22. lapa no 30 PirmāPirmā ... 122021222324 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 211 līdz 220 no 295

Raksts: RE

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Unhappy

Citāts Oriģināli rakstīja rakella Apskatīt aptauju
    pag,vēl visi nav situši. arī es vēl nē.

un beidz ziepēt burbulim,tāpat visi zin,ka tu RE būsi vēlāk.
    nu jaa,jaa es jau vēl jūs gaidu,neuztraucies vnk es tik nesaprotu.. bija 1 čals,kas nāca kkadas 50h... kāds no jums var pateikt kakova hrena? o_O

būšu RE? ja?

jums nu gan foršas motivācijas ir

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Thumbs down fazs

cik skatos, tad Faz laikam dzesas... kas tad nu ??? parak neinteresanti?

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja asstrick1 Apskatīt aptauju
    cik skatos, tad Faz laikam dzesas... kas tad nu ??? parak neinteresanti?
    nu a ko dariit ja juus pat nekaro ar mums!?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    nu a ko dariit ja juus pat nekaro ar mums!?
    tu tiešām vēl ceri,ka pie Tevis vel kads naks šajā serveri. jābūt izcili dumam lai 2x uz to pašu grābekli kaptu.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rakella Apskatīt aptauju
    tu tiešām vēl ceri,ka pie Tevis vel kads naks šajā serveri. jābūt izcili dumam lai 2x uz to pašu grābekli kaptu.
    domaa ka nenaaks?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Faz Apskatīt aptauju
    domaa ka nenaaks?
    gan jau pafeikos,bet šaubos vai ļaus hansam velreiz organizēt masveida ofu noliešanu. tik dumi viņi nav.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata *****

Nu gudrinieki! Es domāju tos kas ir izcili gudri. Nu ne tik dumji kā Airbornu Dimants. Skatos ka naktī bijusi masveida off noliešana. Klīst baumas, ka kaut ko tik traku esot spējusi tikai MaVēPē (Rakella) noorganizēt. Īstenībā tik dramatiski noorganizēt, ka RE sekretārei Agrietai pat vajadzēja rakstīt attaisnojošu MM vēstuli varenajiem RE biedriem, un taisnoties par Savādā puiša savādi bezjēdzīgo lējienu. Tas tika pasniegts kā bez maz vai paredzēts un nepieciešams pasākums. Tik nepieciešams, ka nākas tagad visai lielajai dzelsbetona sektoru valdniecei RE samest savādajam puisim resursus Romas Cēzaru atjaunošanai. Beigās tādi sīkuļi kā šahs un murmuls pat pieminēti netika.
    Kā te šodien ierēca viens no Gungāņu līderiem:
    ''sākumā bija,ka serveris dalaaas RE un paarejie and stuff .........tagad jāciīnās un jācer,ka spēka pietiks.....what will be next:O''

Tā bija replika Agrietas MM zinjai, fragmentu no kuras es tuliņ jums nocitēšu:

''RE skauģu un pretinieku serverī vēl pietiekami, tā kā darba pietiek un pietiks, lai tik mums pietiktu spēka ar visiem viņiem cīnīties ''

Teikšu godīgi, Agrieta vēl nav izkāpusi no peramās meitenes tēla uz servera1 un arī uz vecā servera 2, kur Lucifers (bubuu) vinju dauzija tik traki, ka beigās saņēma draudus reālajā dzīvē tikt piedauzīts no dažiem Traviānistiem: afgāņiem.

Grieta - mosties, jūs tak esat dzelsbetona kimono. Jūs esat t4 servera KARAĻI. Par kādu spēka pietikšanu tu māsiņ raksti.???? Jums tak atliek vien nošķaudīties un visi citi pazudīs no kartes. Te taču neviens cits vispār nejēdz spēlēt. Tikai RE burts alianses nosaukumā spēj garantēt uzvarošas traviānistu īpašības. Tāpēc mīļā Grieta: tā vairs nekad nedari, lūdzu nepazemo FAZ nelokāmos uzvarētājus.

Un tiksimies draugi pie nākošā lējiena. Sevišķi gaidam varonīgo muse un burbulināde, kuri jau vairākos serveros ir kļuvuši slaveni ar savu izcilo noliešanās mākslu. Kaut kāds Hans tur var viņiem tikai ūdeni pienest.
    Muse pat nezina defa karavīru aizsardzības punktu lielumu, nemaz nerunājot par zvēriem. Neticat? Uzvaicājiet viņam joka pēc. Pašlaik iet strīdi Gungāņu vidū par to, kurš musem to labo kontu atdevis. Ja zinat, lūdzu iepostējiet šeit.

Enjoy.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

""Teikšu godīgi, Agrieta vēl nav izkāpusi no peramās meitenes tēla uz servera1 un arī uz vecā servera 2, kur Lucifers (bubuu) vinju dauzija tik traki, ka beigās saņēma draudus reālajā dzīvē tikt piedauzīts no dažiem Traviānistiem: afgāņiem.""

vecīt,labi,ka atgādināji, šito es atcerējos Tāda līmeņa cilvēku es pirmo reizi redzēju, sēdēju un rēcu,agrieta, tu rulzz vnk

Faz, tiešam ieteikums,met mieru +/- kvadrantam,tur pat 1 aliansei normalu speeletaju nav,kur nu veel 3

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Asgard Apskatīt aptauju
    Faz, tiešam ieteikums,met mieru +/- kvadrantam,tur pat 1 aliansei normalu speeletaju nav,kur nu veel 3
    Ljaujat man mieriigi buuveet buudinjas centraa... un RE nostāja joprojām ir Re un citi, jo nu comon mums ko ar jums miera liigumu nosleegt? Kas attiecas uz Re iekshieni, taa ir taada pati kaa visur, ir kas lejaas, ir kas kljuudaas, ir noobi utt... juus KF taadu netruukst...

protams interesanti bij palasiit info par citiem serveriem un afgaanju joks likaas sakariigi smiekliigs!

veiksmi!

p.s. nav gariigais lai kko lietu pretii, gan jau citi manaa vietaa to sarakstiis... :P

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Nu gudrinieki! Es domāju tos kas ir izcili gudri. Nu ne tik dumji kā Airbornu Dimants. Skatos ka naktī bijusi masveida off noliešana. Klīst baumas, ka kaut ko tik traku esot spējusi tikai MaVēPē (Rakella) noorganizēt. Kaut kāds Hans tur var viņiem tikai ūdeni pienest.
    lai arī kā tev to gribetos,tas nav mans darbs!
    nevis kaut kads Hans,bet tas esi TU(Rupucītis)
    Last edited by rakella; 08-04-2011 at 04:50 PM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •