34. lapa no 34 PirmāPirmā ... 24323334
Rādīt rezultātus 331 līdz 340 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Kaut kā jau visiem atkal ir aizmirsies ka Ampelmanja WW bij labu gabalu visiem priekšā, un ka no esošās KF nekādi sitieni nebij paredzami. Respektīvi - Sim City jau bija šo serveri uzvarējuši. Neviens pretinieku offs tur nekaadu līmeni nenogāztu.

tad vēl Laumas, kas arii dodas uz IRS WW, vai tiešām neviens te neredz jau sākumā izplānotu shēmu? .

tas ka bija labu gabalu priekšā neko nenozīmē,ja visiem mājās ir armijas vēl. nebūtu beast uzsitis (vai arī kāds negantnieks cits) domāju ka kāds būtu uzsitis,tikai viņš paspēja ātrāk.

un tas ka lauminjas uzsita pa irs ww ir tikai tāpēc ka neviena cita ww jau nebija pa ko sist, Faz arī visu pareizi pateica, ka SC (saskaņas centrs) iežmiedza asti starp kājām,jo juta ka būs pakaļā,ja aliansē visi 'oferi'

Lauminjas izdomāja par ko jāsit ir precīzi tieši tad kad atnāca mm ka saskaņas centrs piesmējis savu pelmeni un visi apvienojās vienā ww.

''Uz doto brīdi memmes WW atrodas principā visu konfederāciju pārstāvošo alianšu defs, taču dažiem spēlētājiem sagribējās nedaudz paildzināt serveri. Par laimi mums, baumas par viņu kaujas spējas bija krietni pārspīlētas un vienīgais, ko viņi ar 4 offiem spēja, bija pazemināt WW par 9 līmeņiem, respektīvi, aizkavēt konfederācijas uzvaru par 4 dienām.''

kuram čuras bijušas galvā rakstot šo mm, hvz, bet tas ja domā ka 3 spēlētāji var iznest visu servera defu (nu domaju ka uz 80%) liekās smieklīgi vēl jo vairāk, mēs neiespringām,- sitot cik nonesīs un kā būs ka ofi piezemējās ar tādām spraugām ka varēja sanaglot žogu atpakaļ,un arī arhitektam gājām pakaļ atklāti,lai redzat ka ir īstais naps. Respektīvi laidām ofus tad kad katram sanāca,neko iepriekš nesaskaņojot.
    lai vai kā,apsveicu IRS ar uzvaru
    Last edited by cyka; 08-26-2011 at 08:14 AM.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Skatos neviens serveris bez strīda te nevar beigties
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Mīļie Travian spēlētāji,

Visām labajām lietam kādreiz ir jābeidzas, tāpat kā gadiem. Dienas pārvērtās par naktīm, nedēļas par mēnešiem, taču (bandit) strādniekus nekas neatturēja no lielā brīnuma uzcelšanas. Viņi zināja, ka sacenšas ar pašiem labākajiem no šīs pasaules. Viņu pūles atmaksājās 07:57, kad nevienam nezināms strādnieks ielika pēdējo ķieģeli visas pasaules vēsturē varenākajā celtnē, kopš Natāru krišanas.

Kopā ar "StalkIRS", "memme" bija pirmais(ā), kurš(a) spēja pabeigt Natāru visslavenāko celtni - pasaules brīnumu.
    Daudzi upurējās šās varenās celtnes vārdā, memmebija cilvēks, kurš visvairāk aizstāvēja savus draugus un palīdzēja tiem nedienās. Mēs nespējam arī nepieminēt aids un Ampelmanis, kuri arī bija godprātīgi un pretojās pretiniekiem.

Visslavenākais karapulka vadonis, kurš izcīnīja visvairāk kaujas irPredakons, taču no viņa tālu arī neatpalika Iljushka un Ampelmanis.

Respect piederēja vislielākā impērija šai pasaulē, ar kuru viņs vareja lepoties. Ampelmanis un Akmens arī tālu neatpalika.

Un šajā pasaulē atkal iestājas miers un klusums, bet uz cik ilgu laiku...

Travian LV komanda

Kā arī liels paldies vilkiem pa sagādāto ciemu beigās ... Nemaz necerēju ka tas tiks man ... Bet prieks pa uzvaru ir liels... Šis bija savā ziņā interesants serveris un arī dzan pedejais man ... Var tauta priecaties elfs vairs nespelēs travu ...

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    6

Pamata IRS redzējums par serveri

https://sites.google.com/site/wwuzvara/home

Interesentiem: http://s1.travian.lv/dorf1.php Lietotājvārds: memme pass: wwserveris01
    Last edited by ekspansija; 08-28-2011 at 10:13 AM.

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata

Apsveicu IRSeņus ar varbūt ne tik skaisto un neparedzamo, bet tomēr uzvaru.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Tik garu un plašu aprakstu, kā alianses vadītājs, es nevēlos rakstīt un tam nav jēgas, jo viņš visu jau uzrakstīja, kā tas izskatījās no IRS un IRS vadības puses.
    Tomēr vēlos uzrakstīt dažas lietas.
    Pirmkārt to, ka mums bija ļoti saliedēts un draudzīgs kolektīvs, kurā tiešām bija prieks spēlēt. Šī bija labākā komanda, kādā esmu spēlējis. Tāpēc vēlos pateikties visiem komandas biedriem par labajām emocijām.
    Vēl man ir prieks, ka beidzot INQ kodols ir piedalījies pasaules brīnuma uzcelšanā!
    Un pēdējais - vēlos pateikties arī visiem pretiniekiem par izrādīto pretestību un cīņas sparu, kā arī neatlaidību ceļot sagrauto ww. Visu cieņu!
    Tas arī viss, pats travu visticamāk vairāk nespēlēšu, jau uz šo serveri knapi ļāvos pierunāties un tagad, kad viss ir sasniegts neredzu iemeslu atkal stundām un mēnešiem sēdēt pie datora un skatīties uz cipariņiem )
    Apsveicu komandas biedrus un sabiedrotos ar uzvaru un servera noslēgumu!
    Veiksmi visiem!

Ar cieņu, Aigars(parcopi.lv, Jonas)

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Dzīvesvieta
    travian serveri
    Ieraksti
    213

Pamata

Daziem pa prieku un citiem atkal lai vienkarsi paradītu ka esmu tas kas esmu pastaipisu chibriku ... Mani nidusi zakajusi utt bet nu ne reizi nav nakusi un katojusi kaut gan es to gaidiju jau sakumā ... Lab bet ja godīgi apldies irs kolektivam ka deva man so godu spelēt vinu sastavā. IRS lai ka nelabveli teiktu nedariju neko aizliektu un negodīgu un šī ir uzvara kur ieguldits darbs un gods atskirībā un citām lv uzvarām kam ir saubu ēnas... Liels paldies jasaka cerberiem kas izadijas siksti pretinieki . Nesaubos ka nakoso serveri jūs uzvarēsiet. Lai gan sakumā pa jums bija neslava sakarā ar chali bet domāju ka beigās esat sevi attīrījuši no tās ēnas...

Man bija prieks būt daļai no IRS... Man bija prieks spelēt zem irs karogu... Lai gan esmu dumpinieks es vienmer biju lojāls savai aliancei

SLAVA IRSAM SLAVA RRR SLAVA TRAVIANAM un SLAVA UZVARAI

IRS visu nistākais spelētājs elfs jeb fallen angel

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata

nevis nīstākais ,bet gan lišķīgākais
    Last edited by Alga; 08-31-2011 at 07:30 PM. Iemesls: spam...es nekur neesmu pazudusi :)

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Ievērojāt, ka cūka tik to vien var pateikt uz RRR pārmetumiem, kā nosaukt elfu par tirliņu, riktīgi rēcīgi. Cūkai laikam tagad ir diezgan slikts noskaņojums

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    6

Pamata Klips par memmes WW

Prezentēju nelielu klipiņu, kas veltīs Konfederācijas uzvarai S1 un sevī ietver arī apmēram 4 minūtes garu video ar pēdējām minūtēm pirms WW uzcelšanās un kādu min pēc tā uzcelšanās.
    http://www.youtube.com/watch?v=u_8nKeiwGRM

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •