri tik vien kā sēra piegarša !

Katrā ziņā sveiciens Irsiem no līdz servera beigām izdzīvojuša Cerbera ! Gan jau vēl kādā serverī redzēsimies, ja jūs tur viens otram kaklu pēc šitā servera reālajā dzīvē nepārgrauzīsiet ! Un paldies par mācībstundām, jo šis man bija pirmais serveris no sākuma līdz galam !

Travians taču nav visa dzīvē! Jāiet arī vasaras saulīte pabaudīt, lai nesaķeru te no kāda dusmiga Irsa vai Stalkera kādu dusmu kaiti !

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    6

Pamata

Atļaušos nepiekrist augstāk teiktajam. IRS uzvara būs visas konfederācijas tās sākontējā izpratnē uzvara. Tas, ka SIMI un Stalkeri savā starpā sakašķējās, nemazinās to, ka uzvara ir visu kopīga. Problēma bija tikai viena - pretinieku neesamība WW posmā. Vilku WW tika katots nost ar maziem terora offiem, tur nemaz kulakiem nebija jāiet. Tieši tas laikam arī bija par iemeslu, kāpēc notika dažādas aizkulišu spēles servera beigu posmā, jo pie reāliem pretiniekiem WW posmā nevienam pat prātā nenāktu viedot kaut kādas aizkulišu spēles. Beigsies serveris un gan katras alianses vadītājs ieliks savus komentārus par savu vīzīju uz šo serveri un tad arī būs redzams, kas patiesībā notika. Pagaidām es palieku pie tā, ka iespējamā memmes WW uzvara ir IRS, simcity, stalkeru un minēto alianšu spārnu uzvara.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    10

Pamata

Tā varbūt būs tiešām IRS/Tobāgo uzvara, bet nekādā gadījumā ne Stalkeru, kur, vismaz daļa bija pārliecināta, par sava WW uzvaru ! Daļa Simeru, lai arī ar rūgtuma piegaršu, priecāsies kopā ar IRSiem, jo nedod Dievs, ja Stalkeri būtu savu WW iespējuši uzcelt ! Stalkeri sakasījās ar Simeriem. Tobāgo sakasījās ar Baltiem. IRSi savukārt kaut ko arī nesadalīja ar atsevišķiem konfas spēlētājiem, kas atškēlās gan no Simeriem, gan Stalkeriem un veidoja savas alianses. Protams, par konfliktu cēloņiem un to saturu man grūti spriest, jo infa nonāca tikai pastarpināti!

Tas, ka mēs (Cerberi un Vilki) te maz ko iespējām, tas tiesa. Vecie Pagāni, kuriem tiešām bija iepriekšējo serveru pieredze, serveri pakāpeniski pameta. Tas pats notika arī ar daļu no vilkiem! Vecie Pagāni vai nu vispār pameta Travianu, vai arī tusē pa citiem Travas serveriem (kopā ar daļu no AQA, Stalkeriem, Irsiem, kā arī vecajiem Olimpiešiem, Aresiešiem utt.).

Un lai darbotos ar WW celšanu nopietni tomēr vajag lielu Online laiku, kas šitik foršā vasarā nebija iespējams (jo īstā dzīve tomēr ir tur ārā - nevis pie ekrāna)! Tā ka beigu posmā vispār Irsiem + Stalkeriem (mazāk Simeriem, jo tie arī bija devušies baudīt vasaru vai arī citus serverus) pretojās rupji rēķinot ~ 5 vilki un 10 cerberi - un arī tikai pamīšus viens otru uzraugot!

Vienīgais, ko gan varu teikt - palikušie vilki un cerberi ir tiešām ļoti labi sadraudzējušies un tur vispār nevarētu pat iedomāties kaut ko līdzīgu tam, kas notika otras Konfas ietvaros! Jāsaka laikam pretiniekiem pat paldies, ka saveda kopā Cerberus (ex-pagānus) un vilkus, jo sākumā jau mēs cītīgi savā starpā karojām un to arī droši vien būtu turpinājuši darīt, ja ne pārējo spēcīgo alianšu apvienošanās vienā konfederācijā. Būtībā izveidojās pusservera konfederācija, ar to piespiežot arī vilkus un cerberus sakostiem zobiem sākt pamiera sarunas, kas ļoti ilgi vēl nevedās! Būtībā reāla konfekte starp vilkiem un cerberiem izveidojās tad, kad Pagānus pameta to vadība un tad jaunizceptajiem Cerberiem nekas cits neatlika, kā sadarboties ar vilkiem, kuriem bija vēl kādas vadības struktūras.Par to liels paldies pretiniekiem, jo atlikušie esam patiešām labi sadraudzējušies !

Sanāca tā visai pagari, bet nu aptuveni tā es skatos uz līdz šim notikušo! Zaudējām karu, bet iemantojām jaunus draugus !

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Janibas, man prieks, ka Tu šeit tā pieklājīgi izsaki savas domas, bet reizēm tomēr būtu foršāk neizdarīt savus pārgudros secinājumus. Ekspansija pateicu visu uz visiem 100% jau savā pirmajā postā dažas lpp atpakaļ. Kur Tev Stalker$ nav pelnījuši uzvaru, tāpat, kā IRS/SC? Kur? Tie nebija Stalkeri, kas no sākuma palīdzēja martinasam (Ampelim) sisties uz augšu? Ampelis taču ir SC galva, ne tā? Tas nebija martinass, kurš pamazām sāka pārvilināt spēlētājus pie sevis? Bez Stalkeru un pāris citu biedru palīdzības servera sākuma posmā viņš šajā serverī nebūtu neko tādu panācis. Par multiem es šeit vispār nerunāju, apnicis jau. Tas, kas šobrīd norisinās uz LV1 taču nav nekas jauns. Nešķiet dīvaini, ka Asis konts lielu daļu servera bija bloķēts, bet te atkal ir atbloķēts, pietam arī pie martinasa sastāvā? Protams, ka ir pietiekoši daudz neskaidrību arī man pašam personīgi, bet nevēlos pats kaut ko savā galvā izdomāt un pasniegt to, kā konkrētu faktu.. kaut vai to, kādēļ atkal izveidojās laumiņas. cyka taču te ar kontu arī kko kašķējās, kaut gan vienā pusē spēlēja. Man, piemēram, tā bija pārliecība, ka laumas tika veidotas tieši ar iemeslu iet sist kādu, kas traucēja SC uzvarai. Tomēr ir arī daži aspekti, kas noteikti būtu arī piepildījušies, ja Ampelis pats nebūtu ar biedriem nojaucis savu WW (ar kaut kādu hrenovu iemeslu, protams, kuru tur iepļūtīja profilā) - viņa WW būtu nonests 100%. Nezinu neko par IRSiem, bet zinu, ka Stalkeros bija pietiekoši lielas armijas, lai paildzinātu spēli gan sev, gan citiem. Runājot par to, ka labu laiku varēja sisties ar BULTām - fufelis. Nebūtu matrix (un ne tikai matrix) iefiltrējies ar saviem multiem, ne s*da viņi nespētu tik viegli sisties ar Stalkeriem/IRSiem. Starp citu, tas teksts par to, ka lielāko alianšu kāds no vadības tagad te dos lielos memuārus par serveri - ĻOTI apšaubu. Saku to, jo pēc pagājušā servera Vaduguns/Stalker$ un KF biedru uzvaras, martinass arī solīja lielos stāstus no sava redzes punkta - protams, ka nekas netika tā arī saņemts lielākajai publikai forumā. Ja atklāti jārunā par TOBAGO, tad arī ir skaidrs, ka tur ir vieni vienīgi dupsī līdēji, kas visu serveri kko blandījās šur, tur, beigās ieziepējās pie tā, kuram lielākas izredzes uzcelt WW. No sākuma tie bija SC ar lvl pārsvaru, bet pēc Beast apciemojuma, uztaisīja spārnu ar IRSiem. Galu galā - dārgie, SC, ja jau Jūs tagad atbalstat IRS biedrus līdz 100lvl, tad ziniet, ka mēs to arī daram, - tātad tā ir VISU mūsu uzvara. Pietiks man te pļūtīt. Miers mājā.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    10

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja gotmilk Apskatīt aptauju
    Runājot par to, ka labu laiku varēja sisties ar BULTām - fufelis. Nebūtu matrix (un ne tikai matrix) iefiltrējies ar saviem multiem, ne s*da viņi nespētu tik viegli sisties ar Stalkeriem/IRSiem.
    Tu pats te runā par "pārgudriem secinājumiem" - tad attiecībā uz Bultām tu šeit maldies vai "vēlies, lai šie vārdi būtu taisnība". Bet reāli viss lielais Bultu nopelns par 80% bija divu vecPagānu entuziastu - Agra un Ivara nopelns! viņi abi ielika reāli lielu darbu offu ķeršanā + uzbrukumos (bišku no viņu zināšanām mums izdevās mantot un sadarbībā ar kolēģiem dažus nolējienus tomēr izdevās noorganizēt arī pēc viņu aiziešanas - paši džeki reāli pārdega). un nebija tur nekādas mistiskas sadarbības ar Mh (ko te daži mēģināja pārmest), vai arī spiegu multikonti. reāli bija tikai viens spiegu konts Stalkeros , tas gan tiesa . Bet veči - jums pagānos/cerberos bija neskaitāmi konti (un vēl joprojām ir)! Daļa rūdīto Pagānu tiešām sāka ar vairākiem kontiem, atšķirībā no lielākās daļas cerberu, kur tiešām dominēja zaļi gurķi vai tikko traviana pulvera dūmus apostījuši iesācēji, kā es! un ļoti liela daļa cerberos vispār spēlēja bez Zelta - pat vadības spēlētāju vidū !

P.S. Ja kas, tad Cerberi/vilki arī sūtīja papildus gan uz aida, gan memmes WW - tā, ka tad jau arī sevi varam pieskaitīt par uzvarētājiem (tas tāds nesmalkjūtīgs joks)! Bet nu vajag infu te arī no citas puses, citādi te forumā tikai vienas konfas infa un viedoklis parādījās (tādi amatieri un zaļie gurķi kā es, laikam te pārāk daudz netusē, bet tāds bija Cerberu vairākums un tāpēc ir brīnums, ka vispār tik ilgi noturējāmies)! Man pašam arī apmēram spēles vidū pieleca, ka šeit tomēr ir nenopietni spēlēt tikai ar vienu kontu (un tas noderēs tālākiem mēģinājumiem)!

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Piekrītu Janibas, šis serveris man, kā 'zaļajam gurķim', deva daudz pieredzi, pirmo reizi spēlēju ļoti nopietni un ar konkrētu mērķi, teikšu, ka izdevās.Tomēr uz pavasara pusi serveris jau kļuva garlaicīgs, ceru, ka drīz beigsies, jo man tiešām tur vairs nav ko darīt, savu mērķi izpildīju

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Vislabaakais ir pieraadiit savu lielo atbalstu IRs no SC puses briidii kad pasheim ir skaidrs ka Stalkeri veel uzklapees ja turpinaas buuveet un defa buus par iisu... tad nu savu WW nonesam un metamies pakalj IRS WW un sakam redz kaadi mees goda dzheki paliidzeejaam ar defu IRs taatad esam ar shiem uzvareetaajiem...

Reaali juus vnk noluuzerojaat pa smago,un labaka nebuutu aiztikushi WW un vinkaarshi padefojushi IRS un uzsitushi pa stalkeriem, nevis tagad ar baiso varonj teelu no Fiasko sliipeetu nez kaadu dimantu

Retorisks jautajaums - tad nakakova H... vispaar liidaat prom no IRS jau saakumaa...

Pateikshu uzreiz - gribeejaas buut baigiem hero un buuveet pasheim savu WW un protams pirms tav veel izkasiities ar saveejiem IRS, jo taapat vien jau neatskjeelaas...

SC visaar nav nekaada nopelna pei memme WW, stalkers to ir nopelniijis kaut vai tikai taapeec ka panjeema uguni uz sevi un smuki aizvilka uz sevi aamurus, kas iespeejams arii bija gudrs gaajiens no IRS puses draudzeeties ar Stalkeriem...

p.s. un ja sims domaa ka piemes 400k defu klaat uz jau taa esoshajeim 2,4m pie meeme un tas bij baigais ieguvums tad pasaku uzreiz atskjiriiba ir par 1 WW liimeni ko nonesa...

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata ...

Kaut kā jau visiem atkal ir aizmirsies ka Ampelmanja WW bij labu gabalu visiem priekšā, un ka no esošās KF (godam to ievērojot) nekādi sitieni nebij paredzami. Respektīvi - Sim City jau bija šo serveri uzvarējuši. Neviens pretinieku offs tur nekaadu līmeni nenogāztu. Un ja kāds mūdzis bez goda jūtām izvilka Beast kontu - un nogāza Simu WW, tad ko mēs te vēl rakstam? Ja var ticēt Janibas, tad vismazāk jau nu tur kāds Pagāns pirkstiņu pielika, Stalkeru plāns jau tas vien bija.
    Un kāpēc jāapliek Ampelmanis? 2/3 no šiteniem gudriniekiem līda pie viņa uz vēdera gan infu gan atbalstu prasīt servera sākumā. A tagad kaut ko muld par smērēšanos un pārbēgšanu. No labām aliansēm neviens nekur nebēg, ja aizbēg tad domājat paši kāpēc.

Nosaukt Tobago par līdējiem - tur ar daudz prāta nevajag. Tik pie reizes nevajag aizmirst mazulīšus BALTUS, kas vispār pa slepeno defoja savas simpātijas (RAA) no ienaidnieku nometnes pret saviem draugiem no KF un vēl tēloja kaut kādus taisnības cīnītājus. Kad spēles sākumā palaidām RIKUkakucim pāris feikus - šis uzreiz draudēja ar Salvadoru, ņuņņa, ne armijnieks.

Piekrītu Janibas, vinja skatijums ir daudz, daudz prātīgāks.
    Visinteresantākais man liekas tas, ka sākumā Stalkeri bij kopā ar Vilkiem, tad it kā pašķīrās un palika ar IRS, bet pa visu servera laiku ne reizes arī pa Vilkiem nesita. Pēc dažu analītiķu domām, Stalkeriem jau visa servera garumā bij padomā reāls uzmetiens, un aiziešama no Vilku konfas ir bijsi tikai acu apmāns, tāpēc jau BALTU karaviiri visā servera garumā palīdzēja Vilku Cerberiem.

Un ja to skatām tādā kontekstā, tad viss nostājas savās vietās - Beast uzsit pa Simu WW, kaut kaadi neatkariigie Stalkeru vecbiedri, kā Iljuska gāž pa IRS WW, tad vēl Laumas, kas arii dodas uz IRS WW, vai tiešām neviens te neredz jau sākumā izplānotu shēmu?

Un tikai Ampelmaņa nevēlēšanās samierinaaties ar Beast (Burbulinades un visu Stalkeru) nodevību, izjauca visu šo skaisto kombeni. Tipa no malas nogāzt pretinieku WW un pašiem iziet tīriem un smukiem no šīs spēles.

Nesanāca, IRS WW bija pa stipru, un visa tā defa sūtīšana beigās, kad savs WW jau bij uz nullēm nokatots, no Salvadora puses bija tikai tāds notēlots atvadu žests.

šā vai tā serveris ir beidzies, vecie INQ ir uzvarējuši, un tā viņiem arī vajag, viņi vismaz nebija uzmetēji, viņu vecbieddri pa savu KF WW offus nesūtija.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •