Rādīt rezultātus 1 līdz 6 no 6

Raksts: Pasaile beigusies.....kam ir ko teikt?

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Thumbs up Pasaile beigusies.....kam ir ko teikt?

Man te jauks apkopojums no Vilki alianses skatupunkta - autors Kambizs1

citēju:

''Sveiki man dārgie travas spēlētāji.
    Nu ir pienācis laiks teikt atā!
    Tādēļ daži vārdi par katru no Jums (par aliansēm). No VILKU skatpunkta.

+PB+ un to daudzie paveidi
    Pirmie, kas skrēja pie VILKU mūriem rakstīt rupjības, spļaudīties un lamāties. Patiesībā viņi netieši radīja VILKUS, jo kaut kā vajadzēja stāties pretī šai +PB+ visatļautībai. Pirmais bietē dabūja DCS ar savu drauģeli devilu vai sātanu (precīzi neatceros), tad nāca Krouchs, kurš savukārt bietē iedeva mums. Mēs sasparojāmies un saražojām daudz defu un gaidījām nākamo vilni. Ilgi nebijā jāgaida, gulbju ezera cienīgā kniksītī pie mums ievēlās mcpans, palaupīja vienu vai divus ciemus un uzrāvās uz defa. VILKU pirmā lielā uzvara – 3500 +PB+ galvu uz VILKU mūriem. VILKI priecājās, upurēja treknas aitas lielajai VILKU mammai un vispār dzīve bija super. Tad VILKUS sāka cienīt, pirms uzbrukumiem sāka sūtīt spiegus, ko iepriekš neviens nedarīja

YUMIS
    Sēžam, dīrājam aitas, te pēkšņi ieskrien VILKS Robežsargs un saka, te tāds YUMIS atnācis, meklējot labākos, ar ko kopā sist sliktos (+PB+, protams). Situācija nopietna, mums arī reāli nepatīk +PB+, bet mēs vairāk tā kā mīcamies pa savu meža puduriņu –sargājam, defojam, ārā vēl neesam līduši. Noslēdzam NL un ja vajadzēs, esam gatavi sūtīt resus, bet tieši uz zaļumballi nebrauksim.

TORSIONI
    Saulaina diena, ala pilna ar aitām, garlaikojamies un te parādās VIŅA, jā, dārgie draugi, VILKU pirmā mīlestība, TORSIONU karaliene, Purplerain (zinu, ka daudziem pretrunīga persona, bet ne mums, VILKIEM). Atnāk un prasa, ko darām, protams, redzot, ka pati karaliene ciemos, izrādamies kā mākam, saku, sitam +PB+ un ka vispār viņi VILKIEM no rokas ēd (meli, protams). Tā vārds pa vārdam, krellītes un spīgulīši, līdz VILKIEM ar dižajiem TORSIONIEM noslēgts KF.

PLATOON
    Ja ar TORSIONIEM viss notika romantiski, tad PLATOON bija pilnīgi cits stāts. Sitam +PB+ (tas ir defojamies pret + PB+). Pēkšņi redzu, kaut kāds grāfs sāk spert VILKU oāzes. Nepatīkams incidents, bet bijām aizņemti ar +PB+, tādēļ aiz skolas mežiņā tikšanos nenorunājām. Pagāja laiks, skatos, tas pats grāfs ar saviem gobliniem sāk katot divu dienu vecu ciemu. Pakato un aizbēg. Uzrakstīju vēstuli, prasīju, kas par lietu, varbūt adreses sajaucis. Neko neatbild, hmm..., nodomāju, varbūt lasīt nemāk. Tad atkal pagāja laiks un kaut ko līdzīgu izdarīja Wepha, bet šoreiz nokatoja trīs dienu vecu ciemu uz nulli. Esam patīkami pārsteigti, Wepha atbild uz vēstulēm, tātad lasa un raksta. Wepha stāsta, ka te viņa rajons un VILKU ciemam jāpazūd, jo tur viņš ieplānojis trušu fermu vai ko tamlīdzīgu. Nu ko darīt, cilvēks mīl dzīvniekus, piekāpjamies. Un tad VILKUS pagodināja pats travas Dievs, viņa augstība, Asis. Apbēra mūs ar komplimentiem, teica, ka esot lasījis mūsu CV un par mums labi atsaucoties Purplerain. Vienu vārdu sakot, mūs uzņēma WW bandā.

3,14
    Sēžu un šķiroju pastu, pārsvarā spami no +PB+, saka, ka mēs esam TORSIONU draugi, kas ir PLATOON draugi, tāpēc mums būšot beigas. Man noraustās acs plakstiņš, kā nekā biju dzirdējis, ka YUMIS tur „ezītī” sarāvies un viss +PB+ viņu spārda. Turklāt tas notika laikā, kad Wepha plānoja savu trušu fermu un Asis vēl tikai lasīja VILKU CV. Un te pēkšņi parādās 3,14 piedāvājums uz NL. Lielā VILKU māte lieciniece, kā nagi neiezēja uzreiz apstiprināt NL, bet mēs vilcinājāmies. Kamēr mums nebija skaidrība ar Wephas trušu fermu un zinājām, ka TORSIONI smagi strādā, defojot frontes līniju, neriskējām uz sevi papildus provocēt +PB+. Tiklīdz noskaidrojās visi jautājumi ar PLATOON un trušiem, tā uzreiz saslēdzāmies ar 3,14 un iepazinām KAMENI, lielo biti

Pārējo jau visi zina paši.
    Paldies par spēli un veiksmi īstajā dzīvē, esmu dzirdēji, ka tur ārā tās ir daudz

K1
    Last edited by markoni3; 02-18-2012 at 05:44 PM.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata maza filmiņa....par serv2 (2011-2012)

Te maza filmiņa par otro pasauli.

http://www.youtube.com/watch?v=zeFvj90idrM

Fonā nemirstīgais Skyforger..........

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata Paldies

Paldies visiem kas mums palidzēja.Šī ir komandas spēle.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata nu jā

Sveiki biedri

Viens liels Nodevēju un uzmetēju serveris , kā arī vienaldzības ....

Vinnēja varbūr ar labākie tas tiesa , bet ar kādiem līdzekļiem Tas tika panākts, tas lai nu paliek viņu pašu ziņā...

īss pārskats :

T.O.I - Nespējīgi kaut ko izdarīt offa ziņā , jo liela daļa offeru , vispār neko negribēja darīt .. ne sist , ne tikt sistiem , tā vietā slepeni sadarboties ar ....

ķildas , kas tika izraisītas ar žurku palīdzību - Tā izveidojās 3.14, ar kuru loģiski izveidojās konflikts ....

tika mēģināts , veikt kaut ko sākumā ar diplomātijas palīdzību , bet nu izrādījās tukšu salmu kulšana... bet nu nekas vismaz tapa redzams, kas par cilvēkiem spēlē....
    T.O.I daudzi nespēja uzņemt sitienus - daudzi aiziet un nolejās - un delete, vai acc paliek mazaktīvs - rezultāts laba ferma

Tie kas palika T.O.I - daļa mazaktīvu , nemaz nerunājot par spēju pacietīgi uzbrukt laikā , spēju izskaitļot mierīgi kas nāk - trūka pieredzes

Warriors - agresīvi , bet vāja plānošana, nepārtraukta karošana ar 3.14

nespēja nogaidīt īsto mirkli , savu mazo ambīciju īstenošana, spēcīgi karotāji...bet noliešanās meistari..

Pēcāk apvienojās Warriors + T.O.I = bet gaidīto rezultātu tas nedeva , jo līderi nespēja būt normāli skaipā , kur nu vēl iekļauties misiju plānošanā ...

rezultāts = darīju to pašu ko iepriekš, veicu visu pats , ko nu varēju to arī darīju ...

alianse 3.14 - viena liela uzmetēju banda , kas nu berzēja rokas , jo sist viņus sita vienīgi Warriors un T.O.I.....

Allianse Platoon - kaut kādi tur mužiki

Allianse Platoon R -kaut kādu tur mužiku multi

Vilki,Yumis,Torsioni - Mužiku akadēmijas .....

spilgtākais moments, Papus (platoon ) un Purplelain (Torsioni ) - savstarpējo rēķinu kārtošana, kur izrādījās ka MH tomēr arī strādā

Ehhh nu tad Pienākusi kārta alliansei PB - agresīvi sākumā, pat pārāk es teikšu , bet atkal nespēja normāli saplānot misijas ...

kaut kādas tur atriebšanās un bla bla bla , rezultāts nolieti offi bezjēdzīgi , lai Piedod PB - bet tā ar līdz galam neizpratu jūsu vadības sistēmu , it seviški kas mūs T.O.I saistīja līdz endgame - nekas , nekādas saskares pilnīgi - bezjēgā moralīzēšana, T.O.I nodēvēšana par peramajiem zēniem , nu piedošanu , bet beigās redz bijām svarīgi, kaut gan kas vairs bija palicis...viennuvārdsakot totāla vienaldzība , ko dod konfederāti, uz papīra Konfa - reālajā dzīvē NL.. Sviests.... kaut kādas cerības tur WW vinnēt smiekli nāca man par to, Ja man kā T.O.I pārstāvim priekš šiem bija jāraksta MM teksts , nu piedošanu ...

Tas ir mans viedoklis,

Tas ko es zinu, varbūt ar esmu ko aizmirsis ...

P.S Nekad nesaki nekad

Ar cieņu

haris

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata

''...........spilgtākais moments, Papus (platoon ) un Purplelain (Torsioni ) - savstarpējo rēķinu kārtošana, kur izrādījās ka MH tomēr arī strādā .........''

Ko tad MH nodarija???

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Kāpēc uzreiz MH ,
    MH ir tikai instruments kā salikt visu pa plauktiņiem
    , bet kā tas tiek darīts , šobrīd man ir pilnīgi vienalga

Jo nekas nemainās , kā jauns serveris tā dažiem pilns ar multiem , kurus vnk nebano.. pat pie sudraba transfēriem..

Es jau nesaku, ka visi , bet ja uzraksta - ka dažs pārkāpj noteikumus , un ja MH neatbild neko ... sorry

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •