1. lapa no 3 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 23

Raksts: Travian 4 informācija

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata Travian 4 informācija

Sveiki.

Tad vēlētos kādu info padot par Travian 4.

1. lieta, ko vēlētos minēt ir, ka vairāk nebūs ieroču kaltuve un bruņu kaltuve, šīs abas celtnes tiks apvienotas vienā, kuru sauks "smēde", vairāk par šo celtni pastāstīšu Jums vēlāk.
    Papildus, pēc daudzu personu sūdzībām tiks nomainīti daži kareivju nosaukumi, tas kuri, uz doto mirkli, lai paliek noslēpums

Uz doto mirkli mēs ļoti tuvu strādājam pie pēc iespējas kvalitatīvāka tulkojuma, kurs ļoti atšķirsies no patreizējās versijas. Es ceru, ka Jūs to izbaudīsies un novērtēsiet, kad šī versija iznāks.

Papildus mazliet pastāstīšu par jauno "fīču" izsoles.

Izsolēs Jūs varēsiet pārdot mantas, kuras Jūs iegūsiet no varoņu piedzīvojumiem, kā arī varēsiet nopirkt tās. Izsoļu valūta būs sudrabs, kuru BŪS iespējams pārvērst arī pat zeltā. Protams pārvēršanā zeltā nebūs viens no lētajiem priekiem.
    Šīs mantas dos Jums kādus noteiktus bonusus, piemēram "Dzīvnieku būris" ļaus Jums ieslodzīt dzīvnieku no oāzēm, kuri kalpos Jums kā aizsardzības vienības, kuras NEPATĒRĒS resursus.

Tas tā informācijai šodien

Ceru uz labam atsauksmēm no Jums, kad Travian 4 būs arī Latvijā.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

PS šis nav oficiāls raksts, tā kā droši uzdodat jautājumus un centīšos uz tiem atbildēt

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    253

Pamata

Tā, kā uzlabojās, tas nozīmē, kad spēle paliek reālāka, tad varbūt izveidosies ūdens?

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    32

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Oskars Apskatīt aptauju
    [..] tad varbūt izveidosies ūdens?
    Principā kartē ūdens ir parādījies, bet realajā game-play tas īsti neiesaistās. Tikai tas, ka tajos lauciņos nevar ciemu uzcelt (tāpat kā mežā, māla rakumos un klintīs).
    Skat. zemāk...

ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    32

Pamata

Vēl daži forši T4 jauninājumi:
    • Vairs nav pulcēšanās vietas ierobežojumi
    • Ģermāņi vairs nevar iztīrīt paslēptuves (izņemot gadījumus kad iet ar varoni)
    • Varonis katram spēlētājam ir gatavs lietošanai jau reģistrēšanās brīdī
    • + visādas pilnīgi nebijušas lietas varoņa sakarā. grūti pat izstāstīt. var iet t.s. "piedzīvojumos", kur var dabūt visādas balvas - resursus, sudrabu, ieročus (dod dažādus bonusus - tādi kā micro artifakti), sagūstīt savvaļas zvērus un likt tiem aizstāvēt tavus ciemus utt. Nedaudz sāk atgādināt RPG spēļu elementus Tās lietiņas ko varonis var atrast ir daudz un dažādas.
    Last edited by koknesis; 12-10-2010 at 03:53 PM.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

vēl arī izsoles kur šīs visas lietiņas tiek tigotas
    vispār diezgan inreresanti
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    253

Pamata

Parasti travian 1 serveris ilgst 4 - 13 mēnešus, bet cik ilgi ilgs Jaunā versija? varu noderēt, kad laikam 6- 15 mēneši , un vai būs jaunas pakalpojumu (piem +25 labība h) iespējas?

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    32

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Oskars Apskatīt aptauju
    Parasti travian 1 serveris ilgst 4 - 13 mēnešus, bet cik ilgi ilgs Jaunā versija? varu noderēt, kad laikam 6- 15 mēneši , un vai būs jaunas pakalpojumu (piem +25 labība h) iespējas?
    Oskar, man rodas iespaids ka tu neko nezini par Travian

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja koknesis Apskatīt aptauju
    viņš nespēlē , tikai lasa un drukā forumā
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    253

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja koknesis Apskatīt aptauju
    Džekiņ es esmu spēlējis 6 reizes travu - 4 reizes nomušīja, 1 reizi es nelaikā sāku spēlēt un 1 reizi - apnika un Sperm, kā tu zini, ko es daru

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •