2. lapa no 3 PirmāPirmā 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 29

Raksts: Jauni noteikumi lv serverī

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Tad jau būs 2 MH un sāksies bardaks, jo nevarēs vairs bīdīt savas ally lietas, tādēļ jau neņem. Paziņoju par saskaņotiem uzbrukumiem-domājat nobanoja? Nē, jo tā ally taču MH pārziņā. Katrai ally savi likumi un savi MH.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata aha

Principā piekriitu, tomēr jaunajā versijā visādu lažu ar banošanu ir stipri mazāk.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Jautrākais jau ir tas ka nesodamība čaļiem tā sakāpusi galvā, ka atklātā tekstā paziņo par MH atbalstu savai ally. Bet mūsu visszinis admin, neklapē ne ar ausīm. Nez cik jāmaksā par atbalstu, varbūt mana ally var samest naudiņu un pārpirkt MH ar visu adminu? Davi cik tas maksā? Ziņoju par saskaņotiem uzbrukumiem, bet nekā, tie jau savējie, ja nobanos būs naudiņa jāatdod.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    24

Pamata

Hercog, beidz taisīt traci, es daudzus zinu, kuri ir bloķēti, un neatzīst savu vainu un spurojās pretī kā negudri, dažas reizes gadījies, ka uzraugāmie ir bijuši bloķēti dēļ muļķīgām kļūdām, bet lieta tāda, ka viņi nemāk risināt konfliktu, kā daudzi, un galu galā ar MH neko nespēj sarunāt, būdams viena spēlētāja uzraugs apjautu, ka viņš nemaz nepāzin spēles noteikumus, palīdzēju vest sarunas ar MH un visu nokārtoju, un vēl šim spēlētājam piekodināju, ko vēlams nedarīt spēlē, lai nebūtu vajadzības tikt bloķētam, beigās šīs spēlētājs pat bija pateicīgs. Ne vienmēr vaina ir citos, bet dažkārt vajag paskatīties ko pats dati, lai neradītu sev lielāku ļaunumu. Par to MH būšanu kāda pusē, tur nu es maz ticu, daudzi vienkārši palaiž baumas ka tā ir un viss, un tiklīdz ir zināms ka kāds pārkāpj noteikumus nosūdz, bet ja tu spēlē godīgi, tad tev nav par ko raizēties.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Nekāda trača, tikai Travian.lv ir kārtējo reizi parādījis savu nekompetenci. 4 gadus jau spēlēju un zinu ka MH bieži vien spēlē ar kādu multikontu. Nu ko lai jau spēlē jauniņie un liek naudiņu iekšā. Žēl protams ka MH dēļ tiek sačakarēta laba spēle. Bet redzu ka labie spēlētāji pamazām pamet LV serverus, tieši negodīgās MH rīcības dēļ. Tad nu es arī pametu, lai gan ieguldīts pa šiem gadiem ap 1000LVL.

Pirms pieņemt MH vajadzētu pārbaudīt arī viņu pareizrakstības spējas un pieklājību kontaktējoties arspēlētājiem. Tāda sajūta ka MH nav pabeidzis vairāk par 4 klasēm un šīs lietas viņiem ir svešas.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Mjā MH darbības ir neparedzamas. Tagad sods ir par to ka esmu izpaudis saraksti ar MH
    Pilnīga MH nekompetence, ka tikai nobanot, pārkāpumu piemeklēsim.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Vienmēr iespējams rakstīt galvenai vadībai no travian.com, ja ar angļu valodu esi uz "Tu". Tikai izliec visu korekti un tā, ja jau viss ir tik dramatiski, kā runājat. Diez vai galvenie paliks vēsu prātu. Iespējams noteiks korekcijas. Ja kļūdies, tad nekas nenotiks.

Skaties pats, cik jūti taisnību savā pusē.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archijs2 Apskatīt aptauju
    Vienmēr iespējams rakstīt galvenai vadībai no travian.com, ja ar angļu valodu esi uz "Tu". Tikai izliec visu korekti un tā, ja jau viss ir tik dramatiski, kā runājat. Diez vai galvenie paliks vēsu prātu. Iespējams noteiks korekcijas. Ja kļūdies, tad nekas nenotiks.

Skaties pats, cik jūti taisnību savā pusē.
    No vāciešiem jau 8 dienas gaidu atbildi Pat atgādinājumu nosūtīju.

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

zinot Tevi, nebrinishos, ka nodota zinja vacieshiem, lai ignoree attiecigu e-pastu

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Tad jau sanāk ka mēs tikai piedalāmies spēlē, lai MH un Admina atbalstītajai aliansei būtu interesantāk spēlēt, jo tikko izvirzīsimies vadībā nobloķēs nākošos alianšu aktīvākos spēlētājus, pamatojoties uz multikontu esamību. Man izskaidroja ka izmantoju nez kādas progas lai vienlaicīgi varētu būt divos kontos. Kad prasīju kas par programmām, nosaukt nevarēja, no tā secinu ka tās ir izdomājums. Tad teica ka man mājās vairāki datori. Nu un? Kur tad paliek dažādas IP? Tad ka izmantoju proxy (neesmu IT speciālists un nezinu kas tas ir). Katrā vēstulē jauni izdomājumi lai attaisnotu banu. Lattelekoms piedāvājot 2 IP adreses, bet es neizmantoju lattelekom-uz šo vēl nav atbildēts. Noteikti googlē meklē ko vēl varētu man piešūt-varbūt personības dubultošanos?

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •