2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 18 no 18

Raksts: Alianse {LORD}

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Ironija Apskatīt aptauju
    Cienītais Ardzeiks
    Tu man tādai glupai tāds gudrs pasaki - kāda jēga uzbrukt, ja neko nevari iegūt? Resursu nav, uzbrukums vienmēr ir iebrukums, jēga? Nekāda
    da neviens jau nevar zianat kuraa briidii tev buus resursi vairaak nekaa sleeptuvees salien, mosa tu te sito murgu raksti lai visi domaa ka tev tur nekas nau bet gribi skraat savam kolonistam kuru tapat nositiis...

man ir sava strateegija pie kuras arii pituros. visi nau roboti un strategija katram varbuut ir atskiriga, taveeja ir iespiiteeties un meginat atiistities...

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Sveicinati.
    Es te palasīju , ko te visi gudri raksta. Ceru mans murgs ne ar ko neatšķirsies no ieprieķšrakstītā
    Kā Jūs jau zinat šhī spēle ir stratēģiska un karam pielidzināta. Ja cilvēks grib lai vinju liek miera un ļauj attīstīties vinjam . Tad ir viena tikai iespēja taisīt apkārtnē teroru. Lai apkartni pārvaldītu tikai viņš un vienīģi viņš. Un tas ir saniedzams tikai ar uzbrukumiem. Šī spēle jau pašā sākuma nosaka kas tu būsi , vai karotajs vai tirgotājs. Un man būtu interesanti zināt cik cilveku ir izvēlējušhies būt par tirgotājiem ??? Ja tādi ir tad visdrīzāk minimums. Tātad mēs jau pašhā sākuma esam noteikushi ka būsim karotāji !!!!! Tad kādas var būt pretenzijas. ( tikko aliance uztasija aptauju vairakums izvelas but karaviri ) Tātad cilveki jau no izvelas vairakums but agresori.
    Speles butiba ari ir agresija. Tapat sagaidot natarus. Vinjiem jaatnjem ciems . velak jaaizstavas no tiem pashiem natariem u.t.t.
    Rakstot par patstavigiem uzbrukumiem. Tad es varu pateikt ka pareizi ari dara. Nevar ļaut varbūtējam pretiniekam attīstīties. Labak es zaudeju patstavigi pa paris kareivjiem neka kadreiz visus
    Runajot par mūsu aliansi. Ja paskatitos alianses biedrus tad varetu redzet ka tur ir ari cilveki zem 200 nasa . Vel neviens cilveks no alianses nav izmests. ( vismaz es tadu nezinu un neviens man nav rakstijis ka butu izmests ) Cilveki pashi ir atstajushi alianci. Mums pat ir gadijumi bijushi kad mes neesam pienemushi specigakus speletajus tikai tapec ka nav vietas aliance.
    Runajot par aliances vaditaju. Alianci nevada 1 cilveks !!!!! Alianci vada vairaki cilveki, jo 1 cilvekam nav iespejams but 24h pie datora, lai izsekotu visam. Varu pateikt pretendentu. Mana bijusha aliance , alianses galva iegulas slimnica uz 2,5 meneshiem. Pa to laiku aliance ne tikai nenogrima bet pat saka celt brinumu un galu gala pat vinneja. Tatad secinajums ir viens. Ne jau alianses galva nosaka aliances likteni , bet pashi aliances biedri.
    Labi pietiks rakstit. Ja ir jautajumi rakstiet

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

2ardzeiks
    man nevajag atskaites no 18.01. man nekas tur taads buutisks nenotika, bija uzbrukumi no napshlja un kurbada. taapeec arii es piefikseeju ka atskaites ir pazudushas gan veestulees, gan ieejot kartee un uzspiezhot uz sava ciema. taapeec man ir aizdomas ka ir veiktas kaut kaadas darbiibas ar serveri.
    taa bija uz s6.ru kad hakeri uzkaara serveri ar spamu. runaaja ka shie bija pazaudeejushi offu uz 200k . rezultaataa serveris tika atgriezsts 3 dienas atpakalj, logjiski ka visi uzbrukumi bija nenotikushi un visas atskaites bija pazudushas. un karaspeeki protams ka dziivi un veseli.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja cezars Apskatīt aptauju
    2ardzeiks
    man nevajag atskaites no 18.01. man nekas tur taads buutisks nenotika, bija uzbrukumi no napshlja un kurbada. taapeec arii es piefikseeju ka atskaites ir pazudushas gan veestulees, gan ieejot kartee un uzspiezhot uz sava ciema. taapeec man ir aizdomas ka ir veiktas kaut kaadas darbiibas ar serveri.
    taa bija uz s6.ru kad hakeri uzkaara serveri ar spamu. runaaja ka shie bija pazaudeejushi offu uz 200k . rezultaataa serveris tika atgriezsts 3 dienas atpakalj, logjiski ka visi uzbrukumi bija nenotikushi un visas atskaites bija pazudushas. un karaspeeki protams ka dziivi un veseli.
    tas nebija krievu serveri ru 6

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

hmm... varbūt tad tikai uz 3.ru, bet man kaut kā liekas ka ta bija 6.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tehEvilSoap Apskatīt aptauju
    NS izvietojums ir visai dīvains, var būt patreiz viņi jauki dominē top 10 statistikas un reido katrs savu sektoru. Un vispār ko nozīmē > "labākā alianse". Tas, ka alianse sastāv no visiem tiem kuri ir top 10 vai top 30? Atceramies, ka spēli neuzvar ar populāciju, bet gan ar kareivju daudzumu un taktikām. Patreiz tāpat nevienai aliansei nav masveidā saražotas katapultas lai spētu kooperēties un slanīt baigos kačakus. Iedod serverim vēl laiku un tad redzēs kura ir spējīgākā alianse, patreiz uz NS lielas cerības nav, jo kā jau minēju - izvietojums rocks! Kad tālākos mērķus sākt dauzīt, ko tad? Pēkšņi no cita reģiona kratīsies ar defu? Nuu, neies tā krastā. Kā arī ļoti grūti sadarboties ja visi ir ļoti tālu viens no otra.

p.s nē, es nespēlēju LORD alianses sastāvā vai NS sastāvā vai vispār kādā citā sastāvā, es tikai kritizēju! Un jā, LORD jau nu čist nebūs NEKAD, NEKAD, NEKAD noteicēji jo līderis viņiem ir hmm... nu kā, laikam, kas līdzīgs bandas līderiem no s1, ne? Paprasīs entos bampus lai attīstītos un beigās tāpat izdzēsīsies.
    runaaja profesionaalis

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    1

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Kurbads Apskatīt aptauju
    runaaja profesionaalis
    i agree with you

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tehEvilSoap Apskatīt aptauju
    NS izvietojums ir visai dīvains, var būt patreiz viņi jauki dominē top 10 statistikas un reido katrs savu sektoru. Un vispār ko nozīmē > "labākā alianse". Tas, ka alianse sastāv no visiem tiem kuri ir top 10 vai top 30? Atceramies, ka spēli neuzvar ar populāciju, bet gan ar kareivju daudzumu un taktikām. Patreiz tāpat nevienai aliansei nav masveidā saražotas katapultas lai spētu kooperēties un slanīt baigos kačakus. Iedod serverim vēl laiku un tad redzēs kura ir spējīgākā alianse, patreiz uz NS lielas cerības nav, jo kā jau minēju - izvietojums rocks! Kad tālākos mērķus sākt dauzīt, ko tad? Pēkšņi no cita reģiona kratīsies ar defu? Nuu, neies tā krastā. Kā arī ļoti grūti sadarboties ja visi ir ļoti tālu viens no otra.

p.s nē, es nespēlēju LORD alianses sastāvā vai NS sastāvā vai vispār kādā citā sastāvā, es tikai kritizēju! Un jā, LORD jau nu čist nebūs NEKAD, NEKAD, NEKAD noteicēji jo līderis viņiem ir hmm... nu kā, laikam, kas līdzīgs bandas līderiem no s1, ne? Paprasīs entos bampus lai attīstītos un beigās tāpat izdzēsīsies.
    Paver ciet muti čalīt. Ja neesi NS tad paklusē. Tu vispār par NS neko nezini.

P.S. Ups, tikko ieraudzīju, kurā tas rakstīts. ^^

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •