30. lapa no 30 PirmāPirmā ... 20282930
Rādīt rezultātus 291 līdz 295 no 295

Raksts: RE

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    7

Pamata

Njā man nav tik daudz ko teikt, bet gribeejas piemetinaat ka ja nemaldos pirmais serveris kas nosleedzies bez lielaam afeeraam un kaut kaadiem uzmetieniem.
    Jācer ka speed norisinaasies taadaa pashaa garaa...

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Pamata

Serveis izdevies lielisks, kā jau iepriekš visiem zināms, tad lēmumu par to ka gribam uzvarēt un kā mēs to izdarīsim es Faz kopā ar burbulinādi izdomājam 2 mēneši pirms servera sākuma, kad vēl tikai māžojāmies ar t4 versijas iepazīšanu ārzemēs... tā teikt nebūtu dzēruši alu nebutu radies šis plāns un RE!

Protams abi mēs esam skeptiski pret 1x serveriem, kurus nu garuma dēl es personīgi nevaru paciest, tamdēl liels paldies Savaadais kurš pārņēma leitas un kordinēšanu savos grožos, maz jau klausījās manas teorijas unmatemātiku, bet nu kopumā domāju ka arī viņam tā bij vērtīga pieredze...

Pēc mana konta jau var spriest kāds serveris izvērtās, nobeidzu ar 1 ciemu, esmu gan top 20 offeros, gan top 20 deferos, gan arī varonis ieksh top 20, uzbūvēts ļoti smuks katu hammerītis kas arī uztaisīja smuku sagrāvi Jedi WW, tas bij diezgan mērķtiecīgs gajiens, jo zinaju ka ieksh x1 es nevarēšu katru dienu karot, paraušu besi, kas tā arī notika... konts arī beigās palika smuks, un bez defošanas man noslaucīja daļu ciemus, kur beigās pats aizgaaju un piebeidzu atlikušos suportus...

Nu un noslēgumam:

Paldies Savādajam un Prototype par lielisko WW būvēšanu un barošanu

Paldies Visam RE par leiliskajām armijām, par āmuriem kas kopumā salasījaas uz beigām pāri pa 30gab (WW izsishanai, WW katoshanai, buuvplaaniem, un pretiniekiem)

Paldies lieliskajiem def audzeetaajiem kas kopumaa uz WW sarazhoja peec mana apreikjina vairaak par 5-6m defa...

Paldies visiem atbalstiitaajiem un protams arii pretiniekiem kas lieliski ciiniijaas, jo iipashi WW posmaa...

p.s. piedodiet ja sabojaaju travian!

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata video

No offense, bet davai sacepat video ar atskaitēm un statistiku. Pats beigās daļu palaidu garām

Pievienošanās datums
    Nov 2011
    Dzīvesvieta
    Kuwait
    Ieraksti
    1

Pamata Ďđčâĺň âńĺě

Hello tur ! Vai jus zinat, ja tas izdara kadu plugins , lai palidzetu ar Search Engine Optimization ? Es censos , lai sanemtu manu blogu, lai rangs daziem merka atslegvardus , bet es neesmu redzet loti labus rezultatus. Ja jus zinat kadu , ludzu dalu. Paldies !

Pievienošanās datums
    Apr 2014
    Ieraksti
    1

Pamata

kad būs tie video? es ar gribu redzet..

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •