3. lapa no 3 PirmāPirmā 123
Rādīt rezultātus 21 līdz 29 no 29

Raksts: Jauni noteikumi lv serverī

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    1

Smile Jazino travian games!

Citāts Oriģināli rakstīja Hercogs Apskatīt aptauju
    Tad jau sanāk ka mēs tikai piedalāmies spēlē, lai MH un Admina atbalstītajai aliansei būtu interesantāk spēlēt, jo tikko izvirzīsimies vadībā nobloķēs nākošos alianšu aktīvākos spēlētājus, pamatojoties uz multikontu esamību. Man izskaidroja ka izmantoju nez kādas progas lai vienlaicīgi varētu būt divos kontos. Kad prasīju kas par programmām, nosaukt nevarēja, no tā secinu ka tās ir izdomājums. Tad teica ka man mājās vairāki datori. Nu un? Kur tad paliek dažādas IP? Tad ka izmantoju proxy (neesmu IT speciālists un nezinu kas tas ir). Katrā vēstulē jauni izdomājumi lai attaisnotu banu. Lattelekoms piedāvājot 2 IP adreses, bet es neizmantoju lattelekom-uz šo vēl nav atbildēts. Noteikti googlē meklē ko vēl varētu man piešūt-varbūt personības dubultošanos?
    Vacijas un anglijas administracijai, ka musu dargie MH ir korumpeti un speelee savaas interesees + godigus (speletajus, kas trauce) speletajus ietekme par sev labu speli (bano, bloke, nem nost pop u.t.t.)

SHITAS IR BULLSHITS, pirmo serveru laikus bija zinama kartiba, ja nemak stradat, lai hoste citas valstis serverus, nahuj vajadzigi likrochu admini, kas piekopt savu greizo taktiku.

Kopsh sodienas meginashu registreties un zinot lidz tikshu sadzirdets!

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

*****g raksta par nejauši sakritušām IP, kury dēļ nevar uzbrukt. Lieliska iespēja nobloķēt kontu par to, ka spēlē no vienas IP. Kā vēl MH nav līdz tam aizdomājušies? Plašs iespēju spektrs.

Ja paši zin ka tas ir gļuks, tad nav ko tādu aizliegumu izdomāt.

Piespieda manu alianses biedru dzēsties, lai alianses vadītājs varētu atgriezties spēlē!

Visu cieņu "ekleers" no ts2!

Vai te ir kādi gudrīši, kuri var pastāstīt par iespēju no viena kompja vienlaicīgi atrasties spēlē ar dažādām IP?

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

nezinu kā to traktē LV serveros bet austrālijā dabuju banu es un vel divi cilvēki, kas speleja no viena rūtera (vienas ip adreses). pateicām kas par lietu, viņi laikam skatiijaas online laikus vai izskatās pēc reāliem spēlētājiem utt, un palaida vaļā bez soda. Kā to mūsējie tulko, hvz

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja alyd_ Apskatīt aptauju
    nezinu kā to traktē LV serveros bet austrālijā dabuju banu es un vel divi cilvēki, kas speleja no viena rūtera (vienas ip adreses). pateicām kas par lietu, viņi laikam skatiijaas online laikus vai izskatās pēc reāliem spēlētājiem utt, un palaida vaļā bez soda. Kā to mūsējie tulko, hvz
    viennozīmīgi kā multus

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Hercogs Apskatīt aptauju
    viennozīmīgi kā multus
    Neesi jau tik Balts un Pūkains , kā centies izlikties

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Ieraksti
    167

Pamata

Neesmu 2. serverii, bet spriezhot no pieredzes, katraa serverii gadaas kaads speletajs, vai kada spelejoshaa puse, kura nepamatoti apsuudz citu nez kaados paarkaapumos, kaut arii pieradiit neko nevar, tik lai noveltu nez kaadu vainu no sevis un buutu kada atmazka kapec nesanak kaa gribeetos.
    no offence konkreetaa situaacijaa, bet taa tas parasti ir.
    nenoliegsu arii reizeem MH nekompetenci, bet tas retaak
    Last edited by Kriket.; 01-22-2012 at 08:20 PM.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Kriket. Apskatīt aptauju
    Neesmu 2. serverii, bet spriezhot no pieredzes, katraa serverii gadaas kaads speletajs, vai kada spelejoshaa puse, kura nepamatoti apsuudz citu nez kaados paarkaapumos, kaut arii pieradiit neko nevar, tik lai noveltu nez kaadu vainu no sevis un buutu kada atmazka kapec nesanak kaa gribeetos.
    no offence konkreetaa situaacijaa, bet taa tas parasti ir.
    nenoliegsu arii reizeem MH nekompetenci, bet tas retaak
    Ja būtu vainīgs, tad te neceptos. Nenoliegšu agrākajos serveros ir bijuši multi, par ko esmu saņēmis sodus, bez ierunām. Bet kā alianses vadītājs nedrīkstēju pat domāt par to.
    Beigās sodu piesprieda nevis par multiem, bet sarakstes publicēšanu ar MH, nu vnk super, ka tik sodīt.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Pietiks cepties. Neko nepanāksi šeit. Raksti galvenai vadībai uz .com un viņi vērtēs. Ja arī ir šeit kāds kļūdījies, savu kļūdu nez vai atzīs.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

ar šitām lietām jau visu laiku tiek runāts , nekas jau nenotiek , strīdoties te neko nepanāksiet un arī šaubos , ka vienu vai 2 vēstules no kautkādas Latvijas viņi tur vācijā ņems vērā .
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •