2. lapa no 3 PirmāPirmā 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 21

Raksts: Spīd beigas. Laasts.

Pievienošanās datums
    Mar 2011
    Ieraksti
    3

Pamata

Tik tiešām paldies par spēli, jo beigas izvērtās vismaz mazliet interesantākas nekā biju domājis, godīgi sakot biju gaidījis vairāk Laasta dominanci end-game...

Tas nekas, ka 2-3 mēnešus pirms servera beigām jau par to teicu, ka izvērtīsies šāds end-games tikai dzirdīgas ausis neatradu un labības trūkums man neatļāva taisīt vairākus hammerus

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja dziedris/rommels Apskatīt aptauju
    Tik tiešām paldies par spēli, jo beigas izvērtās vismaz mazliet interesantākas nekā biju domājis, godīgi sakot biju gaidījis vairāk Laasta dominanci end-game...

Tas nekas, ka 2-3 mēnešus pirms servera beigām jau par to teicu, ka izvērtīsies šāds end-games tikai dzirdīgas ausis neatradu un labības trūkums man neatļāva taisīt vairākus hammerus
    Nu jā. Laasts beigas nospēlēja mazliet pasīvi. Pietrūka mazliet labu un aktīvu ģermāņu, tādu kā Jums bija Bush4ever. Viņš no jūsu puses radīja mums stresu. Bet kā izrādās varbūt tieši tas ka mēs nospēlējām offā pasīvāk arī mūs izvilka. Protams žēl Elf_re pazaudēto offu, bet arī tur maz ko varējām darīt, jo mēs tomēr neesam brazīļi kā bush4ever. Laika joslu atšķirība tomēr palīdz. Un mēs pa naktīm tomēr gribam arī pagulēt.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Dārgais MH Elf.
    Kā redzams manu ziņojumu ir dzēsuši, jo otra puse nav devusi atļauju publicēt sarunas un čatus. Tev kā godīgam MH, noteikti tam visam ir labs izskaidrojums. Tāpēc es tagad tev lūdzu atļauju publicēt tās sarunas. Un paturēt diskusiju atklātu līdz brīdim kad Dāvis ari iesaistīsies sarunā. Protams ja viņam būs vispār vēlme to darīt, jo kas tad tur, pāris idioti parej, bet tā jau viss ok, un turpinam kā līdz šim.

Pievienošanās datums
    Mar 2011
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Nekads Apskatīt aptauju
    Dārgais MH Elf.
    Kā redzams manu ziņojumu ir dzēsuši, jo otra puse nav devusi atļauju publicēt sarunas un čatus. Tev kā godīgam MH, noteikti tam visam ir labs izskaidrojums. Tāpēc es tagad tev lūdzu atļauju publicēt tās sarunas. Un paturēt diskusiju atklātu līdz brīdim kad Dāvis ari iesaistīsies sarunā. Protams ja viņam būs vispār vēlme to darīt, jo kas tad tur, pāris idioti parej, bet tā jau viss ok, un turpinam kā līdz šim.
    Es nezinu vai ir ļoti diži vērts te cīnīties, labāk iet uz lielākiem, citu valstu serveriem, ja ir vēlme spēlēt travian, tur šādas lietas vienkārši nenotiek.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

Un tagad mazliet par ne tik labām lietām.
    1) pārmetums ir Dāvja dārziņā, saistība ar būvplāniem un to atbloķēšanu. Tas nav normāli ka vel pirms būvplānu atbloķēšanas ir jau pabeigta infrastruktūra un ne tikai pabeigta bet pat ļoti daudz uzbūvēta ar rezervi. Manuprāt vajag būt tā ka lielos WW līmeņus vajag jau miksēt ar noliktavu pabeigšanu. Tas rada mazliet intrigu. A tagad sanāk ka pilnīgi nav nozīmes tam, vai tu sēdi un cel aktīvi, vai arī lēnā garā un uzcel to kas vajadzīgs, pa naktīm vēl veselīgi paguļot.
    2) nu un otrais pārmetums ir mūsu izslavētajiem MH. Pasakiet cienījamie kā ir iespējams 2x viena servera laikā bloķet vienu spēlētāju un pēc sakontaktēšanās ar Dāvi saņemt atbildi, ka nobloķēšanas iemesls nav redzams. Šajā gadījumā iet runa jau par privātu atriebību, jo "augsti godājamais" MH Elfs no Doka cieta uz klasiskā 3s servera, kā rezultatā tiesi MH Elfs divas reizes iedeva banu par ne par ko Dokam un centās iebremzēt viņu. Tas jau vairs galīgi nav normali. kad jauc pienakumus ar privāto atriebību.
    3) runājot par to pašu MH Elfu iemetīšu dažas frāzes kas ir izskanējušas no viņa mutes(ar pirkstiem klibinot pa taustiņiem). Cik man ir zinams tādas lietas MH nevienam nedrīkst teikt, bet tagad šo visu uzzinās ļoti daudzi parastie spēlētaji.
    Zemāk ir MH elfa frāzes dažādos čatos.

dzeests

Visa šī saruna notika jau vēl pirms spīds bija beidzies. Tatad jautajums no mums parastajiem mirstīgajiem. Kāda velna pēc informācija par armijām, defiem, labībām tiek skatīta un kaut kur mesta kaut kādos čatos. Es pat nezinu kurā čata tas bija, bet līdz manīm viņa tomēr nokļuva.
    Un tagad otra daļa, kas arī ir dabūta no kaut kāda čata:

dzeests

Viena piebilde. Vienai spēlētajai no Dinamo MH Elfs ir ļoti labi pazīstams. Ar šo es negribu teikt ka inormācija tika nopludināta(kaut gan par offiem un defiem tā bija reāli, tikai es nezinu kurā čata tas bija, un vai tas kaut kā varēja mūs ietekmēt), bet gan to ko mums parastajiem darīt pret šādu rīcību? Un kur šajā gadījuma skatās pats administrators Dāvis.

Bet nu jebkurā gadījumā LIELUM Lielais paldiesiņš, visiem Laasts sabiedrotajiem.
    Īpaši liels paldies Janis666, kas sēdēja katru nakti WW kontā. Zux`am par sēdēšanu pa dienām, kad pats biju aizņemts darbā. Visiem par aktīvo labības un resu sūtīšanu. Armija mums badā mira tikai pārtis reizes pašā sākumā. Pēc tam viss visu laiku bija OK.
    Diemžēl, bet varbūt arī par laimi, pēc visa šī kas ir bijis, es vismaz notekti kādu laiku saku Travam uzredzēšanos, bet varbūt arī Ardievas. Iespējams pa vasaru tikšu vaļā no šī netikuma un vairs nevajadzēs dalīt laiku starp Travu un ģimeni un darbu
    Paldies, Jums

P.S. Palūgšu nedzēst laukā šos postus, jo tapat viņus kopēšu iekšā pa jaunam.
    P.S.S. Gan es, gan domāju ļoti daudzi citi labprāt vēlētos dzirdēt arī Davja komentāru par MH rīcību. Un ne tikai komentāru, bet arī reālu darbību šajā sakarā.

Runājot par tehniskām niansēm, es, diemžēl, nevaru neko mainīt šajā jomā, tas ir uz programmētāju izstrādātāju pleciem.

Runājot par attiecīgajiem MH, šīs personas saprata savu vainu un godīgi uzrakstīja, ka atsakās no MH pienākumiem, lai nerastos lielāku nesaskaņu un naida kurināšanas.

Ko es varētu piebilst papildus, sākot ar jauno T4 versiju tehniski ir veikti ļoti daudz un dažādu uzlabojumu, lai izvairītos no šādām situācijām.

Papildus, vai tik tiešām mēs nevaram izvairīties no situācijām, kur posts ir dzēsts un nekopēt atpakaļ? Ja posts ir dzēsts, tam ir iemesls un noteiktā materiāla atkal publicēšana tikai saasina katru situāciju un palielina negatīvu rezultātu.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ******g Apskatīt aptauju
    Runājot par tehniskām niansēm, es, diemžēl, nevaru neko mainīt šajā jomā, tas ir uz programmētāju izstrādātāju pleciem.

Runājot par attiecīgajiem MH, šīs personas saprata savu vainu un godīgi uzrakstīja, ka atsakās no MH pienākumiem, lai nerastos lielāku nesaskaņu un naida kurināšanas.

Ko es varētu piebilst papildus, sākot ar jauno T4 versiju tehniski ir veikti ļoti daudz un dažādu uzlabojumu, lai izvairītos no šādām situācijām.

Papildus, vai tik tiešām mēs nevaram izvairīties no situācijām, kur posts ir dzēsts un nekopēt atpakaļ? Ja posts ir dzēsts, tam ir iemesls un noteiktā materiāla atkal publicēšana tikai saasina katru situāciju un palielina negatīvu rezultātu.
    Bija man saruna ar Algu. Es nekopēju atpakaļ. Un laikam arī to nedarīšu.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

nifiga neierubījos ko tas bush te murmulē

Pievienošanās datums
    Jan 2011
    Ieraksti
    1

Thumbs down Fermu bars

Dārgais MH Elf.
    Gribēju laastam uzvaras himnu sacerēt, bet nav vērts
    Gars būtu priecājies par uzvaru nevis te pajoliņu tēlojis un savas netīrās zeķes mazgājis, riebjas lasīt.
    Žani(doks) vai kā tevi tur vēl: iesaku iemācīties vel kādu valodu izņemo balto vergu( tas ir Latviešu) varbūt pacelsi latviju mazliet augstāk

Pēdējais ko gribēju piebilst, ka no lasta puses vienīgie spēletaji bij " dzabars" un "diablo" , patiess gods bij spēlēt ar viniem viena serverī pārejie lāstieši fermas visu serveri pēcpuses kasīja un kulakus audzēja
    Last edited by Alga; 03-04-2011 at 09:23 AM. Iemesls: spam

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Mulan Apskatīt aptauju
    Gars būtu priecājies par uzvaru nevis te pajoliņu tēlojis un savas netīrās zeķes mazgājis, riebjas lasīt.
    Žani(doks) vai kā tevi tur vēl: iesaku iemācīties vel kādu valodu izņemo balto vergu( tas ir Latviešu) varbūt pacelsi latviju mazliet augstāk

Pēdējais ko gribēju piebilst, ka no lasta puses vienīgie spēletaji bij " dzabars" un "diablo" , patiess gods bij spēlēt ar viniem viena serverī pārejie lāstieši fermas visu serveri pēcpuses kasīja un kulakus audzēja
    un ko tu izdariji? pakaasi?
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata latpo kamoi

Citāts Oriģināli rakstīja Mulan Apskatīt aptauju

Čau. Mulančik.
    Es priecājos par uzvaru, jo īpaši kas iegūta pārspēka priekšā. Mazliet baidījos ka beigās kaut kur būsim nospēlējusi nepareizi, bet tomēr nē. Viss bija OK. Paldies Jums par spēli, bet šoreiz Jums līdz uzvarai pietrūka.
    Savas netīrās zeķes es parasti iemetu veļasmašīnā un tur arī izmazgāju. Cik zinu, tad šeit manis teiktais tomēr izrādījās patiesība, ja jau pats MH ir atteicies no darba. Tas, ka "kāds" ar viņu čupojas vēl būtu mazākā bēda. Lielākā problēma bija tas ka tiek izsniegta inormācija par mūsu defiem artu/plānu ciemos, kas automātiski dod priekšrocības pretiniekiem. Un arī Bush4ever teksts par kādu mūsu offu, kur informāciju sniedza kāds no alianses vadītajiem, kas ir iegūta no MH, tikai apstiprina visu šo. Un tas jau nu galīgi nav OK
    Katrā komandas darbā ir spēlētāji kam ir jāveic dažādas funkcijas. Ir aktīvie karotaji(mums tie bija Dzabars, Diablo arī Smerch ar kuru jūs ilgi mocījāties, Jums tie bija Bush4ever un otofs, vairak kaut ka nevienu no Jums neatceros aktīvi piestaigajot pie mums speles vidusposmā), ir āmurīšu cēlāji, kam nekur nevajag skraidīt un karot spēles vidus posmā, un ir deferi. Tiesi tāpēc arī Tavs teksts par pēcpušu kasīšanu un kulaku celšanu šeit ir kaut kā galīgi nevietā, jo tikai ar labu komandas darbu var panākt to ko šoreiz panācām MĒS.

P.S. Kaut kā neatceros ka Jūs būtu atļāvusies nākt pie mums un mēģināt fermot, lai tas dotu Jums kaut mazākās tiesības saukt mūs par fermām. Pieņemu ka tomēr baidījāties no mums.
    P.S.S. Izskatās ka Jums tomēr interesantak bija iepriekšējā lvx serverī uzcelt WW pilnīgi bez pretestības vieniem pašiem karojot tikai ar natāriem, nekā kad ir bijis kāds pretinieks. Nekas. Nākošo lvx mēs nespēlēsim un iespējams arī vispār vairak nespelēsim. Tapēc Jums būs iespeja atkal uzvarēt.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •